Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rendin odavalt kvaliteetseid Counter-strike servereid

Soovitatud postitused

Seega siis rendin Counter-strike 1.6 servereid väga odavalt ,nimelt 0.55€ slot.

Serverid jooksevad VPS'il , millel taga nett allalaadmiskiirusega 1GB/s. Serverid on väga kvliteetsed ja ei tohiks ilma põhjuseta kokku joosta :)

Algse serveri paigaldan vpsile ise ,sealhulgas dproto (kui soovite) , amxmodx ,metamod jne ,muidugi kui soovite :)

Serveri failide laadimiseks/muutmiseks (mappide laadimine jms.) on ftp ligipääs ,commandite sisestamiseks tuleb kasutada SSH'd.

 

NB: Serverid jooksevad 24/7 ning VPS'i OS on debian. Kui teil tekib küsimusi ,võtke ühendust email/msn : jossu1515@hotmail.com


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm odav. Mingi paariks pàevaks testimiseks ka saaks?

Sest isegi vb rendin kuna Pohmakas.eu omanik Rait hyppas alt ära.

Ütles et zone.ee on mingi probleem et serverid panti paarik päevaks kinni ja tuli e-mailile jne.. aga ise olen juba 2 nädalat oodanud

 

Aajh ming Fast DL on ka??

 

Aga jah kui ma Raidiga kokkuleppele ei saa siis sooviks rentida jailbreak serveri 20 kohalise :)

Muudetud liikme MulOnPohhui'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
ei tohiks ilma põhjuseta kokku joosta

Kui server kokku jookseb, siis sellel on alati põhjus. Millised VPSi näitajad on?

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VPSi hosti võiksid öelda, kui see saladus pole?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hmm odav. Mingi paariks pàevaks testimiseks ka saaks?

Sest isegi vb rendin kuna Pohmakas.eu omanik Rait hyppas alt ära.

Ütles et zone.ee on mingi probleem et serverid panti paarik päevaks kinni ja tuli e-mailile jne.. aga ise olen juba 2 nädalat oodanud

 

Aajh ming Fast DL on ka??

 

Aga jah kui ma Raidiga kokkuleppele ei saa siis sooviks rentida jailbreak serveri 20 kohalise :)

 

No fastdl tulex ise hankida nagu ait kuhu need mapid üles panna vms :) Kuna meil oma lehte pole ei saa seda meie poolt :(


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kuna jah ma kardan et teil on mingi madalam pakett et kas yltse jb veab välja kuna zombie ja jb võtavad rohkem ruumi / võimsust vms..

 

No ma arvan et paarika päevaks ikka saaks proovida nii vast :) Klient on kuningas :D Ei tohix joosta aga saab ju proovida


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

zone.ee ja tantum VPS on täiesti võrreldamatud ja selle VPSiga mis sul üleval kirjas ei tee väga miskit. Ei taha tuju rikkuda aga paraku nii on


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
zone.ee ja tantum VPS on täiesti võrreldamatud ja selle VPSiga mis sul üleval kirjas ei tee väga miskit. Ei taha tuju rikkuda aga paraku nii on

 

Oled ikka kindel w? :D Selle VPSiga saab hoida üleval vähemalt 3 serverit nii et kvaliteett säiliks :)


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tühjade serveritega kindlasti kvaliteet säilib, aga kaldun arvama, et täis serveritega lihtsalt laagib :)

Edit:// Miks paneeli peale ei pane? Loodan, et sa root kasutajat ära ei anna

Muudetud liikme suksu'i poolt

vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled ikka kindel w? :D Selle VPSiga saab hoida üleval vähemalt 3 serverit nii et kvaliteett säiliks :)

 

Ühe core peal ei saa ikka väga. Kahega oleks muidugi teine jutt. Usu mind ma tean mis ma räägin.

 

Ma ei taha midagi maha teha või halvustada lihtsalt aga räägin tõtt

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ühe core peal ei saa ikka väga. Kahega oleks muidugi teine jutt. Usu mind ma tean mis ma räägin.

 

Ma ei taha midagi maha teha või halvustada lihtsalt aga räägin tõtt

 

No eks näis , ma annan ka natuke prooviaega kui keegi tahab :) Saab veenduda ise :)

Ja Root kasutajat ma küll ära ei anna :D


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No lihtsalt sai see lause siia pandud ,sest varem kui Zone oli jooksid alati serverid kokku ,kui nüüd Tantumis pole kokku jooksnud :)

 

Heh, arvatavasti sa ei taju üldse biiti.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatan , et sa esimeses postis lubasid SSH access , minu teada on suhtelisekt raske kasutajat ära "jail"ida SSHs.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

_Karl_ milleks temal neid vaja jailida kui ta igale servule rendib uue VPSi ? Või keegi ikka mõtleb et yhe corega ja ei usu et need isegi mõnedel hostijatel reaalsed cored vaid loogilised saab midagi rohkem kui yks cs 1.6 12 slotine server :D?

Ja nagunii ned kes rendivad neid VPSe kohe panevad apt-get install apache mysql-server php5 jne siis panevad hiljem juurde TS servu, VT servu jne, aga jah nagu ma sain juba ammu aru kasutaja jaoks kvaliteet on ainult see et numbrid on suured ainult :D

See VPS on ju 1 Gbit/s taga!!!!!!!!!!!! ja kedagi ei huvita ju et isegi 32 slotine server ei kasuta ~2-3 Mbiti/sec :D

 

+1 Uf0 -le


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga minecrafti servereid saaks ka rentida?

 

Ei usu, need serverid võtavad al. 1 GB ramist :)

JA vahel CPU hüppab ülesse, nii et 1 loogiline Code ei pea vastu. (äkki seal jookseb ka veel 3 cs serverit, VT, TS, mysql :D)

 

Ma sain niimoodi aru, et VPS paketis on 512 RAM.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millegipärast ma arvan et kui sa maksad kuus 15€ ja sul on seal omaserver ja mina lisaks oma ka ja maksan sulle 0.55 * 20 = 10 ja see on 75 % tervest vpsist et mõtekam oleks mul endale 1 paket tantum tellida ja sinna server 20 kohane jailbreak panna

 

I Think..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.