Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Pikem seletus

Soovitatud postitused

Kuna kõik ei saanud sellest aru siis - SEE EI JÄÄ NII!

 

Me kolisime ümber vBulletini mootori pealt phpBBle kuna zone saatis meile kirja, et meie vB on piraattarkvara - me nõustusime sellega ja kolisime ümber.

Kolimine ise võttis oma 12h ning ainult konventeerimise peale kulus 8h, kõik need miljon posti, 100,000 sõnumit jne. Aga sellega ei tulnud kaasa erinevate gruppide õigused mida ma pean veel muutma. Annetajatel ei ole näiteks praegu ühtegi erilist õigust aga paari päeva pärast ma lisan need teile tagasi.

 

Palun mõistke, et see ei olnud midagi mida ma oleksin saanud pikalt ette planeerida või midagi mida ma oleksin kohe kindlalt tahtnud teha, küll aga annab see mulle võimaluse teha suhteliselt kardinaalseid otsuseid teatud kohtades ja saada lahti vanadest asjadest mida meil ei ole vaja.

 

Järgmiste nädalate ja päevade jooksul teen ma palju muudatusi mille tulemusena peaks see teile hakkama rohkem meenutama vahvlit mida me kõik armastame.

 

Lõpetuseks, mõistke, et ma olen üks inimene. Ma ei jõua igalepoole korraga ja ma ei saa teha kõike hetkega paremaks. Andke mulle aega ja olge mõistvad.

 

-Henry


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik peaksid saama nüüd sisselogida.

Postituste indekseerimine on 2/3 tehtud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik peaksid saama nüüd sisselogida.

Postituste indekseerimine on 2/3 tehtud.

Väga hea ! (Y) :thanks:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

ei taha ma enam neid annetuse võimalusi vaid raha tagasi oma 6.40 EUR, ma ei jätta enne kui saan 6.40 tagsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei taha ma enam neid annetuse võimalusi vaid raha tagasi oma 6.40 EUR, ma ei jätta enne kui saan 6.40 tagsi

 

:facepalm:

 

Sa ei saa seda raha tagasi. Mina juba põhimõtte pärast ei annaks. See oli su enda otsus annetada ja annetusi tagasi ei maksta.

 

Vähemalt Henry nüüd ütles, mis toimub ja see on väga positiivne, et foorumlased ei pea teadmatuses istuma. Palju edu ja jaksu sulle Henry.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
ei taha ma enam neid annetuse võimalusi vaid raha tagasi oma 6.40 EUR, ma ei jätta enne kui saan 6.40 tagsi

 

Loota võid, ega sa seda raha tagasi ei saa, sest see on tehtud annetusena, annetuse raha enam tagasi ei ole võimalik pärida :D

 

Minu arust võiks kokku koguda mingi kopsaka summa ja vbulletini välja uuesti osta...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju, et siin postitust muuta ei saa.

 

Henry, kui tõlkimisel abi vaja, anna teada. Olen üsna tugev Inglise keeles.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei taha ma enam neid annetuse võimalusi vaid raha tagasi oma 6.40 EUR, ma ei jätta enne kui saan 6.40 tagsi

Annetatud raha ei saa mitte kunagi tagasi.

Kahju hakkab sinust kohe.

Mõtle nüüd järgi mille pärast sa üldse annetasid..

Kas foorumi hüvankus või nende boonus asjade pärast?

Teise varianti puhul tunnen sulle kaasa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
küll hakkab tagsi saama, ma seda asja nii lihtsalt ei jätta

Küll sa jätad, kuni oma jonnimisega banni saad.

 

Peace.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Sa maksid täiesti vabatahtlikult annetuse näol raha foorumile, see on sama hea kui annetada raha näiteks... oletame varjupaigale. Sa maksad neile raha ära, nad ostavad selle raha eest loomadele ütleme süüa. Kuid järgmine nädal varjupaik likvideeritakse (oletame), läheb kogemata põlema, või sootuks pankrotti (MTÜ puhul ei imestaks) ja sa üritad oma raha tagasi küsida? Sa tõesti arvad, et see sellisel juhul nii toimuks? Naljamees... ära jäta, mis meil sellest, sa lihtsalt ei saavuta midagi. See on annetus, anneta kuhu tahes, annetusi tagasi ei maksta, sest annetus on juba käiku läinud ja oma funktsiooni täitnud. Lisaks, erinevalt päris elust, saad sa annetuse eest ka privileege, seega üha enam peaksid mõtlema mitte vingumisele, tühjade kätega sa ju ei jäänud. Ja ähvardama ja sõimlema küll ei soovitaks hakata, loodan, et see oli viimane taoline nn 'ähvardust' ähvardav postitus sinu poolt. :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

äge oli et minu annetuse eesmärgi põhjused kustutada?, ja minu põhjused miks ma annetasin ei piirdunud nende õigustega mis saab vaid see et nad saaks maksta vb eest juhul kui see oli ikka ostetud aga paistis et see ei olnud osetud kui zone nii ütles

 

// blu

Kuule ära vedrutse, kui ei lähe vbulletinile, siis läheb hostingu raha maksmiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
küll hakkab tagsi saama, ma seda asja nii lihtsalt ei jätta

Lol, sa teed lastekodule annetuse 2000 eurot ning mõtled 2 nädala pärast, et sul hakkab raha otsa saama, et lähed võtad välja?

Nii need asjad ikka ei käi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Henry i can wait :)

Take your time biatccch :D :king:


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen rahul phpBB foorumi tarkvaraga, hea töö. :D


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
küll hakkab tagsi saama, ma seda asja nii lihtsalt ei jätta

 

Ghost, sa käitud nagu 12 aastane.... Annetusena saadetud raha ei maksta tagasi. Saan aru, et 6.40 ei ole väike raha, aga noo tõesti , sa oleks pidanud selle peale mõtlema enne seda kui selle üle kandsid.

 

BTW! Henry väga hea töö. Loodame, et varsti on foorum jälle korras. Edu sulle :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
küll hakkab tagsi saama, ma seda asja nii lihtsalt ei jätta

 

Ghost, sa käitud nagu 12 aastane.... Annetusena saadetud raha ei maksta tagasi. Saan aru, et 6.40 ei ole väike raha, aga noo tõesti , sa oleks pidanud selle peale mõtlema enne seda kui selle üle kandsid.

 

BTW! Henry väga hea töö. Loodame, et varsti on foorum jälle korras. Edu sulle :)

too hetka ma mõtlesin mille jaoks aga hetke vaata pildi jaoks pole see sumams eda väärtgi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatan, et kohe ei jäta ega jäta oma jonni.

Kui sa tõesti pole oma tehtud annetusega rahul siis kontakteeru Henry või Amichiega privaatsõnumi näol, seda teemat pole vaja reostada ning järgmised selleteemalised postid saavad hoiatatud.

 

Annetatud raha ei kuulu tagastamisele!


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Ma vaatan, et kohe ei jäta ega jäta oma jonni.

Kui sa tõesti pole oma tehtud annetusega rahul siis kontakteeru Henry või Amichiega privaatsõnumi näol, seda teemat pole vaja reostada ning järgmised selleteemalised postid saavad hoiatatud.

 

Annetatud raha ei kuulu tagastamisele!

ma sain juba selles ammau aru enne sinu positamist, lihtsalt see ei meelinud et annetad selle nimel mida polegi enam NB! mitte nende õiguse pärast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vaatan, et kohe ei jäta ega jäta oma jonni.

Kui sa tõesti pole oma tehtud annetusega rahul siis kontakteeru Henry või Amichiega privaatsõnumi näol, seda teemat pole vaja reostada ning järgmised selleteemalised postid saavad hoiatatud.

 

Annetatud raha ei kuulu tagastamisele!

ma sain juba selles ammau aru enne sinu positamist, lihtsalt see ei meelinud et annetad selle nimel mida polegi enam NB! mitte nende õiguse pärast

Palun loe esimest postitust.

Seal on selgelt kirjas, et foorum pole veel valmis!

Et kõik funktsioonid uuesti tööle saada läheb paar päeva aega.

Seni mine käi korra väljas ja hängi sõpradega.

 

:thanks:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep. :D Ega foorumit ei pane püsti mõne tunniga, see on ikka väheke pikep protsess.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.