Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

DotA2 - Defence of the Ancients 2

Soovitatud postitused

DotA 2 on kõvem kui LoL, hetkel ei mängi dotat sellepärast et elion nussib, lolis aitab reconnect, aga dotas mitte.

 

Dat.

 

Dota vajab rohkem skilli lihtsalt. Ma sain emt netiga ilusti maal pelada. Just nimelt, maal, väikese oru nõlval, metsa ääres, 12km netimastist.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore kui teil neid on, mina sain 2 gifti ühelt sõbralt. Nüüd mängin väga aktiivselt koos sõbraga, kui kellegil on veel 1-2 gifti anda, siis oleks väga tänulik, need jõuavad õigete inimesteni.

 

Isegi üks eestlane on Na`Vi teamis.

http://www.dota2wiki.com/wiki/Puppey

 

 

The International 2012

 

 


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore kui teil neid on, mina sain 2 gifti ühelt sõbralt. Nüüd mängin väga aktiivselt koos sõbraga, kui kellegil on veel 1-2 gifti anda, siis oleks väga tänulik, need jõuavad õigete inimesteni.

 

Isegi üks eestlane on Na`Vi teamis.

http://www.dota2wiki.com/wiki/Puppey

 

 

The International 2012

 

 

[align=center][youtubeHD]

[/youtubeHD][/align]

old news, ta võitis 1m dollarit kh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest ei ole vana uudis, ja ühte miljonit dollarit ta ei võitnud.

 

Kuidas see ei ole vana uudis,2a navi dota2 tiimis mänginud ja NaVi võitis TI1 kus mängis ka puppey ja 1. koht sai 1m dollarit, loe kasvõi kuskilt postimehest seal kirjutas ka isegi sellest, poh et aasta hiljem tehti artikel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpsemalt 1a tagasi, siis kui DotA 2 esimest korda avalikkuse ette jõudis. Meie uudistesse jõudis jah kahjuks see artikkel aasta hiljem. Tema tiim, mitte ta ise sai jah 1 miljon dollarit, Puppey ostis endale korteri Tartus, kitarri ja muud nänni selle raha eest nagu ta tänavu mainis.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks tema vaev tasus end ära. Kindlasti kõigil ei lähe nii hästi kui temal, selleks on vaja kindlasti aega leida. Aga niisama võiks teha küll mõne teami, kellega koos vahepeal mängida mõnel turniiril või siis niisama lõbutseda.

 

AceBass sa ise pelad?

 

Pole siin mingit aega vaja leida, tema töö on dota mängimine ja ta saab igakuu korralikult palka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.