Teema: Kuidas teeselda palavikku

Tulemused 21 kuni 30 56'st

Tsitaat Esialgu postitas: Princeps
    Gümnaasiumis kurat sellist nalja pole, siin käid haigena ka koolis.
    Mul oli juba põhikoolis nii et haigena käisin koolis ja tervena passisin kodus, gümnaasiumis ilmselt jätkan seda tava ehkki väiksemal määral...

Muidu seda kraadiklaasi ja radiaatori värki tasuks küll proovida talvel :thumbup:

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

s6in terve 6 supilusikat soola 2ra ja 40 kraadi lololol P.S : 2rge pingutage yle mul hakkas pea ringi k2ima ja olin n2dal aega haige :S
    Tsitaat Esialgu postitas: Pussuhais
    s6in terve 6 supilusikat soola 2ra ja 40 kraadi lololol P.S : 2rge pingutage yle mul hakkas pea ringi k2ima ja olin n2dal aega haige :S
    Ime kaa pole et su kasutaja nimi pussuhais on...
    Kraadiklaasi näppudevahel või peos hoida siis tuleb ka ikka heal kiirusel neid kraadikesi.
    Olen proovinud seda, hõõrusin teksaste peal ja tuli 38 kraadi, jäin koju.
    Vanaema rääkis ,et kui kunagi vaja koju jääda ,siis hõõruge jäme soola kaenla alla (:

This shit works to me
    põhja-korea
    Endal oli selline asi, hommikul pea valutas, ema ei teinud väljagi ja läksin kooli siis. Tundide ajal peaaegu minestasin põhjuseks: Eile sõin soola seega olge ettevaatlikud.

Ise teen tavaliselt kraadiklaasi vee all soojaks ja raputan (elavhõbedaga kraadiklaas) vajaliku temperatuurini. Works every time
    ise raputan soola (päris ohtralt vette) lasen lahustuda ja joon ära, viskab korraks palaviku ja alati aitab
    Ma mäletan seda, kui panin kraadiklaasi (digitaal) metallotsa keevasse vette, lõi kohe errori ning kraadiklaas oli katki. Ema hiljem sai aru, et olin midagi üritanud ja naeris selle üle.

Mina lasen kraanist õrnalt sooja (leiget) vett ning lükkan korraks metallotsa vee alla ja siis lööb vajaliku kraadi.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas