Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: CB 97/104 | 8x99 | 200k+ TOKENS :)

Soovitatud postitused

Tere, olen foorumis uus kuna tegin konto ainult seepärast, et tahan oma vana rs acci maha müüa, kasutaja on seisnud juba umbes aasta aega kuna otsustasin quitida peale mulle mitte meeldivaid updatesi :)

 

Kasutajanime avaldan ainult ostjale kuna hoidun pettustest välismaal ning mujal foorumites..

 

Annan kaasa salaküsimused, esimesed paroolid ja kõik muu kasutajaga seonduva, kasutajal olen teine omanik, esimene omanik oli mu vana klassivend kes quitis juba aasta enne mind ja andis mulle selle kasutaja, ise olen kasutajal ainult non-cmb skille põhimõtteliselt treeninud sest meeldib skillimine, kasutajal olemas ka veteran cape (e. vähemalt 5a vana kasutaja) aga nüüd siis pildid kasutajast :)

 

VABANDAN, PILDID OLID TEHTUD RS24 FOORUMI JAOKS JA POLE VIITSIMIST NEID ÜMBER TEHA

 

Stats:

Stats.PNG

 

Bank (mitte midagi erilist, ohtralt raha läks skillide treenimisele, kuigi skille vaadates on samakerge raha ka tagasi teha):

Bank.PNG

 

Questpoints (nagu ma ütlesin siis ma olen kasutajaga ainult skillinud, ning questidele pole rõhku pannud):

Quests.PNG

 

Blackmarks (nagu näha siis puhas, hoiatusi on küll olnud kuid kõik on ropendamise eest ja aegunud):

Blackmarks.PNG

 

Log in (e-mail ja salaküsimused on peal kuid kui kindel ostja olemas võtan need maha ja annan kaasa, kirjad on membershipi omad):

Login.PNG

 

Ning pilt ka Dungeoneering tokensitest:

Tokens.PNG

 

Kasutaja alghinnaks paneks siis 20€ kuna sellega on tõesti vaeva nähtud :)

Pakkumised teha kas PS või kirjutada siia teemasse

 

Minu andmed:

Nimi: Carl

Maakond: Valgamaa

Linn: Valga

E-mail: PS'i teel

Msn: PS'i teel

 

VÕIMALIK KA RS RAHAS, 40M OSTAKOHE

Muudetud liikme Buenoo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mina sellest aru ei saa, inimene on quitinud Rsist, aga ikkagi müüb rune raha eest ? fuck logic?

 

Mis seal aru saada on? Lihtsalt kui kellegil oleks parem Rs raha eest osta siis ma annan Rs raha eest ka ära, hiljem lihtsalt müün miljonid maha.

 

Up

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.