Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minecrafti gift code.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Swedpanga kaudu peaks saama osta Minecraft gift code.~

 

 

Saab we?Ma minecraft.net lehel seda valikut küll ei näe.Seal on ainult järgnevad:Visa;MasterCard;Visa Electron;American Express;JCB;Online banktransfer;moneybookers.com ja PayPal aga kui sa tead teist viisi kuidas osta minecrafti gift code swed banga kaudu siis olen ma suur kõrv :3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Swedpanga kaudu peaks saama osta Minecraft gift code.~

 

 

Saab we?Ma minecraft.net lehel seda valikut küll ei näe.Seal on ainult järgnevad:Visa;MasterCard;Visa Electron;American Express;JCB;Online banktransfer;moneybookers.com ja PayPal aga kui sa tead teist viisi kuidas osta minecrafti gift code swed banga kaudu siis olen ma suur kõrv :3

 

u_fail_small.png


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Swedpanga kaudu peaks saama osta Minecraft gift code.~

 

 

Saab we?Ma minecraft.net lehel seda valikut küll ei näe.Seal on ainult järgnevad:Visa;MasterCard;Visa Electron;American Express;JCB;Online banktransfer;moneybookers.com ja PayPal aga kui sa tead teist viisi kuidas osta minecrafti gift code swed banga kaudu siis olen ma suur kõrv :3

 

u_fail_small.png

Mida feili, lugeda ka oskad? xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ok lõpuks jõudis kohale :DAga oleks võinud selgemini välja öelda ,et Online banktranferiga saab :D

Endal on ka selliseid asju juhtunud, nii et sa pole ainuke xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saabgi swediga niisama osta!

 

ma ostan kindlalt selle kohe varsti ära!

Millest me siis siin rääkisime just? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moneybookers.com'iga saab osta..

 

1. Mine Minecraft.net - vajuta tee endale soovitud nimega kasutaja (Nime enam pärast muuta ei saa!) ning vajuta "Buy Now" vms. Suur kollane nupp.

 

2. Vahepeal tee endale Moneybookers.com'i kasutaja ÕIGETE andmetega.

 

3. Siis vali Minecraft.net'is makseviisiks Moneybookers.

 

4. Clicki next vms, ning siis peaksid saama pangakonto ja igast teised andmed, (Mingi GLUE FINANCE AB värk)

 

5. Reference ID vms on selgitus, mitte viitenumber!

 

6. Seal samas aknas on pangalink ka, vajutage sinna peale ning siis logi panka sisse ning maksa sellele kontole raha ära.

 

7. Mine Minecraft.net aknasse tagasi ning vajuta next, siis läheb natukene aega ja ongi Minecraft olemas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.