Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Parim film läbi aegade?

Soovitatud postitused

VIP

Green street hooligans

Best ever

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

The Shawshank Redemption

Star Wars

Godfather

Blade Runner


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahte triumf!

Kas nüüd kõigi jaoks sisult, ent maailma filmitööstuses kahtlemata üks läbimurre.

 

"Kurikuulus natside propagandafilm, mida peetakse ka kõigi aegade võimsaimaks propagandafilmiks. Leni Riefenstahl sai kasutada tohutuid ressurse ning hoolikate võtete planeerimise tagajärjeks on eepiline ja tehniliselt võimas dokumentaalfilm natsipartei kuuendast kongressist, mis toimus 1934. aastal Nürnbergis, Baieri paraadväljakul."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu eelnevalt öeldud "The Green Mile" on ülimalt hea film. Spordihuvilistele eriti korvpalli soovitaks "Coach Carter" üks tuttav ise soovitas ja vaatasin läbi, eluhea film mis näitab mida võib tahtejõud teha.

Olen Sinuga täiesti nõus! Olen "Coach Carter" mitu korda vaadanud, tõsiselt hea film, kuigi pole suur korvpalli huviline. Mind pani see film sügavalt mõtlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu eelnevalt öeldud "The Green Mile" on ülimalt hea film. Spordihuvilistele eriti korvpalli soovitaks "Coach Carter" üks tuttav ise soovitas ja vaatasin läbi, eluhea film mis näitab mida võib tahtejõud teha.

 

+1

Mõlemad minu meelest parimad filmid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Shawshank Redemption

LotR triloogia

V for Vendetta

I am Legend

American History X

Freedom Writers

samad filmid ka minu arust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.