Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

biggest pothead in tartu m8

 

Pole neid suuri karistusi väärt, kui meeldima hakkab on eriti kehvad lood :D

 

60-400 eur + ülejäänud kulud/4 kuud reaalset vanglakaristust 2 aastase katseajaga - omamise eest, koguste vahe siis summas/karistuses mainitud 1g - ~60g

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin ka oma kogemustest rääkida, et suvel sõpradega pelame kossu ja tõmbasime savu praktiliselt iga päev. Aga nüüd külmemad ajad väljas kossu ei mängi ja on tulnud nö. pidude aeg, kus pops väga ei keri. Nimelt ei ole väga aktiivne, minu peod on rohkem sellised istumised. Sõbrad võtavad koguaeg sinna popsu ja siis sheerivad mulle ka ja pooletunni jooksul olen kuskil diivanil jumala kottis. Savu sobib rohkem aktiivsete tegude kõrvale imo. Aga jah selline lugu :D. See siis minu arvamus :)

Muudetud liikme ElavKartul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene kord tegin 16aastasena, hakkasin just 17saama, esimesed 3 korda kui tegin ei mõjunud üldse, mitte midagi ei teinud. Neljandat korda tegin suure vee gravy ära ja siis lõi nii pilve, esimene kord oligi kõige haigem high mis mul elujooksul olnud on, ei osanudki kuidagi olla kuid läks pool tundi mõõda siis harjusin juba ära selle high'ga. Tööl olles väga ei kaku seda, aga peale tööd saab ikka tehtud mõnikord.

Muudetud liikme FRUZTENN'i poolt

tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahjulik ainult neile kes ei oska tarbida :)

tartus leidub selliseid lahedaid inimesi kes jagaksid infot kus auku leida? :D

 

Usun, et läbi foorumi mingile võõrale naljalt keegi oma "aukudest" ei räägi, kus ja kellelt saab. See oleks päris lapsik teguviis ja sihukene vend tuleks maha kanda, st suu ei pea kinni, jagab kergelt infot ja on kahjulik teistele.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Usun, et läbi foorumi mingile võõrale naljalt keegi oma "aukudest" ei räägi, kus ja kellelt saab. See oleks päris lapsik teguviis ja sihukene vend tuleks maha kanda, st suu ei pea kinni, jagab kergelt infot ja on kahjulik teistele.

täpselt, kui sul sellised tutvused puuduvad, siis sul ilmselgelt vähe respecti.

Aga noh ega tänapäeval pommiteadus pole selle ketsi kanepi leidmine, ühiskond muutub, astu suvakale ligi linnapeal, kui veab ja mendiotsa ei astu siis on korda läind ürr.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.