Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

• Liverinho • | Täiesti tavaline main. ^ Pfft, I'm back.

Soovitatud postitused

No tere siis.

Pole pikalt ruuni mänginud, või kui olen, siis kas olen flippinud või clue scrolle teinud. Tähendab, natuke olen aga seda siiski ülimalt harva võrreldes sellega kuidas ma mängisin aastaid tagasi. Ega ma väga tihedamalt vist mängima ei hakka, eriti kui veel ilmad soojemaks lähevad, aganoh, mingi motivatsioonilaks ehk see päevik ikkagi on. Tahaks ikka vahest õhtul pelada või kui midagi teha ei viitsi, nostalgia mõttes või nii. Eks need saavad paremini aru kes on pikalt ebaaktiivsed olnud aga päris ka mitte quited.

Mõnes mõttes tuli natuke rohkem isu mängida kui niisama proovisin nime vahetada ja jätkuvalt üritasin nimeks saada "Liverinho", ning ohnäe imet - pärast mitut kuud proovimist oli nimi vabanenud. Egas pikka mõtlemist polnud, ma ei viitsinud teisi nimesid isegi proovida. Nimi Liverinho tuleneb minu perekonna nimest ja "inho" lõpp mulle lihtsalt meeldib, see tuleneb Brasiilia jalkavõluritest.. Ronaldinho, Robinho, saate aru küll eks. Eks võite nuputada mu perenime välja siis, väga raske see tegelt pole. Usun, et mõned juba teavad ka.

Natuke kasutajast ka... Algul oli see kasutaja pure, kuid nähes milline see wild nüüd on.. täis mingisi relvasi, mille nime ma ei tea, kõik nii overpowered. Rusheritest, pjeritest, looteritest ma ei hakka isegi rääkima. Sinna see asi jäigi jah. Nii ma tegingi def 5, nagu clue scrollis nõutud oli, et saada steel platebody vms kanda. Siiani ei kahetse kah. Mingit poolkõva pure ma ka sellest ei viitsi teha - initiate, rune, turmoil jakuratteab mis elukaid vahepeal veel juurde tulnud on. Saab sellest täiesti tavaline main. Raha ma üritan üldiselt teha clue scrollide ning flippimisega. Muid asju ma polegi eriti teinud, mul sellest arengust täiesti pohhui kui aus olla. Sai eelmist maini arendatud küll, polnud väga lõbus mängida tegelt. Oli mingi tobe komma sättida mingiks kindlaks päevaks goal ja kui seda ei saavutanud, siis jäi kripeldama kuidagi. Et jah.. arenguga on nii nagu on. Nüüd mängin lõbu pärast. Võiksite mulle soovitada mingit skilli mida tõsisemalt arendama hakata, tahaks päevikusse millegist pilte kah ikka panna! Olen member 25. juulini.

Ahjaa, mõned võibolla näinud juba, tegelen ka freestyle footballiga. Oman ka youtubes channelit nimega Liverinho. Hiljuti jõudsin just 30 subscriberini kah.

Channel: http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

Veebruari promo video: http://www.youtube.com/watch?v=Lb2ugTcu3O8&feature=channel_video_title

Loodan, et pole keelatud natuke siin reklaamida. Editimiseks kasutan nüüd oma illegaalset sony vegas 10't.

 

Igastahes, pilt minu karakterist.

Liverinho.bmp

Parimad clue scrollid siiani. Kokku olen teinud neid 9 selle kasutajaga. Kõik on lvl 1.

Clue_5.bmp

Clue_8.bmp

Võite mind addida kui tahate.

Peace.

Muudetud liikme Seus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu:D pikk jutt, aga ära nina norgu lase saa rikkaks ja küll siis aru saad kah mis relvad seal wildys kasutusel on:) 3 koolipoisi hinne alustuseks:D edu


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muutsin formaadi ära, loodan, et parem nüüd.

Peale postitust oli millegi pärast isu veel mängida, mängisin mingi tunnikese otsa veel. Igastahes joppas 1 cluega kah.

Ei viitsi camelotist ardysse kõndida, tegin käbe questi ära. Vahemärkusena öeldud, et mining tuli kah 42..jee.

Plague_city_20_vebr_2012.PNG

Nii. Clue 11.

Clue_11.bmp

Ja mu tibukene. Clue 12.

Clue_12.bmp

Moneyyy__y_.PNG

Mõtlesin, et võiks hakata vaikselt combatit(esialgu slayeriga) + dungi arendama, koos herbrunide ja mõningaid queste oleks ka vaja teha. Tahaks proovida reverant hunte, froste ja muud PvM. Mõtteks see siiani on jäänudki.

Kuulake ka seda, suht hea laul.

http://www.youtube.com/watch?v=FSW1EZbnZ_A

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänased saavutused siis...

Def_47.PNG

Ja rune defender.

Rune_defender.PNG

Pole kindel, kas järgnevatel päevadel arengut toimub.. homme on ilmselt palju õppida. Ülehomme on mul pidu, sellest järgmine päev ilmselt väike pohmakas. Õhtul tahaks veel nats freestylida ja klippe teha, siis juba pühapäev käes. Ehk pühapäeval jõuab pikemalt mängida õppimise ja freestylimise kõrvalt ehk. Pead ei anna - võibolla saan varem kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju edu sulle acciga.

Kus level 1 cluesi muidu saad? kellelt vms? Ise saan thievides H.A.M idelt ja teen ka ainult level 1tesi, ühe clue ära teinud :D Too oli ka 8k. Edu


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimane lvl 1 clue oli täitsa kena:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan positiivse tagasiside eest. Lvl 1 cludega(ja hamidega) on nüüd ühelpool. Mul on enam-vähem vajalik algkapital olemas ja proovin edasi saada hakkama ilma hamideta.

Täna ma koolis ei käinud, olen nats haige (kuigi raisk, oleks vist ikka pidanud minema!!!). Igastahes, sai natuke nolatud. Pilte siis mu tänastest tegevustest.

Clue_13.PNG

Clue_14.PNG

Clue_15.PNG

Clue_16.PNG

Clue_17.PNG

Defence_50.PNG

Dragon_defenderid.PNG

Slayer_25.PNG

Theving_38.PNG

Pole kindel, homne kooli minemine on ka 50/50.

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DT-ks vast, päris ohtralt pilte:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, nüüd tuleb pikk postitus.

Alustasin siis peale panga kaotamist vaikselt rebuilidi. Oli umbes 200k eest, mille eest ostsin alche ja läksin world 2 G.E ette alchima. Alchisin-alchisin, vaatasin kuidas teised hot/cold game teevad ja mõttes elasin kaasa/panustasin. Vaatasin, et ühele kindlale hosterile panin koguaeg täppi ja müüsin oma panga maha ja lükkasin all-in, võitsin panga umbes 500k. Uuesti all-in ja olin 1m peal. Nii kolmandat kordagi, kui sain pangaks 2M. Ostsin alche juurde ja jätkasin alchimist, seekord juba 2 milliga. Veel käisin ma paljude clannide drop partydel, kus sain igast whippe, corrupt statius toppe, dragon legse ja mida kõike veel. Igastahes, sain panga 3 milli peale. Otsustasin jälle ühele kutile lükata all-in ja sain 6m. Riskisin ja tegin jälle. 12m!

Pärast seda tegin 11 milliga powerboti foorumist enda teise kasutaja memberiks, kelle nime ma hetkel ei avalda. Ütlen ette ära, et teise kasutajaga on palju parem raha teha. (Greenwalls, d pick hunt, revenandid jne)

Igastahes, jõudsin võiduka lõpuni täna desert treasure questis kah.

Üks lambine, mida treenisin vahepeal:

Fishing_45.PNG

Magic (hetkel tegelt 59)

magic_40.PNG

Magic_50.PNG

Magic_55.PNG

Desert treasure:

DT_4_marts_2012.PNG

Suht palju aega oli möödas kui tegin viimati DT ära, puterdasin ikka suhtkoht korralikult. Aga seda oli suurem rõõm seda lõpetada. Pole kindel, mis edasi teen. Andke nõu ehk? Niikaua, kui selgusele jõuan mis accist edasi teha, teen teise acciga raha ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.