Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiida / laida juhtkonda!

Soovitatud postitused

Kiida moderaatorit, keda tõesti tahad kiita ja kes on väga silma paistnud/abiks olnud.

 

Tegin teema selleks, kuna ei leidnud sellist ja tahaksin kiita Dumbyt, olen abi küsinud mitmeid kordi ja ei igno, vastab ja aitab. Tänan!

 

 

// Kui teema tõesti kuskil olemas, siis kustutage ära. :)

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lase model muuta pealkiri ära, tee teemast "Kiida/Kurda moderaatorit" vms. Et ka negatiivse kirja saaks panna, aitab ehk moderaatoritel oma vigu märgata.

 

Ei oska praeguste moderaatorite kohte midagi head öelda, aga midagi halba pole ka etteheita. Meeldis vana juhtkond rohkem muidu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

POEME KÕIK MODEDELE!

 

jk, tore kui vahelduseks sõimule nad ka julgustavaid sõnu saavad :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina kiidaksin väga adminit: "Loom" .. Kuna ta minuheaks paljut teinud ;) Ja ta suhtub teistesse hästi. Ei ole mingi hater ega midagi.

Minumeelest on ta kõige sõbralikum admin;)

 

Kiidaksin Dice kes annetas mulle eelmine aasta 1.2b :)

 

2012 Feb oled liitnud. Seega see sinu varikonto eks?:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loom nagu loom ikka. Ega jah mis siin ikka, eks ma kiidan ka oma bro'd ja ongi asi ants.

Kui juba negatiivset vastukaja siin lasta, siis ceuz on veits halvaga silma jäänud. Midagi konkreetset, aga kuskil olen peale sattunud.

Ärge nüüd mõelge, et ma mingi heiter vmsjne kuhu teie fantaasia teid ka ei viiks, siis te eksite.

Peace off bro's, make love not war.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kiidaks adminit Cmxz1, samamoodi kuulab ära mure ja reageerib sellele :)

 

+1 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen Genius15-ga nõus.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no, ma kiidaks küll tervet juhtkonda kohe! Ülitsill ja sõbralik seltskond on. Arvestades, et kogu vahvel on paras heategevus, saavad kõik super hästi hakkama.

 

This is not a drive by, Henry. damdamdam


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel on foorumis väga hea juhtkond, loodame, et ära ei lagune. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga püss, õnneks on ette sattunud sellised vennad, kes viitsivad tegeleda asjaga vähemalt. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

otsestel ei kiida midagi, mõni tööd on natuke lohakas, kui probleemidega pöörduda siis ei saadeta vastust ega midagi hetkel ainult laitus? ja kui te midagi ei vasta siis võtke see asi ültse siit maha http://www.vahvel.net/sendmessage.php see mõttetu kui, sellega kirja saatmist välja ei teha aga ja lõpp vastus on suur negatiivne igate pidi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
otsestel ei kiida midagi, mõni tööd on natuke lohakas, kui probleemidega pöörduda siis ei saadeta vastust ega midagi hetkel ainult laitus? ja kui te midagi ei vasta siis võtke see asi ültse siit maha http://www.vahvel.net/sendmessage.php see mõttetu kui, sellega kirja saatmist välja ei teha aga ja lõpp vastus on suur negatiivne igate pidi

 

See jõuab vist ainult adminnideni?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.