Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rendin odavalt kvaliteetseid Counter-strike servereid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kas saaksid eesti keelse tarkvara sisse lylitada?;)

Mul inka suht all tasemel..

 

Here ya go matey:

translate.google.ee


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Here ya go matey:

translate.google.ee

 

Yeah, it, s good idea but i banned in google because i scann google company 2,8m dollarls...

NAli naljaks perse paljaks ! ytleb vanas6na

 

Aga äkki mis arvate tantum VPS 1 teeks jailbreak serveri 20-28 kohani veaks juu vàlja kui muid servereid pole.?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Siis tuleb kellegilt rentida 0.60 per slot .

Miks sa ei taha tellida kas või Gamehost käest või siis Alien või siis CF.ee või siis Ok-Servers aka outkast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Meilt rentides me hooldaks ise servereid ,installiks mode jne :) Ja algaja kes pole varem vpsiga tegelend ilma abita ise serverit kohe üles ei saa ,lisaks veel Tantumis peab ise pordid lahti tegema :D

siis juba aina sitemaks läheb see tantum VPS, miks küll zoned ei kasuta parem kvaliteet no problems? ja eest poolt lugesin et zone VPS sul kokku jooksnud, see rohkem sinu enda viga, ma olen juba 2,5 aastat zone VPS pakett III klinet ja selle aasta jooksul on ainult 2 korda kokku jooksnud ja need zone endale tehnilised põhjused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegin Zones siis full reseti kah ja täpselt samamoddi nagu praegult Tantumis oli server pandud üles ja jooksis kokku ning üle 2 päeva ei püsind.... Ja tean teisi kah kellel Zone vps nagu serveri kokku viskab aga selle jaoks vaja scripti mis automaatselt uuesti üle lükkab... Aga tantumis mul scripti vaja küll ei lähe kuna püsib üleval...


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa ei taha tellida kas või Gamehost käest või siis Alien või siis CF.ee või jsiis Ok-Servers aka outkast

Kõik sinu pakutud hostid on SUPER. Ainult nad on tunduvalt kallid. Ükspäev uurisin GH slot juba 0.90 ja ülejäänud ka 0.80 piiris.

0.70 oleks ka veel kuidagi nõus kui kvaliteet on GH, Alien & Ok taoline. Aga eriti jah mõtet pole mingi odavamat ka osta kuna neil juba kvaliteet langeb.

 

Muide oli plaanis server teha kuskil veebuari lõpus aga jahh tuleb edasi lükata ja midagi vàlja nuputada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin Zones siis full reseti kah ja täpselt samamoddi nagu praegult Tantumis oli server pandud üles ja jooksis kokku ning üle 2 päeva ei püsind.... Ja tean teisi kah kellel Zone vps nagu serveri kokku viskab aga selle jaoks vaja scripti mis automaatselt uuesti üle lükkab... Aga tantumis mul scripti vaja küll ei lähe kuna püsib üleval...

 

Ma ei viitsi teemat läbi lugeda, Kas sa kasutad Windows-it või Linuxit? See seg. fault tekib ainult Linux OSil.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kasutan Linuxi Debiani ja sama oli ka Zones , ja zones ei olegi muud peale Linuxi pakkuda ,Tantum pakub ka mingit Windows server editioni aga ma ei hakkanud tollega jandama seega valisin siin ka debiani ....Ja teiseks kasutavad enamus CS'i serverite hostijaid Linuxit


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.