Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Kõik RSBot kohta.

Soovitatud postitused

Õpetus koosneb 5 osast:

 

1. Mis asi on RSBot?

2. Kust saaks RSBotti?

3. Kuidas käivitada scripte?

4. Kuidas lisada scripte.

5. Mida hetkel tohiks bottida, ja mida mitte.(Uuendan kui midagi uut teada saan)

 

 

HOIATUS!: RSBot on KEELATUD Runescape reeglite järgi, kasutamine omal vastutusel, võib viia bannini ning skillide resetini!

MINA EI VASTUTA KUI TEIE BANNI SAATE!

 

Mis asi on RSBot?

 

RSBot on programm, mis pmst. "mängib" sinu eest Runescapet.

See on Runescape client, kus on võimalik aktiveerida scripte, mis teevad raske töö ära sinu eest, seda sa võid sa jätta ööseks ja päevaks, see ikka töötab.

 

Kust saaks RSBotti?

 

VAJUTA SIIA

Üleval kus on PowerBoti banner, seal all on väike riba, kus on vasakult teine "RSBot", vajuta sellele ning su download peaks algama.

RSBotdownload.jpg

HOIATUS: Kui sa oled tõmmanud endale RSBoti mõnelt muult leheküljelt, mis väidab et see on RSBot(Mitte rsbuddy vms), siis vaheta enda password KOHESELT.

 

Kuidas käivitada scripte?

 

Tõmbasid RSBoti endale, aga ei tea mida peale hakata?

 

Kui oled juba RSBotiga login screenini jõudnud, logi lihtsalt sisse, vajuta ülevalt vasakust nurgast "File" ning vali "Run script"

Run_Script.jpg

 

Nüüd ta peaks sulle terve hunniku scripte ette viskama, sa võid nendes sorida, äkki leiad midagi mida vaja.

ScriptsToRun.jpg

 

Tutvustan teile kõige kasutatumat scripti sealt: TFighterEE.

See tapab igat monsterit, kui food inventorys on, siis mine monsterite juurde, aktiveeri skript ja sulle tuleb üks aken ette, mis küsib sult, keda tappa, hiire kiirust jms. Pane monsteriks see keda sa tappa tahad (TÄPNE NIMI TULEB PANNA!).

Ta sööb ise kui hp madalaks läheb, aga ta EI too pangast toitu juurde, ta logib välja kui toit otsa saab. Niiet kui kedagi tugevat tapad, siis on mõtetu seda pikaks ajaks jätta.

 

Sellega on kõige lihtsam tappa kergeid monstereid, kelle jaoks eraldi scripte pole tehtud, nagu näiteks Seagullid port sarimis.

 

Kuidas lisada scripte?

 

Nüüd, kui uuem RSBot välja tuli, on see imelihtne.

 

Otsid välja mõne scripti powerboti leheküljelt, sealt peaks kuskil olema nupp "Download" vms.

Mina valisin scripti nimega ShadeCrabber, see tapab rock crabe.Link siin scriptile

 

Algusest scrollin veits alla, ja näe, ongi suur nupp "Download latest version"

Vajutan sellele, ning see peaks sind viima mingile Pastebin leheküljele, aga seda ongi vaja.

Kopeerid selle pastebinni aadressi, lähed RSBotti sisse, ja vajutad jälle "File" ning seal "Run Script" kohal on "Add script".

Add_Script.jpg

Vajutad sellele, ja kopeerid selle pastebini lingi sinna ja vajutad "OK"

Siis peaksid veits ootama, ja kui uuesti lähed "Run scripti" siis seal peaks olema su uus script sees.

 

Kui sa scripti täpset nime tead, võid panna selle alla otsingusse seal, aga kui ei, siis peaksid leidma selle niimoodi, et kõik need scriptid, mis sul alguses olid on samasuguse ikooniga, aga need mis sa lisad, tulevad natuke teistsuguse ikooniga.

Kui käima paned, siis ta küsib sult igast asju, nt. millist toitu sa kasutad.

Alati enne scripti peale panekut, uuri hoolikalt scripti leheküljelt, mida ta teeb, ja õpetus kus käima panna ja mida inventorisse jms jätta.

 

NB: Kõik scriptid ei pruugi töödata teil, ärge ehmatuge siis, otsige uus.

 

Mida hetkel bottida ja mida mitte

Hetkel on üks asi mida ma ei soovita KINDLALT bottida hetkel:

Range guild.

Seal käib praegu põhilik läbi kammimine, ja kes leitakse bottivat, saavad 2 nädalat banni, teisel korral kui vahele jäävad siis juba 21 päeva.

 

Lõbusad faktid RSBot kohta

 

Üle 75% inimeste Runescapes kasutavad botte.

RSBot sattus kunagi suurde jamasse jagexiga, aga kuna midagi ei juhtunud, nad on paremini kui kunagi varem tagasi uuel leheküljel.

 

 

RATEGE PLS :D

 

---------- Post added 10-07-11 at 03:17 ----------

 

haha, mul bot terve aja käis, praegu vaatan, et mul läks 4 tundi terve asjaga kokku :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga hea õpetus:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
SVN-st sa ei rääkinud. Seda on samuti vaja ka siis kui sa kasutad seda "add scripti".

 

Kui viitsid, võid ju RSBuddy kasutamisest õpetuse teha.

 

ma ei tunne eriti lühendeid, the fuck is SVN?

 

RSBuddy töötab sama tehnikaga, lihtsalt raskem on scripte peale panna. RSBotil on nkn ju rohkem scripte, rsbuddy suht pointless imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei tunne eriti lühendeid, the fuck is SVN?

 

RSBuddy töötab sama tehnikaga, lihtsalt raskem on scripte peale panna. RSBotil on nkn ju rohkem scripte, rsbuddy suht pointless imo.

 

Eksid, RSBuddy teeb ära enamus randomeid mida RSBot ei tee, scriptide lisamine käib ka nii, et otsid scripti internetist ja paned Add Script. Script on olemas, ja alusta bottimist.

 

Õpetus on hea 10p

 

---------- Post added 11-07-11 at 19:53 ----------

 

Pane see teema kleepuvaks illegal runescape alla!

 

Pane bottimise kohtade alla ka see, et bottige seal kus ei ole rahvast üldse, muidu on ban rate kõrge(välja arvatud dungeoneering)

 

Pigem seal kus rahvast on (SW; G.E tehke herbi/fletchi jne), kuna keegi ei saa sind reportida niimoodi.

 

Soul Warsis ja POH ei tule randomeid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

AITÄH KÕIGILE! :)

 

mmm hea õpetus 5+ aga kudia ma avan seda?

 

RSBotti avada?

Sa tõmbasid sellise faili nagu "RSBot-257.jar" kui ma ei eksi?

läbi selle pead sisse minema, lihtsalt doubleclick peale, ja asi ants :)

 

Mis arvate, kas ma peaks veel õpetusi tegema? ma võin pmst iga asja kohta runescapes teha. :)

Aa, ja öelge mille kohta ma võiks õpetust teha. (Ma ei tee RSBuddy kohta, kuna RSBuddy on täpne ripoff RSBotist.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AITÄH KÕIGILE! :)

 

 

 

RSBotti avada?

Sa tõmbasid sellise faili nagu "RSBot-257.jar" kui ma ei eksi?

läbi selle pead sisse minema, lihtsalt doubleclick peale, ja asi ants :)

 

Mis arvate, kas ma peaks veel õpetusi tegema? ma võin pmst iga asja kohta runescapes teha. :)

Aa, ja öelge mille kohta ma võiks õpetust teha. (Ma ei tee RSBuddy kohta, kuna RSBuddy on täpne ripoff RSBotist.)

 

võiksid teha NT. how to dungeoneer, ei tea teistest, aga minukäest pidevalt tullakse kysima kuidas dungeoneering käib jne. teine asi oleks ka muud "minigamed" ja sellised botid mis on extra head, flawless , antiban hea jne. tänud. Tore et oled aega leidnud et teha selline õpetus ! (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
võiksid teha NT. how to dungeoneer, ei tea teistest, aga minukäest pidevalt tullakse kysima kuidas dungeoneering käib jne. teine asi oleks ka muud "minigamed" ja sellised botid mis on extra head, flawless , antiban hea jne. tänud. Tore et oled aega leidnud et teha selline õpetus ! (:

Antiban on minumeelest täiesti pointless asi, ta ei aita sul üldse mitte banni saada, sest ükski normaalne inimene ei vehi enda kaameraga ringi nagu mingi psühhopaat.

Dungeoneeringu kohta võibolla isegi teen kunagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Antiban on minumeelest täiesti pointless asi, ta ei aita sul üldse mitte banni saada, sest ükski normaalne inimene ei vehi enda kaameraga ringi nagu mingi psühhopaat.

Dungeoneeringu kohta võibolla isegi teen kunagi :)

 

Oleneb antibanist, on ka selliseid, kus antiban vastab teistele inimestele. Näiteks kui keegi ütleb u are bot, say asdasaad, siis su bot ütleb asdasd, jne


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.