Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Parim võimalik arvuti 1000€ eest?

Soovitatud postitused

Tere,

 

sooviksin siis abi arvuti ostuga. Võiksite soovitada parimat võimalikku arvutit, mis mängiks kenasti kõiki kaasaegseid mänge, sh Battlefield 3, GTA IV jne. Ülemine lagi oleks 1000€.

 

Ettetänades,

Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
peab olema ikka idioot, kui 1000euri eest ei oska arvutit valida.

 

Kahju kui sa niimoodi arvad, kuid 1000€ on suur summa ja ma tahan olla kindel, et ma saaks parima arvuti selle summa eest, sest nii palju kui mina vaadanud ja uurinud olen, on võimalik saada 1000€ eest nii i5-ga arvutit kui ka i7-ga arvutit.

 

// Pealegi toimivad mõned komponendid hästi just mõne konkreetse komponendiga ning mõndadest ei ole sellepärast võimalik viimast välja pigistada.

Muudetud liikme Taneeel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pane ise kokku mingi, ilma op süsteemita ja saad 100 korda parema kui op süsteemiga koos.

kui paned ise kokku sis 1k euri eest mängib su arvuti 3-4a pärast ka kõiki mänge puhtalt (lauaarvuti ofc)

 

Siit tulebki punkt, miks ma selle teema tegin. Nimelt on elu näidanud, et kokkupandud arvutid(näiteks arvutikeskuses), mida pole hiljem katsetatud ei pruugi toimida nii hästi, kui valmisarvutid, mida on testitud.

 

Teiseks ei oska mina valida õigeid komponente, et ise kokku panna.

 

Tänan vastuse eest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
aarvuti3.jpg Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Videokaart ei ole seda raha väärt. Pigem osta odavam.

 

Ehk see videokaart SIIN ei ole väärt enda hinda?

 

Võtan teadmiseks, kuid ehk oskad soovitada midagi paremat selle koha peale?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma vist tiba pime aga kus siis emaplaat on 150 eurot ikka korralik 300 eurot nii , et see komplet min 1.3k siis juu. Ja miks panna i5 ati kaardiga kui bulldozer ati driveritega jookseb kiiremini.

 

Siit tulebki välja see, et mõned komponendid ei tööta täisvõimsusel mingite komponentidega. Sellepärast oleksidki valmisarvutid paremad, kuid nendele lükatakse kindlasti mingi summa otsa lihtsalt sellepärast, et see valmis on.

 

Keegi võiks rääkida viisist, kuidas oleks siis tasuta võimalik saada Win 7, soovitavalt Ultimate 64bit, või milline see parim neist ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Videokaart ei ole seda raha väärt. Pigem osta odavam.

 

Kui ei tea siis ära vasta.

See on asuse DirectCU II, see on seda raha väärt, 2 kvaliteetset fani ja ka kiirem tavalisest gtx 580st.

 

Kuigi, saaks selle raha eest gtx 560 Ti DCII SLI variandi teha, peaks veidi rohkem performance andma ja emaplaadi hinda mingi 70€ tõstma.

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/Asus-ENGTX560-TI-DCII-2DI-1GD5-GeForce-GTX-560-Ti-PCI-E-20-1GB-GDDR5-256-bit-106603

 

//edit

win 7 professional või home premium sobib täiesti.

Ultimatel pidi liiga palju funktsioone olema kui mänguri arvuti.

Tõmbad plaadi peale omale w7 ja siis installid.

Muudetud liikme martsipan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma soovitaks teha sul teha sinna kasutajad http://board.koffer.ee/ .

Kuna seal oskavad sind rohkem aitada.See oleks rohkem minu arvamus.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üks väga meeldiv kutt andis suurt abi, mis pani mind vägagi mõtlema. Nimelt saaks 3nda generatsiooni ATI nano videokaardiga ja muude heade komponentidega arvuti USA-st tellida 1,3k euro eest. Selline rig peaks uuemaid mänge kenasti välja vedama vähemalt 3 aastat, kuigi 3ndal aastal võib protsessori overclockimisega probleeme tekkima hakata.

 

Link on SIIN

 

Ning kui mulle see ei sobiks, siis kas Ordi Rock(link) või AMD Bulldozer(link), mis vajaksid mõlemad järgmine aasta uuendamist, et uuemaid mänge Ultra-high graafika peal välja vedada.

 

Selle HP alla kuuluvad ka sellised asjad nagu garantii 2a, Win 7 Home Premium 64bit, Office jne.

 

Rääkige, mis te arvate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üks väga meeldiv kutt andis suurt abi, mis pani mind vägagi mõtlema. Nimelt saaks 3nda generatsiooni ATI nano videokaardiga ja muude heade komponentidega arvuti USA-st tellida 1,3k euro eest. Selline rig peaks uuemaid mänge kenasti välja vedama vähemalt 3 aastat, kuigi 3ndal aastal võib protsessori overclockimisega probleeme tekkima hakata.

 

Link on SIIN

 

Ning kui mulle see ei sobiks, siis kas Ordi Rock(link) või AMD Bulldozer(link), mis vajaksid mõlemad järgmine aasta uuendamist, et uuemaid mänge Ultra-high graafika peal välja vedada.

 

Selle HP alla kuuluvad ka sellised asjad nagu garantii 2a, Win 7 Home Premium 64bit, Office jne.

 

Rääkige, mis te arvate.

 

Kui sa valid seal hunnikus lisahuinjad siis ehk on see sama hea arvuti, mis mina sulle kokku panin.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
osta endale konsool...

palju odavam ja parem

 

Yeah right.. go to hell.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
osta endale konsool...

palju odavam ja parem

ma saan aru kui ta ostaks omale arvutid mingi 300euri ette ,siis jh parem oleks osta omale ps3 vms,aga 1000euri ette oleks ikka mõttekam arvuti osta,kuna sellega oleks ikka 10x parem mängida kui konsooliga,vahet pole mis konsool see on.Ja nõustun PeeterSaaniga


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.