Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kamp hälvikuid koos seal. Ajavad ainult raha taga. Uute lasteaedade jaoks pole raha, aga palku saavad ikka tõsta endal.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kamp hälvikuid koos seal. Ajavad ainult raha taga. Uute lasteaedade jaoks pole raha, aga palku saavad ikka tõsta endal.

 

Nad vaatavad rohkem kuidas endal oleks elu parem ja raha rohkem...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ausalt, seda teemat poleks siia vaja.

Põhimõtteliselt mina ei saa mitte ühtegi head sõna öelda meie poliitikute kohta. Ainult halba.

Eriti meie Kallis ANSIP. ( Sellele isikule võiks kohe keegi nurgataga kuuli pähe lasta ).

Muu ei teha istutakse ja vaadatakse kummaltpoolt ROHKEM raha pakutakse. Rahvaarvamus neid ei huvita üldse, kuna neil on nii imehea raha seal, et neid isegi see MASU ei kõdita.

Põhimõtteliselt on nad seal kõik ühesugused. Väitlevad jne. Seda Väitlemise meetodit kasutab aga eriti meie nn " TIP Poliitikud ", aga kas nad ise seda kah usuvad mida nad sealt suunurgast välja puistavad ? Vahepeal ajavad sellist Soga, et anna minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edgar on loll


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jup ongi nii, võtame teemast juttu veel?Räägime.

 

Imo, Savi võiks ansipi asemel olla. Saaks venemaaga hea kaubanduse teha ja riigile raha tuua. Tal ju venemaaga head suhted..

 

See muidugi minu arvamus, kuid see kui Savisaar oleks Ansipi asemel jätaks Eestist teistele "normaalsetele" riikidele ikka väga halva mulje. Ta ei oska vist inglise keeltki, "head" suhted oleksidki, siis ainult Venemaaga, Euroopa liidust võime ennast sellisel puhul kohe välja kirjutada....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei toeta ei Savisaar ega Ansipit. Sotsiaaldemokraadid on imo kõige normaalsemad. Savisaart ei salli kohe üldse. Ta rõvedalt ülbe ja üleolev egoist. Paretisekretär Toobal on kõige idioodim tegelane meie poliitikas üldse.

Nüüd ongi kätte jõudnud aeg, mil meie valitsuses hakkavad olema inimesed, kes ei ole mitte kunagi õiget tööd teinud e. poliitbroilerid. Kuidas saavad sellised inimesed üldse valitseda, kes tegelikuses ei tea realsest elust mitte essugi? Minu mõistus seda kinni ei võta...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei toeta ei Savisaar ega Ansipit. Sotsiaaldemokraadid on imo kõige normaalsemad. Savisaart ei salli kohe üldse. Ta rõvedalt ülbe ja üleolev egoist. Paretisekretär Toobal on kõige idioodim tegelane meie poliitikas üldse.

Nüüd ongi kätte jõudnud aeg, mil meie valitsuses hakkavad olema inimesed, kes ei ole mitte kunagi õiget tööd teinud e. poliitbroilerid. Kuidas saavad sellised inimesed üldse valitseda, kes tegelikuses ei tea realsest elust mitte essugi? Minu mõistus seda kinni ei võta...

 

Nõustun, Savisaare valimine viiks meid mitmeid aastaid tagasi.

 

Ja ärge ajage seda raha pläusti jälle, mis te läheksite ise vabatahtlikult oma aega kulutama ilma rahata? Ma parem eelistan, et targemad pead on ees ja saavad palka kui idioodid kes ei saa palka. Kuskil oli ära arvutatud, et kui valitsuse palk ära jagada ja see tööliste palgale juurde panna, siis said kõik alla 10 krooni.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun, Savisaare valimine viiks meid mitmeid aastaid tagasi.

 

Ja ärge ajage seda raha pläusti jälle, mis te läheksite ise vabatahtlikult oma aega kulutama ilma rahata? Ma parem eelistan, et targemad pead on ees ja saavad palka kui idioodid kes ei saa palka. Kuskil oli ära arvutatud, et kui valitsuse palk ära jagada ja see tööliste palgale juurde panna, siis said kõik alla 10 krooni.

Ma ei räägi rahast praegu. Räägin seda, et varsti on enamus inimesi seal sellised, kes tegelikusest teavad ainult kuuldu põhjal, mitte kogemuste põhjal. Praeguses valitsuses on nõukaaja inimesed, kes on kogenud ka päriselt seda kõike mida lihtsurelikud.

Aga nüüd tulevad sellised poliitikud, kellele on terve elu erakonnas ajupesu tehtud. Neile, kes tulevad partei nortekogust. Ehtne näide sellisest inimesest on Priit Toobal.

Mina olen praegu valitsusega sellepärast ainult rahul, et meil on ränk hea eelarvepoliitika. Sellessuhtes, et riik ei ela võlgu vähemalt. Kuid jah, inimestel selline valitsus otseloomulikult ei meeldi, sest see ränk tasakaalus eelarve tähendab meie jaoks kärpimist ja raskusi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praeguses valitsuses on nõukaaja inimesed, kes on kogenud ka päriselt seda kõike mida lihtsurelikud.

 

Naljakas maailmavaade - tõid välja ühe veidra lause eristades valitsuses töötavaid inimesi "lihtsurelikest"

Mis nad siis nii head on korda saatnud, et neid lihtsurelike alla ei peaks nimetama?

 

Tekkis lihtsalt küsimus sinu postitust lugedes.

 

------

Ütlen otse välja, et Savisaar poliitikas on tõsine viga

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei toeta ei Savisaar ega Ansipit. Sotsiaaldemokraadid on imo kõige normaalsemad. Savisaart ei salli kohe üldse. Ta rõvedalt ülbe ja üleolev egoist. Paretisekretär Toobal on kõige idioodim tegelane meie poliitikas üldse.

Nüüd ongi kätte jõudnud aeg, mil meie valitsuses hakkavad olema inimesed, kes ei ole mitte kunagi õiget tööd teinud e. poliitbroilerid. Kuidas saavad sellised inimesed üldse valitseda, kes tegelikuses ei tea realsest elust mitte essugi? Minu mõistus seda kinni ei võta...

Must agree. Rohkem pole vaja siin midagi arvatagi, eks loodame siis uuest valitsusest ehk midagi head, kui valimised tulevad.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul oleks nii mõndagi Eesti poliitikutest ja nende tegudest(või nende puudumisest) rääkida, aga kahjuks ei muudaks see midagi ja mul ausalt täiesti kama kaks, mida nad kokku keeravad, endal pole küll plaanis Eestisse jääda (Vb kui piisavalt raha kõrvale pandud tulen tagasi). Hetkel ei hoia mind õnneks/kahjuks mitte midagi oma kallil kodumaal, sest jah kui natukene hakkamist ja mõistust on, siis saab mujal ilmas väga edukalt hakkama. Eestis on ainuke võimalus hästi elada varastades ja pettes. Seaduste ja maksude teemat ma parem ei maini.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Naljakas maailmavaade - tõid välja ühe veidra lause eristades valitsuses töötavaid inimesi "lihtsurelikest"

Mis nad siis nii head on korda saatnud, et neid lihtsurelike alla ei peaks nimetama?

 

Tekkis lihtsalt küsimus sinu postitust lugedes.

 

------

Ütlen otse välja, et Savisaar poliitikas on tõsine viga

Ära võta lihtsalt kõike nii sõna-sõnalt.

Nemad määravad oma palga ise, aga sina? Masendav on , et nad majanduskriisi ajal oma palka tõstsid ju..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära võta lihtsalt kõike nii sõna-sõnalt.

Nemad määravad oma palga ise, aga sina? Masendav on , et nad majanduskriisi ajal oma palka tõstsid ju..

 

Ma ei võtnud midagi sõnasõnalt, sa väljendasid just nii nagu ma aru sain.

Loomulikult määravad nad oma palga ise, neid ei huvita absoluutselt, et enamik inimesi elab vaesuses. Neil on põhiline, et palk oleks just neile sobiv. Vot sellepärast tulebki koolis õppida, et ei peaks kuskil kuradi katustel turnima mingi näruse kopika pärast. Selline teguviis nende poolt pole enam isegi masendav vaid täiesti loogiline. Nad ei tule ju lihtsalt oma ca 40 000 EEK toime, saad aru rohkem on vaja.

Vähendame pensione ja lastetoetust ja suurendame poliitikute palka, nemad ka ju inimesed, või ei ole?

Eesti riik on nii alla käinud kui vähegi saab, ei imesta miks palju noori lihtsalt siit välja reisivad paremat elu otsima, sest siin ei tule lihtsalt enam selliste palkadega toime mida saavad tavakodanikud.

Ei näe isegi põhjust miks ma peaksin siin riigis edasi elama, kus selline crap toimub. Välismaal juba häbi öelda, et olen eestlane.

Kunagi tuleb see aeg, millal Eesti on jälle Venemaa all, sest selleks on kõik ise tehtud.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Karm sõnavõtmine käib, teeme siis ühe asja veel kindlaks - millist erakonda te pooldate?


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad ei tule ju lihtsalt oma ca 40 000 EEK toime, saad aru rohkem on vaja.

Vähendame pensione ja lastetoetust ja suurendame poliitikute palka, nemad ka ju inimesed, või ei ole?

Eesti riik on nii alla käinud kui vähegi saab, ei imesta miks palju noori lihtsalt siit välja reisivad paremat elu otsima, sest siin ei tule lihtsalt enam selliste palkadega toime mida saavad tavakodanikud.

Ei näe isegi põhjust miks ma peaksin siin riigis edasi elama, kus selline crap toimub. Välismaal juba häbi öelda, et olen eestlane.

Kunagi tuleb see aeg, millal Eesti on jälle Venemaa all, sest selleks on kõik ise tehtud.

 

Ei mõista mina sind, jagad selle lisa mis nad endale juurde panid ütleme pensioni peale laiali, kõik pensionärid saavad 5€ juurde, meeletu saavutus. See summa teeb ma arvan küll Eesti majanduse korda.

 

Vähendatakse sellepärast, et eelarve jääks ikka nulli. Või eelistaksid sa laenus elada?

 

Jubedalt ajab närvi kui küsitakse mis poliitikas valesti on siis 50% inimest mitte midagi muud ei oska öelda kui seda, et teistel on palgad suuremad.

 

Tooge siis häid ideid välja kuidas parandada olukorda, hetkel 75% soovitustest on tahaks sinna raha juurde ja sinna.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jup ongi nii, võtame teemast juttu veel?Räägime.

 

Imo, Savi võiks ansipi asemel olla. Saaks venemaaga hea kaubanduse teha ja riigile raha tuua. Tal ju venemaaga head suhted..

 

 

Millise kaubanduse ? See " Savu " müüb Eesti venemaale maha ja Vso. Hea kaup tõesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei mõista mina sind, jagad selle lisa mis nad endale juurde panid ütleme pensioni peale laiali, kõik pensionärid saavad 5€ juurde, meeletu saavutus. See summa teeb ma arvan küll Eesti majanduse korda.

 

Vähendatakse sellepärast, et eelarve jääks ikka nulli. Või eelistaksid sa laenus elada?

 

Jubedalt ajab närvi kui küsitakse mis poliitikas valesti on siis 50% inimest mitte midagi muud ei oska öelda kui seda, et teistel on palgad suuremad.

 

Tooge siis häid ideid välja kuidas parandada olukorda, hetkel 75% soovitustest on tahaks sinna raha juurde ja sinna.

 

No kuule, palun loe mu postitust uuesti läbi ja analüüsi nüüd oma postitust. Kust kurat sa võtad, et mulle jääb ette nende palgale lisanduv summa. Ma nõustusin faktiga, et nad määravad oma palga ise. Sinu 5€ jutt on lausa idiootsus. Keegi ei jagaks pensionite vahel seda summat ära, lihtsalt poliitikute palku oleks aeg hakkata vähendama.

 

Muidugi on mõistlik vähendada tava töötajate palka, kui minna poliitikute palga kallale, see oleks lausa kuritegu. Ma ei ole väitnud, et palgad on ainuke murepilv mis majanduse kohal hõljub, point on selles, et poliitikud saavad tehtava töö kohta liiga palju palka. Kas ma olen väitnud, et poliitikute palga peaks jagama pensioni peale laiali? Miks sulle see poliitikute palga teema nii närvidele käib. Mainis oma postituses, et pensioneid ja lastetoetusi tuleks vähendada ja poliitikute palka tõsta, nimelt oli see irooniaga mõeldud. Poliitikute palka vähendades saaks kopsaka summa riigikassasse juurde, seda ei pea kellegi vahel ära jaotama. Mingi idioot tegi kalkulatsiooni selle kohta palju keegi juurde saaks. See on absurdsus. Lihtsalt leian, et poliitikuid ei ole väärt sellist palka, kui mõni tegelikult ikkagi enamus ei viitsi isegi kohal olla, kui aga palga maksmiseks läheb siis on pead norgus ja mure miks nii kuradi väike palk on. Kui sulle käib hirmasti närvidele palga teema, siis ei peaks sa siin teemas olema, sest kõigil on õigus oma arvamusele. Kui 50% arvavad, et poliitikute palk on ebareaalne, siis peab ju mingi probleem olema, et niivisi arvatakse. Paljud inimesed saavad miinimum palka, kusjuures nad peavad selleks tohutult vaeva nägema, poliitikud aga ei suvatse isegi tööle minna ja saavad siis mingeid kuradi preemiaid? Mis siin riigis toimub? Ja siis sa räägid mulle mingist 5€ jutust.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi on mõistlik vähendada tava töötajate palka, kui minna poliitikute palga kallale, see oleks lausa kuritegu. Ma ei ole väitnud, et palgad on ainuke murepilv mis majanduse kohal hõljub, point on selles, et poliitikud saavad tehtava töö kohta liiga palju palka. Kas ma olen väitnud, et poliitikute palga peaks jagama pensioni peale laiali? Miks sulle see poliitikute palga teema nii närvidele käib. Poliitikute palka vähendades saaks kopsaka riigikassasse juurde, seda ei pea kellegi vahel ära jaotama. Mingi idioot tegi kalkulatsiooni selle kohta palju keegi juurde saaks. See on absurdsus. Lihtsalt leian, et poliitikuid ei ole väärt sellist palka, kui mõni tegelikult ikkagi enamus ei viitsi isegi kohal olla, kui aga palga maksmiseks läheb siis on pead norgus ja mure miks nii kuradi väike palk on. Kui sulle käib hirmasti närvidele palga teema, siis ei peaks sa siin teemas olema, sest kõigil on õigus oma arvamusele. Kui 50% arvavad, et poliitikute palk on ebareaalne, siis peab ju mingi probleem olema, et niivisi arvatakse.

 

Igal ühel on tõesti õigus oma arvamusele, ma ei ole keelanud seda väljendada.

 

See on juba kuidas kellegile, näiteks minuarust on presidenti palk ebareaalselt väike.

Mis sa tahad, et poliitikutelt võetaks üldse palk ära, et riigikassasse kopsaka summa juurde saaks? Ütleme võtad kõigilt riigikogust 200€ vähemaks, saad ~20k€. Riigieelarve aastal 2011 oli ~6.05 miljardit €. See on ~0.00033% eelarvest, see on sinu jaoks kopsakas summa?

 

Selle 50% ma mõtlesin seda, et inimesed ei uuri tegelikult poliitikat, nad aint teavad, et poliitikud saavad rohkem palka ja neile sellest aitab, kuigi nad on ise need poliitikud valinud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Millise kaubanduse ? See " Savu " müüb Eesti venemaale maha ja Vso. Hea kaup tõesti.

 

Sinusugused lollakad ajavad närvi. Kas sa ise ka aru saad, mida sa suust välja ajad. Vaadake vähem reporterit ja lugege vähem õhtulehte. Enamusele piisaks vist sellest, kui televisioonis öeldaks, et taevas kukub alla ja kohe olekski paanika lahti, lihtsalt masendav, kui lollid on noored ja isegi vanad inimesed. Täielik ajupesu reformi ja IRL-l poolt. Ma kutsun kõik eestlasi oma peaga mõtlema hakkama. Ma ei saa aru, miks kõik vinguvad Keskerakonna kallal, teate üldse millal nad viimati valitsuses olid? Ehk hakkaks ikka rääkima sellest, mida valitsuses olevad erakonnad teevad, mitte ei ajaks mingit Savi ja Vene teemat. Eesti riik on omadega õhtal tänu harimatutele kodanikele, kes ei tea üldse, mis riigis toimub ja kes tegelikke niite tõmbavad.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma leian, et tähtsatel kohtadel olevate riigiametnike palgad peaksid olema kõrged, et neil ei oleks kiusatust korrupeeruda raha nimel.

Küll aga ma leian, et on palju valdkondi riigieelarves kust saaks ilma funktsionaalsust ja võimekust kaotamata koomale tõmmata bürokraatiaga ja kulude läbivaatamisega.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igal ühel on tõesti õigus oma arvamusele, ma ei ole keelanud seda väljendada.

 

Kas sa tahad väita et poliitikud vähendavad tavatöötajate palka? Esimest korda kuulen.

See on juba kuidas kellegile, näiteks minuarust on presidenti palk ebareaalselt väike.

Mis sa tahad, et poliitikutelt võetaks ültse palk ära, et riigikassasse kopsaka summa juurde saaks? Ütleme võtad kõigilt riigikogust 200€ vähemaks, saad ~20k€. Riigieelarve aastal 2011 oli ~6.05 miljardit €. See on ~0.00033% eelarvest, see on sinu jaoks kopsakas summa?

 

Selle 50% ma mõtlesin seda, et inimesed ei uuri tegelikult poliitikat, nad aint teavad, et poliitikud saavad rohkem palka ja neile sellest aitab, kuigi nad on ise need poliitikud valinud.

 

 

Sa hakkad jälle tootma mingit saasta mida ma pole väitnud:

Kas sa tahad väita et poliitikud vähendavad tavatöötajate palka?

Kas sa inimene loed ka mida kirjutan või peksad segast siin? Keegi ei ole rääkinud mingi presidendi palgast. Jutt käis poliitikute palgast, mis on ebareaalselt suur.

Rääkisin veel inimestest, kes saavad miinimum palka ja tulevad ots-otsaga toime, kuigi poliitikud saavad hirmas summad ja ikka on neile vähe.

Sul on eriline arusaam minu jutust. Sa vist isegi ei süvene teemasse, ning mulle jääb mulje et sa üritad mulle praegu hullult ära panna.

Kui sina arvad, et presidendi palk on väike, äkki siis laseme miinimum palka allapoole ja tõstame presidendi palka? Tal palk ebareaalselt väike ju.

Ma tõesti ei saa aru, kas sa oled nüüd täiesti loll või on sul raha jalaga segada, et sa sellist juttu räägid.

 

 

Ma leian, et tähtsatel kohtadel olevate riigiametnike palgad peaksid olema kõrged, et neil ei oleks kiusatust korrupeeruda raha nimel.

Küll aga ma leian, et on palju valdkondi riigieelarves kust saaks ilma funktsionaalsust ja võimekust kaotamata koomale tõmmata bürokraatiaga ja kulude läbivaatamisega.

 

Täiesti nõus sinuga, loomulikult ei ole mul selle vastu midagi, kui kõrget palka saavad need, kes oma tööd oskavad või siis tahavad teha. Küll aga põhjus miks ma rahast rääkisin on see, et mõned mollid seal eesotsas saavad summa mille eest pole vaja neil isegi pingutada, ma ei leia , et see on normaalne.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.