Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kriitika

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere Vahvel.net rahvas.

Kuna jõulud pole veel päris ukse ees, mõtlesin et teen teema, kus kritiseeriksin natukene, Teid.

 

Miks siin foorumis on vaid maksimaalselt 10-15 normaalset inimest, kes räägivad arukat juttu?

Kas Teil on midagi viga? Kas see foorum kunagi saab lahti oma Runescape mainest? See on vaba-aja foorum, kes pole aru saanud. See ei ole enam Rs2eesti, mis ta oli aastaid tagasi. Aeg on edasi läinud, Teie mõistus on aga kahjuks kinni jäänud, toimunud on isegi taandareng. Ma saan aru, et nii mõnelegi meeldib Runescape - mul ei ole selle vastu mitte midagi! Häirib see, et Sina, 12-aastane tattnokk, reostad Teiste teemasid oma lolli mölaga. Püsi seal Runescape teemas, ela end välja pihku pekstes, mitte siin foorumis, sest see ei vii mitte kuhugi.

 

Kes iganes sa seda teksti siin loed, mõtle, enne kui kirjutad.

Mis sul viga on? Nii mõnigi postitab päevas 30-40 postitust, millest valdav osa on mõttetu, üksluine, postitused ühesõnalised. Kuhu see viib? Kui Sina sellele küsimusele vastust ei tea, siis mina tean. See viib TAANDARENGUNI, see viib selleni, et sa lähed järjest lollemaks, kuna sa ei arenda ennast. Võta aega, et postitada sisukamad postitused, mõeldes need korralikult läbi.

 

Ma ei ole rahul mõningate moderaatoritega.

Sorri, et Teile ehk nn "noa selga löön", aga väärib mainimist:

KenTile: Mis moodi sa moderaatoriks said? Ma ei saa sellest tõesti aru. Mõned sinu postitused:

Sittagi ma sul annan.

Anna andeks emme, mul oli kurb lapsepõlv.

Arvad, et oled nüüd jube lahe?

Ma vähemalt loodan, et Sa teed tublisti tööd - kustutad postitusi, warnid ning annad endast natukenegi, et seda keskkonda siin paremaks muuta.

 

Barkyle: Näen Sind üliharva MSNis, kas sa teed ka midagi?

 

Moderaatorite ja administraatorite vaheline suhe

See suhe on 5:5-le, kas pole veider?

 

Need on asjad, mis minu meelest vajasid eraldi väljatoomist.

 

Mõne sõnaga midagi postiivset:

Kiidan Henryt, kuna vähemalt nüüd midagigi toimub. Vahepeal olid siin asjad üsna katastroofilised, ent õnneks tuli administraatoriks keegi, kes tõepooolest midagi teeb. Samas, ka tema ei viitsi midagi erilist teha. Henry: kurat, sa tajud seda IT asja nii hästi, sa pühendad Vahvli jaoks vähe aega. Ehk teeb see lause sind pahaseks, sest Sa oled nii mõndagi Vahvli jaoks teinud. Tõsi, kuid saab ju rohkem. Me ootame endiselt vingeid lahendusi, vahvlisisest chatti ja palju muud. Ilma uuendusteta sureme varsti välja.

 

~Tanel


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, lets go.

 

Administraatorid

 

Meil on 3 AKTIIVSET administraatorit. Kellest üks olen mina ja teised kaks olen mina valinud endale abiks eri valdkondades kuna ma olen näinud kuidas eelnevad administraatorid ei ole saanud hakkama kõige haldamisega. Ning ma ei ole rumal ning tean, et mind näiteks ei huvita RS turg aga ma tean, et Dumby on seal aktiivne seega ma luban tal seda hallata ja juhtida. Igal adminsitraatoril on mingi mõte ja see ametikoht on ka mõnes mõttes tunnustus nende suure töö eest.

 

Moderaatorid

 

Barky peamine ülessanne on olla CS alafoorumi moderaator, ma ei ole teda kunagi kohustanud midagi muud tegema ja ei hakka ka teda sundima midagi muud tegema. Endise moderaatorina sa peaksid teadma kui tüütav on saada päevast-päeva PM'e mis sind kas sõimavad või mille sisu on nii ülbe kui võimalik on ning see põhjustab osades moderaatorites ka pahameelt mida elatakse välja foorumis. Muidugi, see ei ole hea ega viisakas käitumine aga see on midagi mida inimesed saavad ise parandada olles viisakamad moderaatorite suhtes. Ning moderaatorid saavad end parandada oma suud paremini kontrollides.

 

Mee!!

4677.jpg

 

Kui ma ütlen ausalt siis ma olen tsipake pettunud nii endas kui vahvlis. Kui ma alustasin kunagi ammu ja sain esimest korda moderaatoriks olin ma ikka väga õnnelik - see oli umbes 2 aastat tagasi. Peale seda on palju muutunud ning ma olen näinud kuidas vahvel toimib ning viimase aasta jooksul tänu Reigole näinud kuidas juhtkond toimib. Ma pole kunagi olnud rahul meie juhtkonnaga kuna ma ei näe selles üldse aktiivsust ega tahtejõudu, mul on mitmeid kordi olnud plaanis saada lahti enamikest moderaatoritest ja võtta uued. Aga ma olen saanud aru, et ma pean enne ise muutuma - olema akiivsem juhtkonna foorumis. Ma olen seda proovinud ning proovin ka edaspidi. Samuti ma tahan ikka võtta uusi moderaatoreid kes oleksid aktiivsemad ja pakuks ka ise välja uusi ideid ning teostaks neid ise. Ma küsin vist kord nädalas teistelt juhtkonna liikmetelt, et kas te teate kedagi kes võiks olla moderaator? Tavaliselt on vastus EI.

Vahvli suhtumist kui sellist tuleb muuta, inimeste vaadet meie suhtes. Ma näen vahvlit kui vabaaja foorumit gameritele. Ja seda ma ka proovin arendada. Aga enne tuleb muuta inimeste suhtumist juhtkonda ja vahvlisse.

RS on ja jääb suureks osaks vahlist ja seda ma ei plaani muuta. Küll aga tuleb alustada suhtumise muutmist seal ning selleks on vaja uusi ideid.

 

Ma ei ole kunagi olnud hea pikkade tekstide kirjutamisel ja veel vähem oskan ma eesti keele õigekirja, aga ehk saad aru :)

Tunni või paari pärast kirjutan uuendustest mis mul on plaanis teha.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui Tanel hakkaks poliitikuks, siis ma hääletaksin tema poolt! :D:D

Kohe meenutasid mulle meest nimega Nigel Farage..

http://www.youtube.com/watch?v=lqovTGjYjM4

 

Lihtsalt super. Vaatasin selle video ära, äärmiselt hea minu meelest. Sellist komplimenti polegi keegi kunagi teinud. See ei ole lihtsalt kompliment, et "oled hea suhtleja" või "kirjutad hästi". Võib öelda, et see on nö "teisest klassist", millest Vahvel.net keskkonnaliikmed ehk aru ei saa, ent kindlasti mõni saab aru, mida ma öelda tahan. On tore näha haritud inimesi siin.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Trollid võiksite kohe ära bannida.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moderaatorid võiksid rohkem sekkuda...liiga palju spammimist on, lihtsalt mingid suvalised postitused, mis ei ütle mitte midagi.

Moderaatorid võiksid kohe anda hoiatuse (kui on andnud siiamaani siis minu arvates pole see midagi veel muutnud)

Kui Chill tagasi tuleb siis moderaatori koht tuleks talle kohe kindlasti tagasi anda, sest tema oskas talle määratud ülesandeid korralikult täita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul pole midagi eriti öeldagi, kui ainult seda, et peale Henry adminitraatoriks tulemist on "trollid" kadunud, kiidan ka teisi moderaatoreid aktiivsuse eest jms. eest.

Keep up the good work!

 

Cheers,

pisar.

http://www.vahvel.net/member.php?28576-Heldur

Eks neid trolle liigub siin ikka mingil määral ringi, aga vähemaks on neid jäänud. Lisaks tahaks öelda, et uustulnukatel võiks rohkem silma peal hoida.MIs postitus see selline on:

Hey! Watz ap? Lulz.. Hello. This is and . Ok.. Laduge Top 3 laulu siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moderaatoritel on uus hoiatuse aste - Troll. See paneb kohe perm. banni. Kasutage siis kui tahate :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Moderaatorid võiks ka siis seda "Troll" astet kasutada. Olen alati mõelnud, et miks trollidele "Spam" warne antakse ainult, nad tuleks koheselt ära bannida.

Tõesti, peab põdema, et peale Henry troonile asumist, on trollid põhimõtteliselt kadunud, mõni üksik võibolla vahel eksib siia foorumisse ära. Arvan, et moderaatorid suhtuvad suhteliselt ükskõikselt uute moderaatorite võtmisse, sellepärast ka see vastus "Ei". Aga see on puhtalt minu arvamus ainult, see ei pruugi nii olla. Aga peab tõdema, et moderaatorid on oma tööga väga hästi hakkama saanud, samas aga võiks aktiivsemaid moderaatoreid rohkem olla.

Oleks tõeliselt üks parimaid foorumeid, kui oleks foorumlaskond sama intelligentne nagu näiteks torufoorum. St., et ei ole neid pubekaid, kes spämmivad ja nosense postitusi teevad, vaid on alati arukad. Võin uhkusega öelda, et mina olen see inimene, kes kuulub sinna 10-15 inimese hulka, kes ajab arukat juttu ja ei tee sisutühje poste.

Aga edu juhtkonnale ja jätkake samas vaimus.

 

Peace, M.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te vist ei mõista kui paljude kasutajate postitusi on spam või offtopic, kui kõik warnida siis vahvli aktiivne kasutajaskond väheneks metsikult.

 

Võtame näiteks selle teema:

http://www.vahvel.net/showthread.php?85816-Martin-Kase-ja-Tiit-J%E4rv-Petturid

 

Sealt teemast saaks vähemalt 15 inimest banni kuna keegi ei oska reegeleid lugeda

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Nüüd siis ka küsimus, kas te tõesti soovite, et jagame kõigile warne koguaeg reeglite kohaselt?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Te vist ei mõista kui paljude kasutajate postitusi on spam või offtopic, kui kõik warnida siis vahvli aktiivne kasutajaskond väheneks metsikult.

 

Võtame näiteks selle teema:

http://www.vahvel.net/showthread.php?85816-Martin-Kase-ja-Tiit-J%E4rv-Petturid

 

Sealt teemast saaks vähemalt 15 inimest banni kuna keegi ei oska reegeleid lugeda

 

 

Nüüd siis ka küsimus, kas te tõesti soovite, et jagame kõigile warne koguaeg reeglite kohaselt?

Miks mitte lisada 24h ban? Vaevalt see kohe kedagi ära peletaks.

Kuid sellejaoks peaks küll eraldi embleemi tegema, et teha vahet spammeril ja scammeril.

Uus embleem "24H BAN" vms :)

 

Ja kui inimene on näiteks 3x saanud 24H ban siis 4 kord oleks juba pikem eemaldamine foorumist see peaks olema ca 1 nädal - 2 nädalat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need n-ö "trollid" ,nendest ei tohiks üldse keegi välja teha..nad on nagu 12 aastased tüdrukud kel esimest korda päevad (kellegi kuulus lause siit foorumist) kel on tähelepanu vaja.

Lihtsalt ärge tehke neist välja,sest siis nad saavad ehk aru ,et nad pole nii naljakad kui enda arust tunduvad.

 

Siit võis tulla ikka ränk lausete-avarii,veits väsinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi küsis mult kuidas ma moderaatoreid valin, seletan siis natuke.

 

Moderaatori valimisel vaatan ma väga paljusi asju. Nende viimase aasta postitusi, aktiivsust aga ka seda kas nad müüvad suurtes kogustes midagi. Kuna kogemused näitavad, et kui sa müüd RS pinne või kulda siis võimalus, et sa hakkad lollust tegema või ennast soosima on kordades suurem ja seda ma ei soovi. Samuti väga tähtsal kohal on mulle oluliste inimeste arvamus sinust. Näiteks kui Reigo aka Sunparty ütleb, et sa oled tore inimene ja sa võiksid olla moderaator siis see on juba peaaegu garanteeritud koht juhtkonnas minu jaoks. Aga kui ta ütleb, et sa oled spammer ja saatsid talle eile PMi, et ta sind kiidaks mulle siis see on juba garanteeritud, et sa ei saa kunagi seda kohta. Teiste juhtkonna liikmete arvamus loeb ka muidugi aga tema arvamus on mulle vast tähtsaim.

Kõige tähtsam on muidugi see mida mina arvan sust, mulle ei meeldi pugejad ja mulle ei meeldi ülbikud. Ma ei jõua kokku lugeda kui paljud inimesed on mind lisanud ja alustanud vestlust MSNis umbes nii "Ouuuu henry, miks ma bännitud olen?????" ma vastan sellele samamoodi nagu sa küsisid "Ouuuuuu dude, ei tea." ning ignoreerin edaspidi. Aga kui sa oled mõistlik ja viisakas olen seda ka mina ning kui ma peale su postituste ülevaatamist saan aru, et tegelikult oled sa lahe vend siis ma võin ka su karistust vähendada.

Sellest mõtlemine pani mind mõtlema sellele konkursile mis meil oli kuu või nii tagasi. Homme saate jälle kandideerida moderaatoriks aga seekord on karmimad reeglid alustades su kasutaja vanusest ning lõpetades sellega, et pead kirjutama umbes 100-200 sõnalise essee või arutluse teemal miks tahad saada moderaatoriks. See näitab kohe ära kes viitsib üldse tegeleda ja kes selleks tahab saada.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on juba nii.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

1. Ma saan aru, et vahvlis on aktiivsed adminid, aga mitu päeva ma pole näinud ühtegi aktiivset moderaatorit peale Techi...

 

2. Annetamise kohapealt võiks nii olla, et kes annetab üle 6,39€ ehk üle 100 EEK-i, saab ise oma pealkirja muuta. See, et kui ma pean modedele või adminitele saatma pidevalt PM'i, et muutke mu teema pealkiri ära, viskab nii modedel/adminitel üle kui ka mul.

 

3. Minu arust on see trollimine täitsa tavaline asi tänapäeva foorumites, ega ilma trollimiseta poleks foorum õige foorumgi. Alati leidub inimesi, kes tahavad oma arust nalja visata ju...

Aga samas viskab keti üle küll, kui mõni wannabe vend postitab tõsisesse teemasse mingi labase nalja.

 

4. Reegel number 4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Seda reeglit võiks veidi muuta, sest inimesed kipuvad alati postitama postitusi, nagu näiteks et scammis mind ka. Siis ongi ju rohkem tunnistajaid, et tegu on scammeriga, pangu kokku ühised asitõendid ja võib olla isegi saab mingi nime teada ja asukoha, kus inimene elab! Ja kui ei postitata selliseid postitusi, siis võiks lihtsalt kustutada postituse ära või mis?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Ma saan aru, et vahvlis on aktiivsed adminid, aga mitu päeva ma pole näinud ühtegi aktiivset moderaatorit peale Techi...

 

Foorumis on selline asi nagu invisible Mode,seega me ei saa öelda,kas moderaatorid on sees või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitaks ise teha irc chati, kus saab küsimusi ja asju küsida.. Ja siis moderaatorid ja adminid käivad seal pidevalt chekkmis, mida kellegil vaja vms. Täpselt nagu Gamehost.ee ircus, lähed sisse, kirjutad mis vaja ja ootad vastust. Kui on ka aktiivseid modesid, siis saad kindlasti vastu koheselt.. See välistab selle vabanduse, et "olin invisible modega" sees..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda reeglit võiks veidi muuta, sest inimesed kipuvad alati postitama postitusi, nagu näiteks et scammis mind ka. Siis ongi ju rohkem tunnistajaid, et tegu on scammeriga, pangu kokku ühised asitõendid ja võib olla isegi saab mingi nime teada ja asukoha, kus inimene elab! Ja kui ei postitata selliseid postitusi, siis võiks lihtsalt kustutada postituse ära või mis?

 

Okei, isegi kui saadakse teada kus kutt elab? Mis sa teed?Nii palju, kui mina siin foorumis olen olnud siis põhilised ülelaskmised käivad Runescape turu all. Ma pole veel siiani näinud või kuulnud, et keegi on läinud ukse taha toda venda klohmima. Politsei ei liiguta selleala peal lillegi, võib-olla siis tõesti, kui asja olud on olnud teisiti ja on lastud üle ntks "xbox" iga, siis politsei tõesti teeb midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1. Ma saan aru, et vahvlis on aktiivsed adminid, aga mitu päeva ma pole näinud ühtegi aktiivset moderaatorit peale Techi...

 

2. Annetamise kohapealt võiks nii olla, et kes annetab üle 6,39€ ehk üle 100 EEK-i, saab ise oma pealkirja muuta. See, et kui ma pean modedele või adminitele saatma pidevalt PM'i, et muutke mu teema pealkiri ära, viskab nii modedel/adminitel üle kui ka mul.

 

1. Kus sina tead, kas moderaator on aktiivne või ei? See et ta foorumisse ei postita igapäev ei tee temast "ebaaktiivse" moderaatori.

Ehk tal polegi aega postita, kui iga päev tuleb 100 privaat sõnumit ja üksnes nende lugemine võtab tunde?

 

2. Kas vabaaja foorum on tõesti aja veetmiseks või äriprojekt? Mõtle sellepeale.

 

Soovitaks ise teha irc chati, kus saab küsimusi ja asju küsida.. Ja siis moderaatorid ja adminid käivad seal pidevalt chekkmis, mida kellegil vaja vms. Täpselt nagu Gamehost.ee ircus, lähed sisse, kirjutad mis vaja ja ootad vastust. Kui on ka aktiivseid modesid, siis saad kindlasti vastu koheselt.. See välistab selle vabanduse, et "olin invisible modega" sees..

100% garanteerin FAIL!

Selline asi lihtsalt ei toimi.

Gamehost-i ei saa võrrelda foorumiga.

Üks on äri ja teine on "foorum".

 

Okei, isegi kui saadakse teada kus kutt elab? Mis sa teed?Nii palju, kui mina siin foorumis olen olnud siis põhilised ülelaskmised käivad Runescape turu all. Ma pole veel siiani näinud või kuulnud, et keegi on läinud ukse taha toda venda klohmima. Politsei ei liiguta selleala peal lillegi, võib-olla siis tõesti, kui asja olud on olnud teisiti ja on lastud üle ntks "xbox" iga, siis politsei tõesti teeb midagi.

Jap.

Näiteks Revo Pehlak..

Tema telefoni number oli teada, tema elukoht oli teada.. teda on politseisse antud..

Kuid mis tema sellepeale teeb?

Scammib edasi.

 

Reaalselt ei lähe scammerile keegi külla.. kui just pole mõni tuttav keda sa varasemast ajast oled teadnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

100% garanteerin FAIL!

Selline asi lihtsalt ei toimi.

Gamehost-i ei saa võrrelda foorumiga.

Üks on äri ja teine on "foorum".

 

Mis sellel viga oleks ma ei saa aru? Ma võtsin seda võrdlust sellega, kuidas abi saada kui midagi vaja lahendada on või mõni küsimus tekib..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
100% garanteerin FAIL!

Selline asi lihtsalt ei toimi.

Gamehost-i ei saa võrrelda foorumiga.

Üks on äri ja teine on "foorum".

 

Mis sellel viga oleks ma ei saa aru? Ma võtsin seda võrdlust sellega, kuidas abi saada kui midagi vaja lahendada on või mõni küsimus tekib..

esimene nädal ollakse aktiivne aga järgmised nädalad passida 1-2 inimesega seal.. -.-

Kui tegemist on ikka irc-uga.

või siis on 10 inimest sees ja 9 afkib :D

 

 

Pigem lisada facebook style chat ja seal on ka chat roomid olemas..

 

http://www.extremegamezone.com/forum.php

Kasutaja: Ideal Chat Demo

parool: chatdemo

 

Vaadake järgi milline see chat välja näeb ja see oleks ideaalne siin foorumis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.