Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Vanaema rääkis ,et kui kunagi vaja koju jääda ,siis hõõruge jäme soola kaenla alla (:

 

This shit works to me :)


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal oli selline asi, hommikul pea valutas, ema ei teinud väljagi ja läksin kooli siis. Tundide ajal peaaegu minestasin põhjuseks: Eile sõin soola seega olge ettevaatlikud.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mäletan seda, kui panin kraadiklaasi (digitaal) metallotsa keevasse vette, lõi kohe errori ning kraadiklaas oli katki. Ema hiljem sai aru, et olin midagi üritanud ja naeris selle üle. :D

 

Mina lasen kraanist õrnalt sooja (leiget) vett ning lükkan korraks metallotsa vee alla ja siis lööb vajaliku kraadi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma kord panin vastu radikat ning tõmbas kohe 40 peale ning pidin veits alla raputama seda jama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palavikku on kahjuks(või õnneks) väga lihtne modernse meditsiiniga "fake"-da, seda saab teha päris paljude ilma retsepti vajavate ravimitega.

 

Näiteks südame tööd abistavate ravimitega nagu need:

Procainamide

Quinidine

 

Ma võiks panna siia suurema listi, aga otsige ravimit, mis sisaldaks järgmist ainet: Ephedrine

 

Võtad ravimi sisse enne arsti juurde minekut ja VOILA! Sul on palavik.

 

Loomulikult ärme unustagem illegaalseid aineid, kui sul neid peaks olema ;)

Nagu amphetamiin, kokaiin ja MDMA on parimad võimalused :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole elusees pidanud haigust Fake-ma, kui mul tuju koju jääda, siis mul pole see keelatud :)

 

Niimoodi põhikoolist saadik.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kunagi noorena üritasin tikuga kohal kraadiklaasile näitu ette saada, aga ma loll panin selle kraadiklaasi otsa leegi sisse (elavhõbeda kraadiklaas :D), läks prõksti puruks ja kõik kohad olid elavhõbeda kuulikesi täis, siis oli paanika et mürgitust ei saaks :D emale ütlesin et pillasin maha kogemata :D

 

nüüd pole teesklemist vaja olnud, ema lubab ka ilma palavikuta koju jääda kui hästi näidelda ;D aga tegelikult vb kord-kaks aastas on selliseid juhtusid ainult nvn, ei ole kodus nagunii paremat teha xD


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Istud radika ligi ja panen kraadiklaasi vastu seda kui ütled emale et tehku teed sulle.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaks ka proovima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga milleks üldse teeselda? See on idiootsus ja maksab hiljem kurjalt kätte.

Muidu kõige lihtsam variant ongi vist kraadiklaas radika vastu panna.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Mul ei ole vaja teeselda, kui koju vaja jääda siis jään. Muidu kõige parem minu arvates on ka ennem mainitud teksade vastu hõõrumine - ärge liiale minge .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õpetan siis kuidas teeselda palavikku et kuskil 37.5 palavik tuleks.

Ole soojemas toas, kui kraadiklaas on kaenla all, hõõru näpuga seda(ei mõtle vasakule) 7 minutit ja siis peaks sul olema "palavik".

Ei soovita seda iga koolipäev kasutada, kui on väga vaja koju jääda, siis kasutage seda.

 

Te moodused, kõikide omad on kehvad. Kraadiklaas ei tähenda, tähendab nägu (päriselt haige olles, on uimasis jpm).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.