Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Foorumlased, potheadid, raggamastad - laia ringi küsimus teile kõigile, millele ootan täiesti ausat vastust ning kommentaari:

Kas te olete iial kanepit suitsetanud, proovinud, tarbinud vms?

 

(Küsitlus alustatud oma huvi baasile, mitte ühelegi uuringule ega muule sarnasele!)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Korra sai proovitud, kuid jah mulle ei mõjunud. Pidigi olema vist et umbes 50% mõjub ja teised 50% on "wannabe" high!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vastan enda eest ka ära: nimelt alati pole asi selles, kuidas fiiling on, vaid asi selles, millise asjaga tegelikult tegemist on.

Kui on korralik kraam, on mats ja effekt ka kohe poole kõvem... Kui saad mingit segatud või muidujampsi, siis muidugi võid omaette "stoned" olla oma ettekujutlusega.

 

Teaduslikult testisin ise, sõber oli kunagi mingit jama tõmmanud, mis ei töödanud tal. Tõin ise korralikku otse kasvuallikast, tegin ta segi ja vend oli nii pilbas, et mitte kui midagi ei tajunud. Aga sai paugu kätte ja ütles, et vahest teinekordki... Et saaks lõbusam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuuluta tervele maailmale kuidas sa kanepit suitsetada oskad. Mis kuradi obv juttu sa räägid üldse. Karta on, et segatud pops ei liti nii hästi, kui puhas. Mida sa üldse segatud all mõtlesid? Lehega? Et pops hea tuleks, peab olema hea sort ja veelgi parem kasvatus. Mida paremini taime kasvatatakse, seda paremini lugu mängib. Sa midagi enamat, kui üldist ei tea? Noo anna andeks, aga kõige haigem wannabe keda ma enne näinud olen. Msn vahvelhigh? Nigger please.

 

Feel offended.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära üle kruti poja, kui ei meeldi attitude, siis bitch please, keep it to yaself :)

 

(Andestust offtopicu pärast)

 

Ei talu kriitikat? Mis otsid siit? Mu küsimusele sa ikkagi ei vastanud. Ilmselgelt ei tea sa mitte sittagi sellest teemast.

 

Las ma pakun... sa ei ole täisealine, sõbrad tõid sulle kanepit, sa jäid nii vaimustusse, et lõid endale kusagile neti keskkonda karakteri, et sa oled regulaarne savu suitsetaja, et sa tead sellest palju, basicly mingi wannabe savu kunn. Võin oletada, et sa ei tee iga päevaselt, pakun, et 2-4 korda kuus.

 

Panin täppi? Prove me wrong.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Misasja?

Ma ei ole siin selleks, et mingisuguseid hatereid entertainida, k?

Fakt on see, et ma olen aastaid juba sellest niiöelda alaealise ja täisealise piirist möödas, teen pigem 2-4 korda nädalas ning olen tugevasti varustatud korraliku asjaga. Dealimisega ei tegele, aga tean kus ja mis liigub ööpäevaringselt, kellapealt. Segatu all mõtlesin küll lehte jah, kui selle vastust otsisid.

 

Proved!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2010-10-03-22-21-261949585762.jpg

 

Pole hater, aga ei seedi wannabesi. Tahtsin teada saada kas tõesti oled wannabe. Minu jaoks oled, case closed.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

timm tiridim

Muudetud liikme Kalkulaator'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teema on veits kõrvale vajunud või midagi? Lasen puhastada ja offtopic võiks edaspidi ära jääda.

Vastake lihtsalt küsimusele ning kommenteerige mis te sellest üldse arvate.

Minu naabruskonnas on praegu seda küll ja veel, hetkel omalgi seisab väike kogus kapis :)

 

Lambijama pole toota vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endal võiks olla normaalsed kontaktid olemas .., mis piires teada tahad ?

ise oled teinud igapäevaselt peale ..

nüüd vaikselt vahest võtab 1-2g peale suitsetab ja mängib csi :D

 

Palun ütle, et sa tegid nalja.

Kui ei teinud, siis mõtle natuke. Ta ütles, et teab KELLAPEALT, mis ja kus liigub. Sellest tuli ka mu küsimus ning ei, ma ei otsi midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1234

Muudetud liikme Kalkulaator'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kalkulaator mida sa üritad? Sa oled fatnolifer, põrusid kooliga kuna nolifesid, sa kohe kindlasti ei tee iga päev popsu. How do I know? Olen sind irl näinud, sõbra klassikaaslane.

 

Masendav palju siin wannabesi on.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3 korda teinud.Kunagi pole mõjunud.Õnneks ei pidanud midagi maksma kah.Viimane kord oli suht usaldusväärne kraam ka ja ikkagi pähe ei hakanud.Kaks esimest korda olid jah siis arvatavasti mingi pask...Ei kavatse raha selle peale raista.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

igapäev kergelt vines 300ng päevas tekitab sõltuvust nüüd 2a järjest vines ja siiani ei saa aru miks ma siin foorumis passin.

kollased raamid näevad tõesti kenad välja

kui orantšil taustal valge peenis ukselt sisse vaatab

ja küsides kokkutama hakkab.

ta vaikselt orantšiks tõmbub

kui puts kuivaks kõngub.

 

---------- Post added 18-11-11 at 21:57 ----------

 

Wannabesi pole olemas, kui on enam vähem mass upamass siis 4 matsust piisab ja lihtsalt naerad ennast kiilaks

 

---------- Post added 18-11-11 at 22:03 ----------

 

kui kanepit pole IMENUD siis kohe wannabe? fail sa võid ju iga päev imeda aga see sind targemaks küll ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paar aastat tagasi sai teha natukene, seda oli vist nii vähe et ei mõjunud aga seda parem mulle. Ei ole plaanis küll teha, juba sellepärast ei taha teha sest kui sa kuuled kui "kõvad" mehed selle tõmbajad on


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.