Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ära anda 1M RSGP.

Soovitatud postitused

Kuna vaatan, et paljud annavad ka tasuta rsgp ära, siis mõtlesin et miks ka mitte.

Kuidas osaleda? Selleks, et loosis osaleda pead sa olema motiveeritud millegi jaoks.. Mitte et "1M aitaks ikka".. Kirjuta väike jutuke, miks ma just sulle selle peaksin andma..

Kui jutus on rohkem motivatsiooni kui ma loodan siit saada, siis võin sulle isegi anda 10M, 100M?

Ja kes kahtleb, et ma ei suudaks seda summat välja käia, siis pole mõtet postitadagi. Ma tegin selle teema sellepärast, et aidata modiveeritud inimesi oma eesmärkide täitmisel.

Sellised postitused jätta ära: "anna 1m rsgp mulle, ma lähen stakema.. ";" lähen pkma, vaatab kas joppab. " jne.

 

Palun mõistlikku suhtumist teemasse, tegemist ei ole nn. "nalja tegemisega".

Aitäh.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist.

 

Sooviksin seda summat sellepärast, et:

Mul on pure, sooviksin treenida skille (smithing cooking) need 2 skilli sooviksin ma teha 99. Selle plaaniga olen ma rahulikult juba pikka aega tegelenud. Peale selle on olnud unistus treenida constructionit 70 + olen P2P aga seda pole veel jõudnud tegema hakata.

Teine soov oleks teha range 91 pealt 99.

Ainus tegur mis mind hetkel kinni hoiab on raha, nägin seda teemat ja mõtlesin, et äkki seekord mul veab ja saan mingi rahakese.


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

s4TVTp.png

 

 

Tere olen tribe nimega TDH-RS esindaja ja räägiks teile miks just mina - TDH-RS Jauri oleks seda raha väärt. TDH-RS on üks vanimaid tribesi RS ajaloos ning tribe liikmed on alati elanud suures rikkuses. Kuid ajad on muutunud, masu niidab lõpuks ka kõige tugevamaid. Masu alguseks sai see kui Jagex otsustas botid kinni panna ja seega on osad TDH-RS töölised oma asjad kokku pakkinud. Meie tribe vajaks rahalist sponsorit mitmetel eesmärkidel:

 

FAMILILARI TOITMINE [2kg värsket inimliha every day - shit is costy]

RELVASTUSE PARANDAMINE/UPGRADEMINE [2k13 goal 2x Rune Spear(p)]

SLUTTIDELE MAKSMINE

COPS

 

Annetajad on meie tribe seas alati erilisel kohal olnud. Neile on ka tehtud eraldi seisus mis võimaldab:

 

FREE SLUTS

+REP L O L

 

So well worth it :pPpP

 

 

/Jauri out!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jo

Sooviksin seda raha sellepärast,kuna hakkasin jälle runescapet mängima algusest peale ja praeguseks olen level 41.See raha aitaks mind vägagi palju, kuna siis saaksin rahalisi skille treenida mis praegu väikesed.Siis saaksin endale ka paremat armorit lubada treenimiseks.Kuna mul on praegu väikesed skillid siis on mul ka rahateenimine raskendatud.

 

Tänan tähelapanu eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on skiller lvl 3 f2p, statsid: hp:10, fish:15

Plaasin teha temale, kõik f2p skillid, 15 alguseks, aga, samal ajal teen ka craftingut,oleks raha vaja et crafting ajada üles, ja sellega raha hakata teenima, ja siis teeksin ennast p2piks ka ma arvan, isegi 500k oleks väga tore summake, midagi selle eest ikkagi saab ju, aga kunagi hiljem kui 2x99 on f2p skillid paar tükki, siis ma teen isegi võibolla dungeoneeringut, ma ei tea küll kuidas teha toda ilma cbta aga küll ära õpib, et siis dubstep, järgnev on sinu teha, et kellele sa selle raha jagad, edu võitjale vms ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.