Teema: Kuidas teeselda palavikku

Tulemused 1 kuni 10 56'st

Kuidas teeselda palavikku

Õpetan siis kuidas teeselda palavikku et kuskil 37.5 palavik tuleks.
    Ole soojemas toas, kui kraadiklaas on kaenla all, hõõru näpuga seda(ei mõtle vasakule) 7 minutit ja siis peaks sul olema "palavik".
    Ei soovita seda iga koolipäev kasutada, kui on väga vaja koju jääda, siis kasutage seda.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

see on suht kehv moodus , kergem siis juba kraani alla panna vms. Või jood soolavett vms ;D
    Võid kassi käpa peale panna, lambi pirni peale, igasuguseid mooduseid on, aga kui vanemad ei usu sind ja pead nende juuresolekul kraadima siis see on kõige parem.
    mis sa hoiad siis kätt kaenla all või hõõrud juba enne soojaks ?
    Klassivend mul tahtis nii haigeks jääda feik muidugi, et paned soola keele alla ja hoiad, siis pidi ka tõusma, aga ta pani liiga palju ja siis ropsis segaseks ja pärast oligi haige
    Tsitaat Esialgu postitas: PeeterSaan
    Klassivend mul tahtis nii haigeks jääda feik muidugi, et paned soola keele alla ja hoiad, siis pidi ka tõusma, aga ta pani liiga palju ja siis ropsis segaseks ja pärast oligi haige
    lololol Ma muidu soolaveega olen teinud küll ja kraanialla pannud.
    Näpuots soola kaenla alla, nii saab ka.
    Miks mul küll ükski moodus ei mõju?
    Hõõru lihtsalt kraadiklaasi otsa vastu jalga (teksadega on hea), kuid üle ei tasu pingutada.
    Pane kraadiklaas alla, koputa peale ja tõuseb sekunditega. Uuematega kraadiklaasidega see ei tööta!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas