Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Räägi lähemalt mis valdkond sind huvitab?

Ja mis eesmärgid soovid saavutada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Ise alustasin Visual Basic .NET iga, see päris lihtne, aga saad teha ka väga raskeid asju. Alustasin web browseritest, juutuubis õpetusi küllaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Räägi lähemalt mis valdkond sind huvitab?

Ja mis eesmärgid soovid saavutada?

 

Esialgu php/html ja selline, kuid sooviks teada midagi programmeerimise/koodimise põhitõdede kohta.

 

Eriliseid eesmärke nagu ei olegi, lihtsalt suur huvi on ning proovin motivatsiooni luua ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

HTMLiga sa küll programmeerimist ei õpi. Eks kõik soovitavad sulle neid keeli, mida nad ise oskavad. Ka phyton või pascal (ei mäleta kumb) pidi päris lihtne olema, proovi seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõlemad on rasked..

Kuid parim variant oleks phyton..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koodimine on kõik ainult su huvis kinni. Ma alustasin näiteks PHP scriptide muutmisega, enamuses siis browseri põhised mängud. Aja jooksul sa hakkad rohkem mõistma mida sa muudad, miks sa muudad ning juba varsti suudad sa ise luua uut sisu mängule või ükskõik millega tegeled. Tähtis on ainult sinu enda huvi selle vastu millega tegeled, mulle ei ole kunagi meeldinud lugeda õpetusi kuna need on igavad ja ma ei saa ise leiutada ja googeldada.

Kõige tähtsam asi on ikkagi saada oma mõtlemine loogiliseks ja sa pead teadma mida sa tahad saavutada, ning muidugi enne kui küsid midagi kelleltki googelda oma probleemi ja mõtle miks see nii on.

 

Ma alustasin tõsisemalt PHP muutmisega vist siin.

Oi sellest on kaua möödas kui ma viimati sellega tegelesin aga ma leian, et see oli tähtis samm mulle :)

 

Python on keel nendele kes soovivad nautida seda mis nad teevad kuna python on lihtsalt nii mõnus, puhas, loogiline.

Tõelise programmeerija näeb sellejärgi aru kui sa oskad ja suudad saada aru miks python on hea.

PHP aga on rohkem sassis kuid suudab rohkemat :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koodimine on kõik ainult su huvis kinni. Ma alustasin näiteks PHP scriptide muutmisega, enamuses siis browseri põhised mängud. Aja jooksul sa hakkad rohkem mõistma mida sa muudad, miks sa muudad ning juba varsti suudad sa ise luua uut sisu mängule või ükskõik millega tegeled. Tähtis on ainult sinu enda huvi selle vastu millega tegeled, mulle ei ole kunagi meeldinud lugeda õpetusi kuna need on igavad ja ma ei saa ise leiutada ja googeldada.

Kõige tähtsam asi on ikkagi saada oma mõtlemine loogiliseks ja sa pead teadma mida sa tahad saavutada, ning muidugi enne kui küsid midagi kelleltki googelda oma probleemi ja mõtle miks see nii on.

 

Ma alustasin tõsisemalt PHP muutmisega vist siin.

Oi sellest on kaua möödas kui ma viimati sellega tegelesin aga ma leian, et see oli tähtis samm mulle :)

 

+1 Minagi alustasin mängude või teiste php scriptide muutmisega :)

Keegi eelnevalt väitis, et HTML'iga ei õpi suht midagi, siis selle väite lükkaksin ma siiski ümber. HTML'iga õpib just kujunduste kohta :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mõlemad on rasked..

Kuid parim variant oleks phyton..

 

HTMLiga sa küll programmeerimist ei õpi. Eks kõik soovitavad sulle neid keeli, mida nad ise oskavad. Ka phyton või pascal (ei mäleta kumb) pidi päris lihtne olema, proovi seda.

 

Koodimine on kõik ainult su huvis kinni. Ma alustasin näiteks PHP scriptide muutmisega, enamuses siis browseri põhised mängud. Aja jooksul sa hakkad rohkem mõistma mida sa muudad, miks sa muudad ning juba varsti suudad sa ise luua uut sisu mängule või ükskõik millega tegeled. Tähtis on ainult sinu enda huvi selle vastu millega tegeled, mulle ei ole kunagi meeldinud lugeda õpetusi kuna need on igavad ja ma ei saa ise leiutada ja googeldada.

Kõige tähtsam asi on ikkagi saada oma mõtlemine loogiliseks ja sa pead teadma mida sa tahad saavutada, ning muidugi enne kui küsid midagi kelleltki googelda oma probleemi ja mõtle miks see nii on.

 

Ma alustasin tõsisemalt PHP muutmisega vist siin.

Oi sellest on kaua möödas kui ma viimati sellega tegelesin aga ma leian, et see oli tähtis samm mulle :)

 

Python on keel nendele kes soovivad nautida seda mis nad teevad kuna python on lihtsalt nii mõnus, puhas, loogiline.

Tõelise programmeerija näeb sellejärgi aru kui sa oskad ja suudad saada aru miks python on hea.

PHP aga on rohkem sassis kuid suudab rohkemat :)

 

Paljud on jah rääkinud, et python olevat keel, millega alustada. Õpetuste kohalt nõustun sinuga, ise samuti tüdinen kiiresti igavatest ja pikkadest õpetustest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
+1 Minagi alustasin mängude või teiste php scriptide muutmisega :)

Keegi eelnevalt väitis, et HTML'iga ei õpi suht midagi, siis selle väite lükkaksin ma siiski ümber. HTML'iga õpib just kujunduste kohta :)

 

Jutt käib siiski programmeerimisest, mitte kujundamisest. Ning HTMLiga üksi ei kujunda sa midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

.css aka style sheets-ga kujundad sa html veebilehte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HTML, PHP, vaata vähe CSS ja XML, seejärel Javascript, Python, Java

 

Enamus tutorialeid leiad siit (demotavad üldiselt) - http://www.w3schools.com/

 

Java (javabeginner loe läbi,

(the new boston tutorialid YouTubes) ja hea abimaterjal on Thinking In Java 4th)

 

Python (http://docs.python.org/tutorial/, väga algeline http://sthurlow.com/python/)

 

Ei soovita kõiki keeli läbi segi õppida, vali omale esmalt üks keel. Kõige lihtsam oleks ilma mingisuguste kogemustega alustada HTMList ja seejärel järk-järgult sisukamate keelte juurde siirduda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koodimine on kõik ainult su huvis kinni. Ma alustasin näiteks PHP scriptide muutmisega, enamuses siis browseri põhised mängud. Aja jooksul sa hakkad rohkem mõistma mida sa muudad, miks sa muudad ning juba varsti suudad sa ise luua uut sisu mängule või ükskõik millega tegeled. Tähtis on ainult sinu enda huvi selle vastu millega tegeled, mulle ei ole kunagi meeldinud lugeda õpetusi kuna need on igavad ja ma ei saa ise leiutada ja googeldada.

Kõige tähtsam asi on ikkagi saada oma mõtlemine loogiliseks ja sa pead teadma mida sa tahad saavutada, ning muidugi enne kui küsid midagi kelleltki googelda oma probleemi ja mõtle miks see nii on.

 

Ma alustasin tõsisemalt PHP muutmisega vist siin.

Oi sellest on kaua möödas kui ma viimati sellega tegelesin aga ma leian, et see oli tähtis samm mulle :)

 

Python on keel nendele kes soovivad nautida seda mis nad teevad kuna python on lihtsalt nii mõnus, puhas, loogiline.

Tõelise programmeerija näeb sellejärgi aru kui sa oskad ja suudad saada aru miks python on hea.

PHP aga on rohkem sassis kuid suudab rohkemat :)

 

Comment of the year.

Ma alustasin RSPSde ja kodukate leechimisega .java ning .html faile muutes. Praegu saan põhitõdedest aru ning plaanin edasi õppima minna seda. :)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Comment of the year.

Ma alustasin RSPSde ja kodukate leechimisega .java ning .html faile muutes. Praegu saan põhitõdedest aru ning plaanin edasi õppima minna seda. :)

 

RSPS kodeerimisel pole midagi pistmist põhitõdedest.. nii rsc kui ka rs source on selline puder ja kapsas, et sealt ei sünni midagi õppida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pawn -> HTML -> Javascript -> PHP -> CSS -> C++

 

Selline oli minu teekond siis :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis asi on pawn? :D linki paluks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ma vastasin talle sama lingiga mis sina, aga sa jõudsid ennem - seega editisin oma posti ära.

 

ma lugesin seda su positus mis muutunud vastu pidiselt et ma pean kustutama, aga sa mõtlesid oma aga ok aitab office

 

mina ise alustasin HTML ja CSS ja liikusin Pwan ja C++ ning C# peale aga PHP sai ka natuke vahele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.