Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hey,

 

Viimase paari päeva jooksul kolisime tagasi vBulletin 4.1.9 peale ning kõik postitused, teemad ja tehingud toodi üle.

Seda tehes kasutasin ma ka võimalust muuta foorumit ja siin on ka väike nimekiri asjadest, mis tehtud sai:

 

  • Tagasiside all on uus alafoorum - Avaldused. See on alafoorum inimestele, kes soovivad saada eri gruppidesse: moderaatoriks, eeskujulikuks, aktivistiks jne.
  • Mudelimaailm on nüüdsest Garaaz, mis peaks alafoorumi mõtte paremini välja tooma.
  • Hoiatuste süsteemi muudatused, kuna me juhtkonnaga soovime näha sisukaid ja korralike postitusi siis on nüüd uus hoiatus - Liigne ropendamine. Kuigi vahel lisavad paar roppu sõna jutule juurde ning su mõte jõuab paremini kohale siis tavaliselt kasutatakse neid meie foorumis liigselt ilma mõtlemata. Selle rakendamine jääb moderaatori enda teha, kes peab saama aru millal on roppusi liiga palju.
  • Uus kujundus. Paari kuuga ma olen saanud aru, et Vahvel.Net kasutajatele ei meeldi ilusad, värvilisemad ning üldiselt silmale ilu pakkuvad kujundused. Sellest lähtuvalt valisin ma teile esimese igava kujunduse mida ma nägin - true story.
  • Uus moderaator - Loom.
  • Eeskujulike valimine on tehtud lihtsamaks ning enam ei vali eeskujulike juhtkond vaid mina juhtkonna teiste liikmete soovituste põhjal.
  • Bannide nimekiri SIIN. Kuigi seal veel ei ole kasutajaid siis tulevikus võivad kõik vaadata miks keegi sai banned.

Foorum on üldises plaanis töötav, kuid ma ei ole jõudnud muuta avataride ja signatuuride seadeid ning embleemid ei ole veel üle toodud.

Igasugune nutt, mida ma olen juba väga palju kuulnud ei ole minupoolt soojalt vastuvõetav ja sõltuvalt nutjast ja nutust võin ma selle eest ka inimesi eemaldada meie keskkonnast. Üritagi aru saada ka minust - ma olen viimased kaks päeva aktiivselt foorumi konventeerimisega, taaskord, tegelenud ja mitmed muud tegevused tahaplaanile jätnud.

 

Head Uut aastat soovib Vahvel.Net juhtkond.

 

-Henry

 

PS. Ületoomisel võis minna kaotsi osade inimeste grupid, kui sa ei ole enam Annetaja või Eeskujulik siis palun võta minuga ühendust.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Meeldiv tagasi olla.

Annetaja see kollane värv nii ebameeldiv..

 

nii hea jälle paar kord päevas vahvel.net külastada, aga dubstepil õigus see kollane oleks jah vaja muuta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

liiga hele, veidi tumedam theme oleks kenam


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänagem Amichiet, et ta ostis vB litsenti ära :)

 

Ning soovin edu tegutsemisel Henry, ei hakka vigu ette toomagi :D

 

// soovin ka teistele head uut ja vana ;)

Muudetud liikme akron pls'i poolt

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kell vale, praegu GMT 0, peak +2 olema :P

Saad ise paika panna settingute alt.

 

 

Head vana-aasta lõppu ja head uut!

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kell vale, praegu GMT 0, peak +2 olema :P

 

http://www.vahvel.net/profile.php?do=editoptions

Date & Time Options

 

Muuda ise ära, sa piisavalt aktiivne :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

h.ead uut kõigile:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

Head uut aastat teilegi! See jutt, et värvline kujundus ei lähe eriti peale, tõesti true story. Praegu väga rahul kujundusega, hea töö! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

head uut aastad kõigile!!!!!:D

aga kas sellist asja pole,nagu automaatne sisselogimine????


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks mitte panna tagasi kujundust http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=260301 mis oli siin enne foorumi taasavamist?

Või siis http://www.upload.ee/image/1937759/clipboard_upped.png


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teine isegi läheks peale aga esimene väga kole.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja kohe olemas ,SUPER!!!!!

 

nüüd ei tohiks keegi vinguda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.