Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa server :)

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Iseenesest selline host rikub paremate hostide nagu seda on GH ja OKS mainet.

Pakkuda sellist sitta ja nii odavalt.

Miskipärast arvan, et nad hostivad servereid Tantumi VPSil -.-

 

Tantum hostib oma servereid Wavecomis (IP 80.79.xx.xxx) kuid GoodServers võtab VPSi Virtuaalilt.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah ,nüüd kõik renditud servud maas k6igil. 7 servut neil maas...

No ma ütlesin et: Ma saaksin ka raha tagasi nõuda vms , siis ta ütles ei , et seadustest vms pole , kui sul on vähem kui 14 päeva siis saaks ....


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Baw sul on õigus raha siiski tagasi saada.

 

Kuna teenuse pakkuja poolt on leping jäänud poolikuks. Kaasa ei saanud ju -Fast DL

 

Toon siiski välja mida kirjutab teie koduleht ja mida kirjutate te ise.....

 

untiled2re.PNG

untitled.PNG

 

 

Ülim fail = Goodservers.eu - Ärge tellige neilt seda sitta. - Soovitan ka teistel, küsige rahad tagasi.

Nad/ta/tema on kohustatud selle teile tagasi andma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

T6ru vana sa oled muidu? Õigekiri annab soovida.

 

BTW eestis kõige pasemad hostid on hetkel järgmised minu arust:

Cemty.ee

GoodServers.ee (kurat sealt ei saa isegi töökorras serveritki kuigi cemtyst saab vähemalt midagigi suure hinnaga ja suure läggiga :D.)

 

Muideks, goodservers on paljudele sees, ise olin ühe goodservers haldaja, tüübid tegid lihtsalt lampi vahepeal reinstall (õigemini kustutasid tühjaks) ja siis läks installiga juba aega oma 2 nädalat enne kui ma sain oma serveri tagasi. Siis peale seda läks praktiliselt jälle kohe maha. Nüüd muideks pakkusid 1 kuu sellele tüübile kellel ma haldan seda servut. Tüüp võttis vastu selle pakkumise kuigi jah mina soovitasin ikka raha tagasi.

 

Jah, igatahes ma ei soovita seda GoodServers.ee . Esiteks nad ei oska tuhkagi, nad ei tea tuhkagi, ausalt öeldes 5 aastane laps saab ka selle VPSi käsitlemisega paremini hakkama kui nemad seal oma kambakesega. Igatahes kui 0-10 palli süsteemis hindaksin neid siis ma paneks -10 kuna nad lihtsalt ei saa hakkama millegiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.