Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamine - Mis arvad sina?

Soovitatud postitused

smokk.png

 

 

Kuna paljudele käis vastukarva see et vahvli vabateema all tehti postitusi seoses suitsetamisega, siis lisan selle teema siia.

Lisage siia kõik mis seostub tubakatoodetega või üleüldiselt suitsetamisega. Kõigi arvamused ja postitused siin teemas on oodatud.

--

Kas te arvate, et suitsetamise vanusepiirangut (praegu 18+)

a)Tuleks tõsta

b)Tuleks langetada

c)Tuleks jätta samaks

 

Võiks iga arvamusega ära selgitada miks sa just nii arvad.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen siis esimes posti :D

 

 

 

Hea soovitus ,jätke maha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Next - Kas teed, või jätad ennem maha ?

 

 

noo näiteks ma ise suitsetan ka maprsi, aga muidugi ei ole ju koguaeg raha, et osta 3 ewriseid tobipakke, siis minul ei ole midagi vastu näiteks kui ma mingi 1 päev rotin tobi teistelt või siis võtan isa käest tobi kes teeb igast paska mis tuleb venemaalt. Okei jah ma ei ole osta endale tõesti ise mingit sitta tobi, aga vot ma ei saa aru "pigem jätaks maha kui teeks nexti" mis kuradi mõttes? On sul ainult ühte marki poest müüa, Nexti et sa peaks maha jätma, või see loll lause jääb väga arusaamatuks mulle.

 

 

All what he said.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvates üks mõttetuimaid asju üldse mida teha. Kunagi tegin, kuid mõistsin üsna ruttu, et sellest peab lahti saama. Üks parimaid viise, mis toimis minu ning on ka toiminud paljude teiste puhul-tõmmake lihtsalt nii palju, kuni teil hakkab paha. Peale seda te seda rohkem ei taha. Muidugi, kui teil on piisavalt tahtmist.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võin Nexti tõmmata, aga pigem ostan paki sinist LD, sama hinnaga ja parem.

Siin on selgelt näha, et poodides on ka teisi marke mitte ainult Marlboro, seda peaks lugema need kes kirjutasid vabateema all, et enne jätavad maha :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Olen nüüd mõnda aega suitsetanud, sai alguse peale purunenud suhet.

Varasem suur lemmik oli Marps Blue Ice, aga selle 3 eurost hinda ei jaksanud maksta, läksin üle rohelisele LMile (2.60) - hakkas ka varsti üle jõu käima, nüüd teen kui raha vähem, siis rohelist Nexti, kui raha vähe aga mentoolist isu täis, siis sinist LD'd (mõlemad siis 2 eurtsi ja 10 kopikat). Kui raha rohkem, lähevad Camelid (täpsemalt helesinine) hästi kaubaks. (2.80)

Üritan vähem teha (tavaliselt 3-4-5 päevas tuleb ikka ära), tahaks kahe peale saada, ideaalis enne kooli ja pärast, eks näis kuidas välja kukub, eksamid ka ees, närvilisus lendab veelgi lakke, aga eks ma üritan, saaks kahe peale oleks väga rahul, sealt edasi ühe peale ja siis ehk kunagi jätaks ka maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen nüüd mõnda aega suitsetanud, sai alguse peale purunenud suhet.

Varasem suur lemmik oli Marps Blue Ice, aga selle 3 eurost hinda ei jaksanud maksta, läksin üle rohelisele LMile (2.60) - hakkas ka varsti üle jõu käima, nüüd teen kui raha vähem, siis rohelist Nexti, kui raha vähe aga mentoolist isu täis, siis sinist LD'd (mõlemad siis 2 eurtsi ja 10 kopikat). Kui raha rohkem, lähevad Camelid (täpsemalt helesinine) hästi kaubaks. (2.80)

Üritan vähem teha (tavaliselt 3-4-5 päevas tuleb ikka ära), tahaks kahe peale saada, ideaalis enne kooli ja pärast, eks näis kuidas välja kukub, eksamid ka ees, närvilisus lendab veelgi lakke, aga eks ma üritan, saaks kahe peale oleks väga rahul, sealt edasi ühe peale ja siis ehk kunagi jätaks ka maha.

 

Sõnad kõikidele nendele, kes arvavad, et nad suudavad aind kalleid suitse teha.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Paljud üritavad suitsetamis maha jätta just koguseid vähendades, aga mis te nendest nikotiini plaastritest arvate? On keegi proovinud, kuidas toimib?

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas kunagi,

 

raha palju, siis tume LM,

raha nii ja naa, siis sinine Bond,

raha napib, siis tume Next

 

Ning tõmban 2-3 päevaga paki ära.

 

Marlboro, Philip Morrised ja muud kallid värgid, neid ei taha, suits on siiski suits. Kes vaidlema hakkab, siis igaühel oma maitse.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennem tõmbasin Marlboro goldi, nüüd Philip Morris blue. Teenin oma suitsupaki raha ise ning mingit probleemi rahaga pole. Olen pigem päev ilma suitsuta, kui seda 2.70€ kokku ei saa.

 

Seriously, siis sa sõltuvuse pole, ise küll ei suuda ühte päeva ilma suitsuta olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas te arvate, et suitsetamise vanusepiirangut (praegu 18+)

a)Tuleks tõsta

b)Tuleks langetada

c)Tuleks jätta samaks

 

Võiks iga arvamusega ära selgitada miks sa just nii arvad.

 

Kui niimodi võtta, siis tuleks tõsta. Aga mis on ühiskonnas juhtunud ? Iga alaealine saab oma suitsupaki kätte, kui tahab. Muidugi on ka süüdi vanemad, kes kohati ei seleta oma lastele selle halbu külgi.

Samamoodi on süüdi ka sõbrad, või siis, kui tahad seltskonda, paratamatult hakkad tegema, et sõpru otsida vms.

Paljudel on ka see viga, et proovivad ja hakkab meeldima.

Muudetud liikme fireg0d'i poolt

sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Minu enda seisukohalt tuleks tegelikult seda piirangut isegi langetada. Paljudes maades on suitsetamise vanuse piirang palju väiksem ja alaealisi eriti ei tõmba need suitsud eriti. Eestis aga kehtib reegel "Keelatud vili on kõige magusam"

Ja olgem ausalt, kui alaealine tahab ikkagi suitsu teha siis ta leiab alati koha kust ta seda kätte saab.

 

;2048576']No, kui sul on selline arusaam, et kui marlborot teed oled kõvamees, aga vot.. see on tavaliste koolilaste arvamus kes arvavad, et nad on lahedad kui kimuvad suitsu või kui neil on kallim suitsupakk kui teisel.

 

Aga jah, midagi on siis räägime PM'i teel, kes soovib vaielda. :P

 

Saad aru, ma tahan sulle selgeks teha just seda sama, aga sa lihtsalt räägid mu tekstile vastu. Mine üles ja loe mu postitus korralikult läbi.

Ma ütlesin, et need ei ole lahedad kes tõmbavad Marlboro ja kekutavad sellega. Mul ei ole mitte midagi sinu vastu kui sa Marlboro tõmbad :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Nojah, aga mida sa selle vastusega ikka peale hakkad?

 

See ei puutu üldse sinusse, mis ma selle vastusega peale hakkan.

Offtopic saasta palun sul siin mitte ajada.

Kui selle teema kohapealt kaasa rääkida ei oska siis ei ole mõtet siia tulla?

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See teema suht vales kohas, keegi vōiks liigutada alafoorumi "Südamelt ära" alla.

 

Aga ise tarvitan suitsu ja olgem ausad see on väga sitt harjumus ... aga noh kui juba alustasid kunagi siis on sellel raske lōppu teha.

Suitsudest eelistan ise Pruuni phillip morrist, punast marpsi ning marbolo goldi.

Kui rahaga veits kitsas siis läheb ka paramount ning LD alla.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.