Teema: Euromündid - haruldased väljalasked

Tulemused 21 kuni 30 561'st

Loom's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus september 2006
    Postitusi 7,136
    Mul vanaisa kogub huvitavaid/haruldasi münte. Tal eraldi raamat veel seal. 1 münt on tal selline, mida Soomlased ja Rootslased taga ajavad ja on nõus välja käima kuni 700€.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Loom
    Mul vanaisa kogub huvitavaid/haruldasi münte. Tal eraldi raamat veel seal. 1 münt on tal selline, mida Soomlased ja Rootslased taga ajavad ja on nõus välja käima kuni 700€.
    Mis münt see on? uuri välja, oleks ju huvitav teada
    Loom's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus september 2006
    Postitusi 7,136
    Tsitaat Esialgu postitas: mmnm
    Mis münt see on? uuri välja, oleks ju huvitav teada
    Ei oska öelda. Kui külla kunagi lähen, siis uurin.

Tsitaat Esialgu postitas: Loom
    Ei oska öelda. Kui külla kunagi lähen, siis uurin.
    Uuri mis euro mälestusmünte ka tal on. Ehk teab tema, et kuidas ja kuna peaks mälestusmüntidele peale passima kui jaanuaris välja lastakse?
    Mälestusmündid lastakse lihtsalt ringlusesse, nagu krooni aeg viie mündistega.
    Viimati muutis Hidden Ninja - 30. mai 2012 kell 19:40.
    Heh , täna sain poest prantsusmaa 2e eurose , mis esimesel leheküljel .
    Isa kogub , ja tal neid vägapalju.
    Tsitaat Esialgu postitas: mr white
    mälestusmündid lastakse lihtsalt ringlusesse..
    Nagu krooni aeg viie mündistega
    No aga lähen jaanuari alguses panka ja kui küsin raha 2 eurostes münties, siis saangi terve hunniku neid? Mingi algoritm / valem peab ju olema, et mis alusel neid ringlusse lastakse.
    Minu arust saab mälestusmünti endale tellida ja neid lastakse ringlusesse suhtleiselt vähe , euroaja alguses tuli ka ju mingi leht koju kus oli see kiipsujuku sent peal ja seda sa tellida sama raha eest + mingid maksud , niiet mingi 5 eurot ja kopikatega said 2 eurose meenemündi kätte . ( btw endal on ka eesti aja raha miskit alles - näiteks : vanad eesti 1kroonised paberrahad , tärniga 2 kroonised ning hõbedasi krooniseid münte )
    Tsitaat Esialgu postitas: Remifips
    Minu arust saab mälestusmünti endale tellida ja neid lastakse ringlusesse suhtleiselt vähe , euroaja alguses tuli ka ju mingi leht koju kus oli see kiipsujuku sent peal ja seda sa tellida sama raha eest + mingid maksud , niiet mingi 5 eurot ja kopikatega said 2 eurose meenemündi kätte . ( btw endal on ka eesti aja raha miskit alles - näiteks : vanad eesti 1kroonised paberrahad , tärniga 2 kroonised ning hõbedasi krooniseid münte )
    Ega sa meene- ja mälestusmünte sassi ei aja? Erinevad asjad.
    Tegelt , ma isegi ei tea , igatahes miskit münti sai tellida , vabandused kui need omavahel sassi läksid

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas