Teema: Palju sa tuludeklaratsiooni tagasi said,kui üldse said?

Tulemused 21 kuni 30 53'st

Te käite kõik tööl, et tuludeklaratsiooniga raha saate?

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Banned
    Liitus jaanuar 2012
    Postitusi 1,623
    mina ise veel ei saa aga ema sai ka ainult 520€
    Banned
    Liitus jaanuar 2012
    Postitusi 1,623
    Tsitaat Esialgu postitas: zxcv
    Te käite kõik tööl, et tuludeklaratsiooniga raha saate?
    ei pea tööl käima . palju raha pidi saama siis kui oled käinud välismaal . ema sõbranna sai 2000€ käis kolm korda soomes reisil.
    Eelmine aasta töötasin Eestis mingi 3 kuud, enne, kui Aussi läksin. Ootasin 0€, aga aiia bljät 121 eurot nagu naksti. Epic
    199 €
    Tsitaat Esialgu postitas: Aiku^
    Suitsetamine mõnus ajaviitmine.
    Küsimus suurele ringile - maksin ise oma load, kas siis tagasi ei saa, sest pole ametlikult tööl käinud? Kuigi autokooli õpetaja ütles, et vahet pole, kelle pangaarvelt maksate, raha saate tagasi..
    Tsitaat Esialgu postitas: Sir Aiku
    ei pea tööl käima . palju raha pidi saama siis kui oled käinud välismaal . ema sõbranna sai 2000€ käis kolm korda soomes reisil.
    Välismaal käinud ei pruugi palju tagasi saada...nt kui välisriigis on maksumäär väiksem kui eesti siis peab ta selle vahe kinni plekkima...
    Tsitaat Esialgu postitas: Kaidi
    Küsimus suurele ringile - maksin ise oma load, kas siis tagasi ei saa, sest pole ametlikult tööl käinud? Kuigi autokooli õpetaja ütles, et vahet pole, kelle pangaarvelt maksate, raha saate tagasi..
    Uurisin üle...juhul kui sinu aasta palk jääb alla 1700€ siis sa koolituste raha tagasi ei saa...tee parem koos ema või isaga...ja selle pole tähtsust, et sinu kontolt on makstud...
    Ja see värk toimib kuni saad 26.nda eluaastani
    Viimati muutis Naksi - 15. veebruar 2012 kell 18:56.
    Kas keegi oskab öelda kas maha läheb ka pokkerist teenitud tulu ?
    Irw mis küsimused, mu ema on ka täiesti taun, ütles, et vaata sa saad ju stipendiumit värki, no what the shit, hea et ma seda stipendiumtki saan, mis kuradi tuludeklaratasiooni ma sealt teha saama peaks veel... krdi jama küll kui kõik plekki saavad ja ma ise pole kordagi ametlikult tööl käinud

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas