Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sülearvuti ostuabi teema tegemise juhend

Soovitatud postitused

VIP

a. mille jaoks laptop ostetakse - kas see on töö/kooli/kodu arvuti? kas seda veetakse kaasas või istub see kodus laual?

 

b. milline on selle laptop sihtotstarve - filmide vaatamine? töö cad'iga? mängimine? töö office'iga jne? (igasugune spetsialisti soft võiks olla mainitud)

 

c. milline on selle arvuti eest väljakäidava raha hulk? kas on tarvis järelmaksu võimalust? (alati mainige maksimaalne võimalik summa, sest iga paarsada krooni võib muuta otsingu tulemusi)

 

d. millised on muud erinõuded arvutile? kas aku peab kestma mingi hulga tunde? kas on tarvis mattekraani? mingit hulka mälu/kõvaketast? Kas on vaja mingit hulka usb/firewire/esata/hdmi jne sisendeid/väljundeid? blu-ray? kaal alla 2 kg?

 

e. millised on brandi/garantii nõuded? kas valite arvuti näitate kvaliteedi suhte järgi või tahate pigem ohutut valikut? kas sobib 2 garantii või peaks olema 3+?

 

f. muud soovid - kas peab olema roosa? äkki metall korpusega? äkki peab ta olema täiesti vaikne? jne

 

 

Nüüd kui need küsimused on vastatud, siis tooksin teieni veel veidike üldist infot, mida võib-olla on hea teada...

 

1. mida suurem arvuti jõudlus, seda väiksem on aku kestvus

2. mida suurem on arvuti jõudlus, seda rohkem eraldab ta soojust/müra

3. enamikes uutes mängudes, teeb 80-90% tööst ära video kaart

4. enne kui jagada raale brandideks, tuleks neid ehk jagada kategooriateks - sõltumata brandist on analoogse otstarbega arvutitel analoogsed probleemid see tähendab peaasjalikult, et see, et Dell teeb reeglina kvaliteetseid sülearvuteid ei tähenda, et nende mängu arvutitel poleks vahest temperatuuri probleeme jne - pigem lähtume arvustustest iga konkreetse isendi puhul

5. Intel® GMA HD graafika - EI SOBI MÄngimiseks, isegi mitte CS1.6. Paar p6hjust sis: Vsync ei saa maha v6tta. CS1.6 puhul FPS smokes t6mbab 15-20 peale.

Nii, veel on mõningat site'id kuhu on vahest hea pilku heita!

 

Kui huvitab videokaartide jõudlus või laptop'ide arvustused:

Siin

Sellised võrdlustabelid on sealt tellitavad vastavalt oma vajadustele!

Käesolevas tabelis on sülearvutite videokaartide klassidest 1-5 nädised jõudluse kohta...

 

Nüüd on meil tunduvalt lihtsam pakkuda teile sobivat läpakat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju neid inimesi on sülearvuti ostmiseks abi siin palunud nii et 5+ teema :P


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

a. mille jaoks laptop ostetakse - kas see on töö/kooli/kodu arvuti? kas seda veetakse kaasas või istub see kodus laual? Kaasas kandmiseks.

 

b. milline on selle laptop sihtotstarve - filmide vaatamine? töö cad'iga? mängimine? töö office'iga jne? (igasugune spetsialisti soft võiks olla mainitud) Mängimine üldiselt (RuneScape)

 

c. milline on selle arvuti eest väljakäidava raha hulk? kas on tarvis järelmaksu võimalust? (alati mainige maksimaalne võimalik summa, sest iga paarsada krooni võib muuta otsingu tulemusi) Ei tea, kas on 300 € eest ka midagi?

 

d. millised on muud erinõuded arvutile? kas aku peab kestma mingi hulga tunde? kas on tarvis mattekraani? mingit hulka mälu/kõvaketast? Kas on vaja mingit hulka usb/firewire/esata/hdmi jne sisendeid/väljundeid? blu-ray? kaal alla 2 kg? Aku võiks tund aega ikka kesta, RAM võiks olla 2+.

 

e. millised on brandi/garantii nõuded? kas valite arvuti näitate kvaliteedi suhte järgi või tahate pigem ohutut valikut? kas sobib 2 garantii või peaks olema 3+? Pole oluline.

 

f. muud soovid - kas peab olema roosa? äkki metall korpusega? äkki peab ta olema täiesti vaikne? jne

Vaikne võiks olla, kuid see on ebaoluline.

 

Nüüd kui need küsimused on vastatud, siis tooksin teieni veel veidike üldist infot, mida võib-olla on hea teada...


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

 

Üldjuhul soovitan siiski vaadata mängimiseks Acerit või siis Delli.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
.

Väga halb valik kui tahad mängida... Csi saad jahm mängitud, midagi enam vist mitte sellise arvutiga...

 

2 Loom: Asused on just head mängimiseks, tuleblihtsalt osata valida. Acer on pask, kuumeneb üle tihti ja üldse halb firma. Ära palun räägi kui midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lisa oma 6petusse et "Intel® GMA HD graafika - EI SOBI MÄngimiseks, isegi mitte CS1.6. Paar p6hjust sis: Vsync ei saa maha v6tta. CS1.6 puhul FPS smokes t6mbab 15-20 peale."


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
.

Väga halb valik kui tahad mängida... Csi saad jahm mängitud, midagi enam vist mitte sellise arvutiga...

 

2 Loom: Asused on just head mängimiseks, tuleblihtsalt osata valida. Acer on pask, kuumeneb üle tihti ja üldse halb firma. Ära palun räägi kui midagi ei tea.

 

Irw. Nüüd ma sain küll korralikult naerda. Pigem sulle tuleks öelda, et ära palun räägi, kui midagi ei tea. Acer on selle aasta parim tootja. Mul on Acer Aspire ja mul küll ülekuumenemise probleemi pole. BF3 töötas ~4H ja arvuti ei olnud üldse kuum. Asused ei ole head mängimiseks. Üldiselt Asustel on oma hinna kohta väga sitad videokaardid.

 

---------- Post added 02-11-11 at 00:44 ----------

 

a. mille jaoks laptop ostetakse - kas see on töö/kooli/kodu arvuti? kas seda veetakse kaasas või istub see kodus laual? Kaasas kandmiseks.

 

b. milline on selle laptop sihtotstarve - filmide vaatamine? töö cad'iga? mängimine? töö office'iga jne? (igasugune spetsialisti soft võiks olla mainitud) Mängimine üldiselt (RuneScape)

 

c. milline on selle arvuti eest väljakäidava raha hulk? kas on tarvis järelmaksu võimalust? (alati mainige maksimaalne võimalik summa, sest iga paarsada krooni võib muuta otsingu tulemusi) Ei tea, kas on 300 € eest ka midagi?

 

d. millised on muud erinõuded arvutile? kas aku peab kestma mingi hulga tunde? kas on tarvis mattekraani? mingit hulka mälu/kõvaketast? Kas on vaja mingit hulka usb/firewire/esata/hdmi jne sisendeid/väljundeid? blu-ray? kaal alla 2 kg? Aku võiks tund aega ikka kesta, RAM võiks olla 2+.

 

e. millised on brandi/garantii nõuded? kas valite arvuti näitate kvaliteedi suhte järgi või tahate pigem ohutut valikut? kas sobib 2 garantii või peaks olema 3+? Pole oluline.

 

f. muud soovid - kas peab olema roosa? äkki metall korpusega? äkki peab ta olema täiesti vaikne? jne

Vaikne võiks olla, kuid see on ebaoluline.

 

Nüüd kui need küsimused on vastatud, siis tooksin teieni veel veidike üldist infot, mida võib-olla on hea teada...

 

http://www.markit.eu/ee/et/asus-eee-pc-1001pxd-seashell-atom-n455-1/v2p2239711c5 Midagi sellist siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw. Nüüd ma sain küll korralikult naerda. Pigem sulle tuleks öelda, et ära palun räägi, kui midagi ei tea. Acer on selle aasta parim tootja. Mul on Acer Aspire ja mul küll ülekuumenemise probleemi pole. BF3 töötas ~4H ja arvuti ei olnud üldse kuum. Asused ei ole head mängimiseks. Üldiselt Asustel on oma hinna kohta väga sitad videokaardid.

 

---------- Post added 02-11-11 at 00:44 ----------

 

 

http://www.markit.eu/ee/et/asus-eee-pc-1001pxd-seashell-atom-n455-1/v2p2239711c5 Midagi sellist siis.

 

puhas idioot, veel tahtis modeks saada :D Acer on bullcrap, sellepärast ongi nende hinnad nii madalad, sest ainult sinusugused lohhid ostavad neid, kellel rahaga kitsas:)

 

E// imbitsiil, mida sa pakun tont? Lugemisega probleem v? Kirjas ju, et tahab rsi pelada, selle Atomiga rsis on slideshow, mitte rohkem. Ajaahh, sina ju ei jaga arvutitest :D

 

ON TOPIC: Asustel on kõige paremad videokaardid peale alienware, vbla jah kallis, aga kvaliteedi eest tuleb maksta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
puhas idioot, veel tahtis modeks saada :D Acer on bullcrap, sellepärast ongi nende hinnad nii madalad, sest ainult sinusugused lohhid ostavad neid, kellel rahaga kitsas:)

 

E// imbitsiil, mida sa pakun tont? Lugemisega probleem v? Kirjas ju, et tahab rsi pelada, selle Atomiga rsis on slideshow, mitte rohkem. Ajaahh, sina ju ei jaga arvutitest :D

 

ON TOPIC: Asustel on kõige paremad videokaardid peale alienware, vbla jah kallis, aga kvaliteedi eest tuleb maksta!

 

See tekst näitab tõesti su intelligentsitaset. Hale oled. Alienwarelover, nagu näha. Ruun vajab tõesti ulmearvutit, et seda jooksutada. :O


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tervist . hetkel kahe vahel,niiet,jagan kohe letti:

1. http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1732

2. http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&Page=2&ItemID=9920-1712

 

ise kaldun teise poole :)

 

---------- Post added 02-11-11 at 20:05 ----------

 

soz 4 teine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tervist . hetkel kahe vahel,niiet,jagan kohe letti:

1. http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1732

2. http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&Page=2&ItemID=9920-1712

 

ise kaldun teise poole :)

 

---------- Post added 02-11-11 at 20:05 ----------

 

soz 4 teine

 

Protsessorite suhtes on i5 alati parem kui i3. Seega pigem vali see alumine. Kuigi mängimise jaoks soovitan rohkem Acer-it või Delli.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Protsessorite suhtes on i5 alati parem kui i3. Seega pigem vali see alumine. Kuigi mängimise jaoks soovitan rohkem Acer-it või Delli.

 

Võtan ka sõna. Kui siin mängimisest räägime juba, siis tuleks aru saada, et osta endale lauaarvuti, mitte läppar. Kui oled gamer, ehita endale rig, kui oled õpilane/töötaja, kellel võiks vähem pohhui olla ruunist ja csist ning suudab keskenduda haridusele/tööle, muretse läppar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Võtan ka sõna. Kui siin mängimisest räägime juba, siis tuleks aru saada, et osta endale lauaarvuti, mitte läppar. Kui oled gamer, ehita endale rig, kui oled õpilane/töötaja, kellel võiks vähem pohhui olla ruunist ja csist ning suudab keskenduda haridusele/tööle, muretse läppar.

 

No offence, aga sa elad aastas 2006? Läppareid mängimiseks on tohutult juba tehtud. Kui ma olen mängur, käin üsna tihti maalt ära. Kas ma siis näiteks pean maale gameriarvuti ostma ja siis veel näiteks linna ka, selle asemel, et osta üks korralik läpakas, mille saan igalepoole kaasa võtta?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence, aga sa elad aastas 2006? Läppareid mängimiseks on tohutult juba tehtud. Kui ma olen mängur, käin üsna tihti maalt ära. Kas ma siis näiteks pean maale gameriarvuti ostma ja siis veel näiteks linna ka, selle asemel, et osta üks korralik läpakas, mille saan igalepoole kaasa võtta?

 

Ei no sa ikka saad aru kui palju rohkem raha sa paned sellesse, et ehitada i7 läppar? Sa oled juhuslikult kuulnud nö maailma ainukeset gaming laptopist nimega Razer Blade? Ma suudaks ehitada kindlalt parema rigi 2800$ eest, mis on Blade'i hinnaks. Asi polnud tegelt nii palju selles, et lauaarvuti on parem game'imiseks, vaid selles, et inimesed pole nõus käima nii palju raha, et saada seda korralikku gaming laptopi, kuna PC[lauaarvuti] versioon on odavam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kleepsuks võiks teha :)


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei no sa ikka saad aru kui palju rohkem raha sa paned sellesse, et ehitada i7 läppar? Sa oled juhuslikult kuulnud nö maailma ainukeset gaming laptopist nimega Razer Blade? Ma suudaks ehitada kindlalt parema rigi 2800$ eest, mis on Blade'i hinnaks. Asi polnud tegelt nii palju selles, et lauaarvuti on parem game'imiseks, vaid selles, et inimesed pole nõus käima nii palju raha, et saada seda korralikku gaming laptopi, kuna PC[lauaarvuti] versioon on odavam.

 

Ei no seda kindlasti. Sellele ma ei vaidle vastu üldse. Aga Gaming-läppari saab ka juba üsna normaalse hinna eest. Klassivend ostis endale i7 protsessoriga, 1gb videoga, läpaka 700-800euri eest.

Ise sain i5, 2GB video, läpaka 450euriga, aga see oli ka poolmuidu saadud.

 

---------- Post added 03-11-11 at 22:06 ----------

 

Ei no sa ikka saad aru kui palju rohkem raha sa paned sellesse, et ehitada i7 läppar? Sa oled juhuslikult kuulnud nö maailma ainukeset gaming laptopist nimega Razer Blade? Ma suudaks ehitada kindlalt parema rigi 2800$ eest, mis on Blade'i hinnaks. Asi polnud tegelt nii palju selles, et lauaarvuti on parem game'imiseks, vaid selles, et inimesed pole nõus käima nii palju raha, et saada seda korralikku gaming laptopi, kuna PC[lauaarvuti] versioon on odavam.

 

Ei no seda kindlasti. Sellele ma ei vaidle vastu üldse. Aga Gaming-läppari saab ka juba üsna normaalse hinna eest. Klassivend ostis endale i7 protsessoriga, 1gb videoga, läpaka 700-800euri eest.

Ise sain i5, 2GB video, läpaka 450euriga, aga see oli ka poolmuidu saadud.

 

Sellise raha eest saaks küll parema lauaarvuti, aga mina eelistan siiski läpakat, sest tripin palju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.