Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatused ja sina!

Soovitatud postitused

Hoiatused ja sellega kaasnev bann või tumma staatus on põhjusega pandud ja mõeldud karistuse kandmisena.

See ei anna teile õigust teist kasutajat teha, kes veel nii teeb saab mõlema acciga perm banni.

 

 

Karistus on mõeldud kandmiseks mitte mööda hiilimiseks!


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sain banned, kuna lõpus peale selle, kui mult mode koht ära võeti, tulin alkoholijoobes ragema foorumisse. Sõimasin Henryt ja keda teist-kolmandat veel. Algul ei lubatud mul uut kasutajat teha, lõpuks siiski lubati ning nüüd siin ma olengi.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma sain banned, kuna lõpus peale selle, kui mult mode koht ära võeti, tulin alkoholijoobes ragema foorumisse. Sõimasin Henryt ja keda teist-kolmandat veel. Algul ei lubatud mul uut kasutajat teha, lõpuks siiski lubati ning nüüd siin ma olengi.

 

Tegelt ? :D

Seda me teame , et alkohol muudab inimesed väärakaks :D


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei pea seda õigeks, et ühele inimesele on reeglid teised.

Antud juhul siis foorumikasutaja: "dubstep" puhul.

 

- Ta pani oma nn. "pahateo" toime ja vastavalt sellele peaks tal olema ka karistus.

- Alkohool ei muuda sind mõttevõimetuks. Jaksad juua, jaksad mõelda. Iga tegu siiski jookseb sult peast läbi ja see, et sul alkohool teistmoodi mõjub on juba puhas unejutt.

- Suur miinus Vahvlile, kui ühele lubatakse erandeid, siis arvavad ka teised, et nendele on see lubatud.

 

Tänan tähelepanu eest, Vahvli foorumlane ~ Rare Skillzz !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei pea seda õigeks, et ühele inimesele on reeglid teised.

Antud juhul siis foorumikasutaja: "dubstep" puhul.

 

- Ta pani oma nn. "pahateo" toime ja vastavalt sellele peaks tal olema ka karistus.

- Alkohool ei muuda sind mõttevõimetuks. Jaksad juua, jaksad mõelda. Iga tegu siiski jookseb sult peast läbi ja see, et sul alkohool teistmoodi mõjub on juba puhas unejutt.

- Suur miinus Vahvlile, kui ühele lubatakse erandeid, siis arvavad ka teised, et nendele on see lubatud.

 

Tänan tähelepanu eest, Vahvli foorumlane ~ Rare Skillzz !

 

Tarvita vähem piima palun. Oleks tore, kui sa ei räägiks asjadest, millest sa ei tea. See on ilmselge, et inimesed umbjoobes ei mõtle oma tegude üle ja teevad asju, mida nad kaine peaga ei teeks. Ära tule vastupidist väitma, sest see on nii. Aga äkki on keegi sulle alkoholimõjudest ise unejuttu rääkinud?

 

Sorry for offtopic.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mode paneb paska ja ütled talle midagi, mis talle ei sobi (võibolla tõesti solvatud vms), siis saad ban ja enam mitte kunagi foorumisse ei või tulla?:D

 

Tundub väheke naljakas minule :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei leidnud posti muutmis nuppu üles, aga sorri ajasin segamini, et selle eest pannakse ajaline ban, mitte perm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.