Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euromündid - haruldased väljalasked

Soovitatud postitused

explain

 

Tove Janssoni oma on tema 100. sünnipäeva puhul meenemünt. Hetkel soome portaalis 24€ väärt, kuid kõigest 2 aastat vana. Mõned aastad veel, siis vast "natuke" rohkem väärt.

Teine ka Soome oma, sama portaali kohaselt väärt 22€, vast tõuseb kuid selles nii väga kindel pole, kui eelmise puhul.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tove Janssoni oma on tema 100. sünnipäeva puhul meenemünt. Hetkel soome portaalis 24€ väärt, kuid kõigest 2 aastat vana. Mõned aastad veel, siis vast "natuke" rohkem väärt.

Teine ka Soome oma, sama portaali kohaselt väärt 22€, vast tõuseb kuid selles nii väga kindel pole, kui eelmise puhul.

Konditsioonil on ka väga oluline roll väärtuse kujundamisel. Tove Janssoni oma on Ebays 3€ ringlemata, kuid sertifikaatideta. Soome omadest õnneks või kahjuks on minu teada rohkem väärt(~50€) ainult Risuraha.

Muudetud liikme henz'i poolt

Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Konditsioonil on ka väga oluline roll. Kahtlen, et ta sul ringlemata ja sertifikaatidega on. Tove Janssoni oma on Ebays 3€ ringlemata ning sertifikaatideta. Soome omadest õnneks või kahjuks on minu teada rohkem väärt(~50€) ainult Risuraha.

 

dunno, tagasi ringlusesse sellegi poolest ei lase ^.^

 

näeb vähemalt kena välja, erinevalt Eesti omadest.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dunno, tagasi ringlusesse sellegi poolest ei lase ^.^

 

näeb vähemalt kena välja, erinevalt Eesti omadest.

Ei vaidle vastu, aga leidub ka ilusamaid, kui Soome omad. Mul on Soome omadest enamus olemas ja kokku üldse meenemünte ligikaudu 150 tk+35 tükki eesti esimest meenemünti.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei vaidle vastu, aga leidub ka ilusamaid, kui Soome omad. Mul on Soome omadest enamus olemas ja kokku üldse meenemünte ligikaudu 150 tk+35 tükki eesti esimest meenemünti.

 

tohoh, väga kena kollektsioon. Vanasti proovisin ka koguda aga siis said rahad otsa ja pidi käiku laskma :D :D :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.