Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Õpetus: Kuidas teha FaceBook lehte

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

Ma tegin õpetuse kuidas teha FaceBook lehte nagu on paljudel ettevõttedel ja muudel isikutel on.

 

1. Tuleb minna aadressile http://facebook.com

as.png

2. Nüüd on meil vaja kasutajat, kui kasutaja olemas siis tuleb täita logimis lahter ja sisselogida

sda.png

3. Kui olete sisse loginud, satute koheselt Avalehele

fsadfdsa.png

4. Nüüd tuleb kerida alla lõpuni ja seal all paremas servas on link nimega Loo uus leht

safd.png

5. Kui sinna klikat siis avaneb sulle selline leht

fsad.png

6. Nüüd on sul kuue erineva kategooria vahel valida: Local Business or Place; Company; Organization or Institution; Kaubamärk või Toode; Artist, bänd, või avaliku elu tegelane; Meelelahutus ja Cause or Community. Mina valin siin õpetuseks näitamiseks Artist, bänd, või avaliku elu tegelane. Nüüd kui sinna klikad avaneb sulle lahtrid kus pead valima alakategooria, mina valisin Autor, nüüd on nime sisestus lahter, sinna paned nime, mis ala tegelse sa valisid ja sinna nime lahtrise paned selle isku nime, mina panin hetkel sinna oma nimi. Ning lõpetuseks pead paneb linnukse, et nõustud tingimustega ja vajutama Alusta.

fsad.png

7. Kui sai klikutud ära Alusta siis avaneb, leht kus saad lisada FaceBook lehele profiili pildi. Pildi lisamiseks on kaks võimalust kas valid arvutist või laed kuskilt internetist selle pildi. Pildi max suurus võib olla 4 MB. Mina lisasin pildi oma arvutist. Seda tegevust on võimalik vahele ka jätta ja hiljem lisada pilt.

fsad.png

8. Kui juhul kas lisasid pildi ja pandid jätka või jäta vahele, siis avaneb leht kus saad kutsuda sõpru enda loodud facebook lehega liituma, või jagad seda lehte kas msn teel, gmail teel jne ja on võimalus kohe kui jätka paned siis positab selle lehe informatsioon ka sinu Konto lehele. Kui paned jäta vahele siis ta ei tee mitte midagi mida oled seal määranud

sf.png

9. Kui panind jälle kas jätka või jäta vahele, siis avanes leht kuhu saad panna Veebiaadressi mis suundab selle iskule ja saad lisada ka samuti tema kohta sinna lisainfo tema kohta.

sf.png

10. Nii nüüd kui panid jälle kas jätka või jäta vahele siis suunab sind juba sinu loodud lehele. Lehe muudatusi saab teha lingi alt mille niemtuseks on Muuda lehekülge. Nii valminud leht mis näeb välja selline kui kohe värskel loodud ja Alusta lehte kuvab mida teha ja keda kutsuda jne.

sf.png

11. Head kasutamist ja loodame, et aitab paljusid.

 

Õpetus on koostatud Siim "GhostMaster" Aarmaa poolt. Leivitamine ilma algsele positusele viitamata keelatud.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Väga hea töö, aga ma kahtlen et seda eriti vaja on, sest paljudel on juba facebooki leht olemas. Aga no võibolla keegi ei oska siis hea õpetus.

 

Vormistuse ja vaeva eest 10/10p :)

kui aus olla siis on paljud küsinud mu käest kuidas teha FacbeBook lehte nii oma firma jaoks kui ka projektde jaoks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui aus olla siis on paljud küsinud mu käest kuidas teha FacbeBook lehte nii oma firma jaoks kui ka projektde jaoks

 

Kui aus olla, siis olen näinud isegi 7 aastaseid kes endale ise facebookis lehe teevad. Nad on lihtsalt sündimisest saadik arvutiga harjunud.

Pole juu eriti raske, seal kõik kirjas facebooki lehel.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

teema autor ajudoonor v? Aitab juba nendest mõttetutest õpetustest. Kopp ee on nendest. Kui ei oska facebooki endale teha siis peab ikka tegu olema täieliku idioodiga. Tehke veel õpetus kuidas teha endale kasutaja vahvel.net foorumisse. LOODAN, ET SEE SITT EI LÄHE ARVESSE AKTIVISTI EMBLEEMI SAAMISEL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teema autor ajudoonor v? Aitab juba nendest mõttetutest õpetustest. Kopp ee on nendest. Kui ei oska facebooki endale teha siis peab ikka tegu olema täieliku idioodiga. Tehke veel õpetus kuidas teha endale kasutaja vahvel.net foorumisse. LOODAN, ET SEE SITT EI LÄHE ARVESSE AKTIVISTI EMBLEEMI SAAMISEL!

 

TAISON - Sa ei pea nii närvi minema selle teema peale. Loomulikult on selline teema mingil määral mõttetu ning GhostMasteril on hea selle abil pluss punkte teenida. Samas nagu me täna nägime tuleks valida eeskujulikuks just inimesi, kes on täie mõistuse juures. Näiteks Laheloom sai täna lollusega hakkama.

GhostMaster - Ma ei usu, et sa sobiksid eeskujulikuks, eeskujuliku embleemi väärivad ikka inimesed, kes teavad mida tähendab sõna "eeskujulik"

Ära arva, et mul sinu vastu midagi on, mul ei ole sinu vastu mitte midagi. Oled minu silmis kõigi teiste foorumlastega võrdne.

Aga õpetus on siiski OK , sest võibolla on isegi inimesi, kes facebooki lehte teha ei oska.

 

Respect.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TAISON - Sa ei pea nii närvi minema selle teema peale. Loomulikult on selline teema mingil määral mõttetu ning GhostMasteril on hea selle abil pluss punkte teenida. Samas nagu me täna nägime tuleks valida eeskujulikuks just inimesi, kes on täie mõistuse juures. Näiteks Laheloom sai täna lollusega hakkama.

GhostMaster - Ma ei usu, et sa sobiksid eeskujulikuks, eeskujuliku embleemi väärivad ikka inimesed, kes teavad mida tähendab sõna "eeskujulik"

Ära arva, et mul sinu vastu midagi on, mul ei ole sinu vastu mitte midagi. Oled minu silmis kõigi teiste foorumlastega võrdne.

Aga õpetus on siiski OK , sest võibolla on isegi inimesi, kes facebooki lehte teha ei oska.

 

Respect.

 

Tegelt GhostMaster ei tahtnudki eeskujulikuks, vaid aktivistiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Point pole selles, kas ta tahtis saada aktivistiks või eeskujulikus. Põhimõte on selles, et ta ei oleks selleks sobinud. Reaktsioon peale teadasaamist, et temast aktivisti ei saa oli lausa jahmatav :)

 

Tema lootused ületasid ootusi :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Point pole selles, kas ta tahtis saada aktivistiks või eeskujulikus. Põhimõte on selles, et ta ei oleks selleks sobinud. Reaktsioon peale teadasaamist, et temast aktivisti ei saa oli lausa jahmatav :)

 

Tema lootused ületasid ootusi :)

äkki põhjendada PM miks sa siis arvad et ei saa ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.