Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Filmi tuvastamise teema

Soovitatud postitused

VIP

Nägid mingit ägedat filmi aastaid tagasi või alles eile ja soovid teada mis on selle filmi nimi?

Kirjelda seda filmi, ning kaasfoorumlased üritavad sind aidata :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üpris häguselt mäletan seda filmi, kuid sisu oli umbes selline, et ühele mehele anti suurem summa raha ning ta pidi siis selle ~24h jooksul ära kulutama, ilma, et ta raiskaks selle asjade peale, mis jäävad talle või siis igaveseks vms. Kui ta seda suutis, sai ta selle summa endale. Ehk mõtlesin oma fantaasiast asju juurde, kuid minu mäletamist mööda see midagi säärast oli. Film peaks oma 10 aastat vana olema, kuid võin ka eksida.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Üpris häguselt mäletan seda filmi, kuid sisu oli umbes selline, et ühele mehele anti suurem summa raha ning ta pidi siis selle ~24h jooksul ära kulutama, ilma, et ta raiskaks selle asjade peale, mis jäävad talle või siis igaveseks vms. Kui ta seda suutis, sai ta selle summa endale. Ehk mõtlesin oma fantaasiast asju juurde, kuid minu mäletamist mööda see midagi säärast oli. Film peaks oma 10 aastat vana olema, kuid võin ka eksida.

 

Ehk on see film Brewster's Millions (1985)?

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi taoline film, et inimesed avastasid mingid ahvid kes tapsid ja siis inimestel oli ka mingi simpans kellel oli mingi aparaat küljes ja sai suhelda inimestega . ( rohkem ei mäleta :D )


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ahvide planeet? Jumala huupi pakun atm:d:d

eieieieie :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mingi taoline film, et inimesed avastasid mingid ahvid kes tapsid ja siis inimestel oli ka mingi simpans kellel oli mingi aparaat küljes ja sai suhelda inimestega . ( rohkem ei mäleta :D )

 

http://www.monkeyconspiracy.com/thelist.htm Ehk leiad õige siit? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun kiirelt oleks vaja teada ühe filmi pealkirja.

See oli mingi (ameerika) jalgapalli teemaline seriaal vms. internetist sai ka vaadata. pealkiri oli minumeelest mingi kooli nimi, kus see tegevus nagu toimus. Suht uus oli. Siin oli ka sellest teema, aga keegi ...(khm)... on selle ära kustutanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun kiirelt oleks vaja teada ühe filmi pealkirja.

See oli mingi (ameerika) jalgapalli teemaline seriaal vms. internetist sai ka vaadata. pealkiri oli minumeelest mingi kooli nimi, kus see tegevus nagu toimus. Suht uus oli. Siin oli ka sellest teema, aga keegi ...(khm)... on selle ära kustutanud.

 

Blue Mountain State?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ka üks film vajab tuvastamist. Mäletan nii palju, et mingi mees jõi baaris, läks õue. Vaatas üles tähtede poole, järsku sai mingi asjaga vastu pead vms. Sellele järgnes blackout, kui tüüp üles ärkas, oli ta jõhkralt tark. Minu meelest oli Nicholas Cage peaosas, not sure.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuvastage ära.

 

Filmi tegevus toimus Maal, täpsemini USAs / Ameerikas. Juhtus siis selline asi, et väga väga paljud inimesed ja loomad (hüppasid autode ette näiteks) tegid enesetapu, kui läksid näiteks õue vist, või puutusid õhuga kokku. Vahepeal tuli siis välja, et seda asja põhjustasid taimed. Siis ühed ellujääjad jagasid end kahte gruppi, et ellu jääda ning siis need taimed neid ära ei tapnud. Lõpus oli vist nii, et rohkem inimesi ei surnud, kuid siis paari kuu pärast algas see uuesti.

 

Oleks väga tänulik kui keegi ära tuvastaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul ka üks film vajab tuvastamist. Mäletan nii palju, et mingi mees jõi baaris, läks õue. Vaatas üles tähtede poole, järsku sai mingi asjaga vastu pead vms. Sellele järgnes blackout, kui tüüp üles ärkas, oli ta jõhkralt tark. Minu meelest oli Nicholas Cage peaosas, not sure.

 

Ma olen üsna kindel, et Mel Gibson on peaosas. Mul silme ees see film, näinud kindlasti, aga ma ei mäleta ka nime. Otsisin küll Mel Gibsonite filmidest, aga ei leidnud midagi. Sai veel mingi välguga vastu pead.

 

Võid ise veits otsida, ma igatahes ei leidnud, aga raudselt oli Mel Gibson mitte Nicholas Cage.

http://www.imdb.com/name/nm0000154/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi uus film oli , kus 6 turisti läksid Tšernobõli ja siis hakkas seal mingi mindfuck toimuma tahaks filmi nime teada , äkki oskab keegi aidata ?:D

 

Chernobyl diarys? Eesti keeles tsernobõli päevikud. Selle aasta film, suvel tuli välja vist mingi aeg. Mõtlesin ise kinno vaatam minna, aga ei jõudnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi suht vana pool-ulme film oli. Mingi vang kuskil ultramodernses vanglas on kes sai midagi USA jaoks teha ja mingi läbirääkimine oli hologrammidega jne. Lõpus mingi pidas kõne hologrammina see põhitegelane ja siis oli tema ümber SWAT jne... Tegelt see õige tegelane kuskil jalg kivipeal tõmbas sigarit.

 

Keegi ehk tuvastaks selle karmi pähkli ära? Oleks vägagi tänulik!!!


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
komöödia, kus mingi neegrist sõjaväelane oli lapsehoidja. hetkel ei tule rohkem meelde..

 

Ehk see? The Pacifier

Teine kord palun loe korralikult läbi enne kui midagi teed : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üpris ammu sai vaadatud üks film, oli mees ja naine, elasid õnnelikult aga mees pettis naist vms(tegi talle midagi). Mäletan, et lnaine oli blond ja läks meest tema korterisse tapma vms, pani igasse käte sõrmuseid ja sidus need musta paelaga kinni. Päris hea film oli isegi, oskab keegi aidata


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi oskaks öelda mis filmi nimi on. koolis vaatasime ja tundus suht põnev. filmist ise et niipalju kui vaatasin siis seal on mingi vana mees kelle naine suri ära, kõrval majas elavad tal mingid hiina vennad, 1 neist proovib varastada ta auto aga jääb kinni, pärast tuleb andeks paluma ja seda teeb nii et aitab teha tal vastastäneval oleva maja korda.

 

et teab keegi mingid sellist filmi? mingi hästi õrnalt jäi pähe aga ei tea ja ei leidnud aga filmi nimi on mingi grant turismo või mingi selline


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi oskaks öelda mis filmi nimi on. koolis vaatasime ja tundus suht põnev. filmist ise et niipalju kui vaatasin siis seal on mingi vana mees kelle naine suri ära, kõrval majas elavad tal mingid hiina vennad, 1 neist proovib varastada ta auto aga jääb kinni, pärast tuleb andeks paluma ja seda teeb nii et aitab teha tal vastastäneval oleva maja korda.

 

et teab keegi mingid sellist filmi? mingi hästi õrnalt jäi pähe aga ei tea ja ei leidnud aga filmi nimi on mingi grant turismo või mingi selline

 

gran torino

http://www.imdb.com/title/tt1205489/


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.