Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Taneli päevik | Total 2400++ | PvM teoksil

Soovitatud postitused

SUPERVIP

statsenne.png

statsnx.png

 

statsnyyd.png

1.png

goalid.png

hunter123.png

saavutused.png

99wcz.png

 

rc99.png

 

agi99.png

 

thoev99.png

 

fm99e.png

 

111124194011.png

 

Herblore 99 (pilt puudub)

Mining 99 - 11.07.2012 (pilt puudub)

 

Crafting ja fishing 99 - 04.11.2012

 

craft99.png

 

fish99.png

 

Ranged 99 - 11.11.12

 

range99.png

 

Smithing 99 - 29.11.12

 

smith99.png

 

Cooking 99 - 30.11.12

 

ccook99.png

 

Hunter 99 - 13.01.2013

 

1.png

 

Prayer 95 - 15.02.2013

 

95_pray.png

 

annetajad.png

hebro.png

Muudetud liikme Tanel'i poolt

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu.ee mis seal ikka :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Agility 99 poole.

 

31891003.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena kasutaja, edu sulle!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

soovin edu sulle:D

rsbuddyl pole midagi viga ,üle poole aasta bottinud sellega ja midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Eeskujulik skämmer. Kuid mis seal ikka edu päevikuga.

 

Probleeme on, saame kokku ja räägin sulle detailselt, et ma ei ole mingi scammer. Kui sa asjadest mitte midagi ei tea, siis ära ka mitte midagi räägi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere tulemast tagasi Tanel. Edu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Räägi mulle ka siis. Seleta mulle loogiliselt ära, mis sul toimus.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?75458-OSTAN-Partyhats&highlight=

http://www.vahvel.net/showthread.php?68804-OSTAN-Massiliselt-Runescape-miljoneid.-1b-maksan-0.33-per-mill!&highlight=

 

HUI OLI SUL MINGI SEGADUS. Iga mõtlev inimene saab aru (ja ma jälgisin kogu aeg su ostmisi/müümisi), et see on katse saada viimast suurt hitti. Leppisid selle 497M-ga või mis iganes see oli.

Ja nüüd järsku jälle läks käiku see poliitika, et kui sõber saab banni, siis see võrdub max 3 kuulise eemalolekuga. Shadowcatilt võeti samamoodi ilmselt ban maha, jah?

 

Mind absull ei huvitaks, mida vahvli juhtkond teeb oma põhjatus mõistuses, aga kui jälle mingi scammer lastakse tagasi oma rada pidi ajama.. Noh, jääme ootama jälle ühte paarisaja eurost ülelaskmist.

Maksid sa vähemalt tagasi oma millid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahjuks jään ma Stan-ga nõusse ja jälgisin ka seda protsessi mis seal toimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Räägi mulle ka siis. Seleta mulle loogiliselt ära, mis sul toimus.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?75458-OSTAN-Partyhats&highlight=

http://www.vahvel.net/showthread.php?68804-OSTAN-Massiliselt-Runescape-miljoneid.-1b-maksan-0.33-per-mill!&highlight=

 

HUI OLI SUL MINGI SEGADUS. Iga mõtlev inimene saab aru (ja ma jälgisin kogu aeg su ostmisi/müümisi), et see on katse saada viimast suurt hitti. Leppisid selle 497M-ga või mis iganes see oli.

Ja nüüd järsku jälle läks käiku see poliitika, et kui sõber saab banni, siis see võrdub max 3 kuulise eemalolekuga. Shadowcatilt võeti samamoodi ilmselt ban maha, jah?

 

Mind absull ei huvitaks, mida vahvli juhtkond teeb oma põhjatus mõistuses, aga kui jälle mingi scammer lastakse tagasi oma rada pidi ajama.. Noh, jääme ootama jälle ühte paarisaja eurost ülelaskmist.

Maksid sa vähemalt tagasi oma millid?

 

Ma ostsin sellelt samalt inimeselt 479M, kellelt ostsin päev enne "scammimist" 700M. 700M ost läks kenasti - tema käis raha ette ja seejärel sai eurod. Hommikul ärgates oli minu bank accountil last logged in yesterday ja võõras ip (mida ma kahjuks ülesse ei kirjutanud - seda jäängi kahetsema). Minu selge nägemus oli, et ostsin temalt 700M, kandsin raha ja nii kui ma olin oma eurod talle kandnud, võttis tema mu kasutaja endale. Mul on põhjusi sellisteks argumentideks. Seejärel lasin paar päeva hiljem TEMA 479M üle, jäädes ise ikkagi kahjumisse 221M-ga, mis teeb eurodes päris kena, üle 65 euro kahjumi. Ma ei lasknud mitte kedagi teist üle, ainult teda, sest mul on põhjusi arvata, et tema oli minu 700M raha scammimises süüdi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas sai ta SINU kasutaja ENDALE võtta??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kuidas sai ta SINU kasutaja ENDALE võtta??

 

Ütlesin juba, et mul on põhjust seda arvata. Täpsemalt pole vaja teada.

 

Paluks siin teemas enam mitte rohkem off-topicust rääkida. Tehke mingi laimamise teema, kui teil väga sitt tuju. Aitäh!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ostsin sellelt samalt inimeselt 479M, kellelt ostsin päev enne "scammimist" 700M. 700M ost läks kenasti - tema käis raha ette ja seejärel sai eurod. Hommikul ärgates oli minu bank accountil last logged in yesterday ja võõras ip (mida ma kahjuks ülesse ei kirjutanud - seda jäängi kahetsema). Minu selge nägemus oli, et ostsin temalt 700M, kandsin raha ja nii kui ma olin oma eurod talle kandnud, võttis tema mu kasutaja endale. Mul on põhjusi sellisteks argumentideks. Seejärel lasin paar päeva hiljem TEMA 479M üle, jäädes ise ikkagi kahjumisse 221M-ga, mis teeb eurodes päris kena, üle 65 euro kahjumi. Ma ei lasknud mitte kedagi teist üle, ainult teda, sest mul on põhjusi arvata, et tema oli minu 700M raha scammimises süüdi.

 

Ehk sa väidad, et..

1) Ta scammis sult 700M. Ta teadis, et sa teda kahtlustad. Ja ikka käis sulle ette 479M?

2) Hakkasid heast peast suuri koguseid ostma umbes 8 senti kallimalt kui tavaliselt? Kui müügihind oli ka a'la 0.32-0.33 SINUL ning siis lampi 0.33 hakkad ostma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ehk sa väidad, et..

1) Ta scammis sult 700M. Ta teadis, et sa teda kahtlustad. Ja ikka käis sulle ette 479M?

2) Hakkasid heast peast suuri koguseid ostma umbes 8 senti kallimalt kui tavaliselt? Kui müügihind oli ka a'la 0.32-0.33 SINUL ning siis lampi 0.33 hakkad ostma?

 

 

Ta ei teadnud, et mul on kahtlused. Vaikisin sellest talle.

Sinu teine punkt on täiesti põhjendamatu. Ostsin nii mõneltki kallima hinnaga siis rsgp. Kaasa arvatud need 700M olid üsna kalli hinnaga ostetud, sest mul oli hea hinnaga ostja olemas, kes pakkus väga head hinda.

Paluks rohkem mitte siia teemasse postitada laimi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.