Teema: DotA2 - Defence of the Ancients 2

Tulemused 11 kuni 20 156'st

Keegi vahvlist mängib üldse?
    Võiks mingi tiimi kokku ajada(16+), tore oleks, kui teil oleks mikker olemas ning saaksite seda ka kasutada..

Lisage steami klr32

Isegi, kui te pole tiimist huvitatud siis, ega kellelgil Clinkz -i asju tradeda pole?

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Mängisin paar mängu onlines. Suht mõttetu oli. Kõikides mängudes keegi ragequitis ja mingi kari noobe oli koos lihtsalt siis. Muidugi see oli suht alguses kh... Enam ei ole viitsinud tegeleda. On ka olemas key-d, mida jagada aga ei viitsi steami installida. Dota 1 on olnud siiski minu eelistus hetkel.
    Tsitaat Esialgu postitas: matiradik
    Mängisin paar mängu onlines. Suht mõttetu oli. Kõikides mängudes keegi ragequitis ja mingi kari noobe oli koos lihtsalt siis. Muidugi see oli suht alguses kh... Enam ei ole viitsinud tegeleda. On ka olemas key-d, mida jagada aga ei viitsi steami installida. Dota 1 on olnud siiski minu eelistus hetkel.
    Ega jah, alguses oli mul suht samamoodi, kuid pidasin kuidagi vastu. Teed mõned mängud, tõstad ranki ning siis enam selliste algajatega kokku ei panda
    Keegi mängib siis pm
    Mängin ainult teatuid mode, et oleks kõigil põnevam. Random draft on parim, ise vaatad mille 3 seast võtad.

Krt, lõpus kõik DC, aga teistele seda ei soovita kui pole just safe to leave, muidu saad penalty ja mitu päeva ei pruugi xp saada.

Mis dota2'es erinevat ? Mdu steamile saan dota 2'e sõbral 2 gift code.
    Aajah, seda kah, et mulle on kohane mängida random draft või allrandom modega. Siis on nagu jah, võimalus suurem võita, kuna siis ei saa kõik oma lemmikut võtta.
    Samamoodi sina ei saa oma lemmikut võtta, kõik hiirod on unikaalsed, lihtsalt tuleb osata mängida.
    Natukene infot ka
    http://www.purgegamers.com/welcome-to-dota-you-suck
    Egajah, see on kah asi millega hõisata ei saa, kuid ma suht iga heroga palju mänginud. Peaks hakkama saama ikka küll kui vastas mõnda eriti tugevat herot minujaoks ei ole.
    Siiamaani kiireim mäng:

Jõudsin samuti täna seda mängida, esimene mäng õnnestus saada k/7 d/0 a/8 .
    Tuleb ka ära mainida, et mäng sarnaned LoL-le.
    We seek for truth, while we hide ours

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale