Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uurimistöö - Rassism

Soovitatud postitused

Kohustus siis 11. klassis teha uurimistöö. Teemaks valisin rassismi. Internetist olen igasuguseid artikleid lugenud ja nii mõndagi põnevat teada saanud. Nüüd olen pisut hädas ja loodan, et teie, vahvli rahvas, aitate mul natukene edasi liikuda.

Hakkan lähiajal küsimustikku koostama ja oleks vaja küsimusi. Ehk, kui kellelgi midagi ägedat pähe torkaks, võiks siia kirja panna. Endal kümmekond küsimust ja umbes samapalju oleks veel vaja.

 

Ja kui oled rassist, siis veel parem, tunne end siin teemas vabalt, räägi, mis sulle ei meeldi ja seda kohe otse südamest! Rohkem materjali mulle sel juhul :)

 

Igatahes, ootan igasugust abi,

 

Kaidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul parim sõber on mustanahaline.Julgen öelda, et rassistid on need, kes pole tegelikuses ühtegi korda näost näkku mustanahalisega suhelnud.

Tean, et venemaal on selline ränk rasistlik liikumine nagu format18.Need värdjad tapsid isegi lapsi.

Aga löö enda küsimused ette ära, et need korduma ei hakkaks...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

Vastu rassismile täiesti, me oleme kõik sama verega, kõik oleme samast liigist, see et meie nahavärv on teine, ei tähenda, et üks meist parem, tähtsam jne.

"I realize that I'm black, but I like to be viewed as a person, and this is everybody's wish." Michael Jordan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan, et see persoon kes siia rassistlikke märkusi hakkab tegema eemaldatakse foorumist. :)

Muidu, teema valik on suurepärane, teeks isegi sellest, kui tulevikus veel vaja läheb. Üks küsimus tekkis ka, et keskendud rohkem üldisele, nt. kus alguse sai, kuidas levis või siis pigem rassism tänapäeva maailmas? Eelnevale küsimusele vastuse saades ehk oskan mõned küsimused leida/mõelda.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme ausalt kohati olen rassist, neegrite vastu otseselt pole, kuid juute ka ei kannata.

Miks? Te võite vaielda, sõimata, ümber veenda mind kuid teil ei õnnestu.:

Ei mäleta millal uuring tehtud oli aga USA-s oli 80% vägistajatest neegrid, 70% vangis olijatest neegrid.

Ärge tulge ajame ,et nende esivanemad viidi sinna ja sellepärast peavad elama, oki kes keelab neil sealt lahkuda kui ei meeldi?

Paljudel on elu sitt, kui toote seda vabanduseks, aga kas see sunnib inimesi vägistama?

Mõelge kui neeger vägistaks teie ema ja tooks vabanduseks: mul on elu sitt, mis te oleksite õnnelikud?

Kõigil on elu sitt, kas see sunnib inimesi vägistama jne?

Kas keegi käsib neegritel USAs elada kui on võimalik sealt lahkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Keskendun rohkem sellele, miks inimestele ei meeldi tumedanahalised, üritan uurida seda ja kust see alguse sai. Selline näide on nõme, mis ühes foorumis oli, et olen eestlane ja valge. Must elagu oma Aafrikas ja söögu banaane. Ja siis ma mõtlesin, et no appi, Aafrikas on riikide olukorrad nii nagu nad on - madala tasemega. Ikka tullakse Euroopasse paremat elu otsima ja selle nimel nähakse ka vaeva.

Ja üks mure oli veel see, mis välja tuli, et nad tulevad Euroopasse ainult abirahade pärast. No ei teata ju tagamaid, et niisama ei saa mingit raha. Kõigepealt on vaja kindlat töökohta, kust sa saad iga kuu kindla palga. Siis on võimalik alles neid abirahasid küsida.

Näiteks üleeile sai soomes mu sõber(nigeerlane) peksa sellepärast, et on must. No hallo, mis loogika?! Samamoodi võiks nemad lambist peksa anda, sest meie oleme valged. Uskumatud inimesed!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna ma olen natsionaalsotsialist, ärge mõelge ,et hitleri kummardaja.

Vaid lihtsalt, kui riigis on oma inimestel hästi, siis võib võtta võõramaalasi riiki, kuid nagu eestis, miks on vaja venelasi, kui oma eesti rahvas elab näljas ja pole tööd?

Miks on vaja annetada raha ära, kulutada niisama kui saaks oma rahvale anda?

Minu arvamust ei muuda siit ega mujalt keegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks keegi juute ei kannata - lihtne. Juut on tark. Oled näinud kunagi juuti, kes viskaks sitta või koristaks? Ei, sest juudid on tohutult targad.

 

Nende esivanemad viidi sinna, USAst kujunes nende kodumaa. Need, kes seal sündinud, see on nende kodu ju. Ma ei oska muud öelda.

Ja aitäh Sulle! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

Juut on maailma suurim pettur, nad juhivad wall streeti, maailma majandust ja seda mitu sajandit juba teinud ja teevad ka eespidi. Ega asjata keskpankade juhid jne juudid pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

Pankuritele läheb see raha nii või naa, mingi osaga toetavad nad sõdasi ka kindlalt.

Ega ei saa ju Afghanistaanil rahulikult elada, vaid peab ikka "Demokraatiat" viima ;P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama hea, vaadake kui hea elu oli Liibüas kunagi, elamistase oli parem kui paljudes Euroopa riikides, kukutati gaddafi, mis nüüd sai? Siiamaani käib seal kodusõda, elu on allamäge läinud, varsti on uus Iraak, ning tänu NATO-le jällegi. Kuna neile ei meeldinud Gaddafi julgus, paljud kes pole uurinud ning loeb/kuulab ainult reporterit ja muud jama, ega ei saagi muud teada, uuriksite mujalt, saaksite midagi muud teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaidi, sa oled naine jah?

Mis tunne on kui naist vägistatakse?

Ning kui 80% vägistajatest on neegrid, mis tunne see on?

Ma olen rahvuslane, ning mind ajab vihale kui mingi neegri rämps on vägistanud valget inimest, samamoodi ma ei saa inimestest aru kes on valged ja võtavad endale mustanahalise mehe/naise, kas tõesti enda rassist on vähe naisi/mehi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaidi, sa oled naine jah?

Mis tunne on kui naist vägistatakse?

Ning kui 80% vägistajatest on neegrid, mis tunne see on?

Ma olen rahvuslane, ning mind ajab vihale kui mingi neegri rämps on vägistanud valget inimest, samamoodi ma ei saa inimestest aru kes on valged ja võtavad endale mustanahalise mehe/naise, kas tõesti enda rassist on vähe naisi/mehi?

 

Sa laskud liiga äärmustesse ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei lasku, ning minu arvamust te ei muuda ka. Võin tuua siia kõvasti rahvuslasi, kui nad viitsivad liituda ja veel rohkem rääkida, inimesed kes on vähe targemad sellel teemal, kes on poliitikud.

Minu arvamus ei muutu eluski.

Kui ei meeldi, mingu nahhui USA-st, keegi ei käsi neil seal elada ja vabanduseks tuua ,et oi meil sitt elu.

ma ei vihka igat neegrit, aga enamjaolt neid gängsta värdjaid vihkan, neegrid kes on tõesti head inimesed, pere ja hea töö olemas. Nende vastu pole midagit, aga need kes on gängsterid ja tänava tegelased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei lasku, ning minu arvamust te ei muuda ka. Võin tuua siia kõvasti rahvuslasi, kui nad viitsivad liituda ja veel rohkem rääkida, inimesed kes on vähe targemad sellel teemal, kes on poliitikud.

Minu arvamus ei muutu eluski.

Kui ei meeldi, mingu nahhui USA-st, keegi ei käsi neil seal elada ja vabanduseks tuua ,et oi meil sitt elu.

ma ei vihka igat neegrit, aga enamjaolt neid gängsta värdjaid vihkan, neegrid kes on tõesti head inimesed, pere ja hea töö olemas. Nende vastu pole midagit, aga need kes on gängsterid ja tänava tegelased.

 

Dude ... srsly ? Sa oled vist liiga palju filme vaadanud ... Gängsterid ja puha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liiga palju filme vaadanud?

Vähe valele inimesele ütled, paljud tuttavad on käinud USA-s ning nad on rääkinud + uurimine on teine asi kui filmid.

Ma minema nüüd.

 

Ei kõla reaalsena tuttavad usas käinud ja rääkinud ? Hmm okei ma pigem usun inimesi kes on seda asja reaalselt uurinud kui nädalaks kaheks sõitnud usasse ja siis seal päevitanud ja ringi käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama hea, vaadake kui hea elu oli Liibüas kunagi, elamistase oli parem kui paljudes Euroopa riikides, kukutati gaddafi, mis nüüd sai? Siiamaani käib seal kodusõda, elu on allamäge läinud, varsti on uus Iraak, ning tänu NATO-le jällegi. Kuna neile ei meeldinud Gaddafi julgus, paljud kes pole uurinud ning loeb/kuulab ainult reporterit ja muud jama, ega ei saagi muud teada, uuriksite mujalt, saaksite midagi muud teada.

Nalja teed we?

Uuri ka enne, mis seal toimus.Inimesi lihtsalt tapeti seal.Riigi elatustaseme viisid üles ainult need, kes olid naftaäriga seotud ja nende lähedased.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei lasku, ning minu arvamust te ei muuda ka. Võin tuua siia kõvasti rahvuslasi, kui nad viitsivad liituda ja veel rohkem rääkida, inimesed kes on vähe targemad sellel teemal, kes on poliitikud.

Minu arvamus ei muutu eluski.

Kui ei meeldi, mingu nahhui USA-st, keegi ei käsi neil seal elada ja vabanduseks tuua ,et oi meil sitt elu.

ma ei vihka igat neegrit, aga enamjaolt neid gängsta värdjaid vihkan, neegrid kes on tõesti head inimesed, pere ja hea töö olemas. Nende vastu pole midagit, aga need kes on gängsterid ja tänava tegelased.

Idikas...Siis sa ei vihka neegreid vaid vihkad pätte.Kui valge nii teeks nii nagu see gängster, siis ei oleks probleemi?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.