Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RSGP vargused müügitehingu käigus - Kas karistatav?

Soovitatud postitused

RuneScape -ja Eesti seadused

 

*RuneScape poolt on raha müümine keelatud.

*RuneScape raha (esemed) kuuluvad RuneScape haldajale, kelleks hetkel on Jagex.

 

*Vargus on võõra vallasasja äravõtmine selle ebaseadusliku omastamise eesmärgil.

*RSGP raha ei ole vallasasi, ning selle ära võtmisega ei saa inimene ka varalist kahju, kuna selle müümine päris raha vastu on keelatud.

*Kui RSGP varastati läbi pahavara(viiruste jt.). Siis on see arvutisse loata sisenemine, pahavara levitamine. Kui aga oled inimesele loa andnud siseneda enda arvutisse nt: läbi TeamVieweri siis pole selles samuti midagi karistatavat.

 

RSGP varguse puhul ei saa teid politsei aidata. Seega alati enne tehingu tegemist kontrollige vastas osapoolt. Kui suuremad kokkuostjad ei vaja stocki nii palju raha siis müüge välismaale. Teistes foorumites on inimesi kelle näppude vahelt käib päevas läbi kümneid miljardeid ning kes on annetanud foorumile usalduse pärast sadu dollareid.

 

*!!!* Kuna politsei ei aita siis on olemas võimalus kaevata asi kohtusse või kontakteeruda Jagexiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen täiesti kindel, et see on ebaseaduslik. Jagexi reeglid ei koti politseid.

Kui kaks tehingu osapoolt lepivad kokku virtuaalasja hinnas, siis saab hiljem karistada (ma selles 99% kindel), kui keegi peaks scammima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pettus on pettus ju ning Runescape reeglid on mängusisesed ja koostatud UK's(Nagu USA-Mexico piir), mis ei kehti päriselus. Kindlasti pärast petta saamist politsei poole pöörduda, mingit abi saad alati.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ütled politseile et rune raha varastati ja politsei toob sulle alkomeetri kohe,ma kindel selles:D

 

Kui sa oma raha eurode vastu müüd siis vaevalt, kui oma raha mingi muu virtuaalse asja küll, siis võib nii juhtuda jah


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma olen täiesti kindel, et see on ebaseaduslik. Jagexi reeglid ei koti politseid.

Kui kaks tehingu osapoolt lepivad kokku virtuaalasja hinnas, siis saab hiljem karistada (ma selles 99% kindel), kui keegi peaks scammima.

 

Aga otseselt ei saa ju isik kahju, kui rsgp kuulub Jagexile. Lihtsalt mängusiseselt liikus raha ühelt kasutajalt teisele.

Mulle lihtsalt põhjendati see peensusteni ära.

Ise politseiga rääkides mõtlesin sama asja peale. Kuid otseselt ju ikkagi keegi rahalist kahju ei saanud, sest see raha ei kuulu kannatanule.

 

Kui aga sult varastataks ära Interneti pokkeris raha, siis oleks see karistatav. Sest see raha kuulub otseselt sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga otseselt ei saa ju isik kahju, kui rsgp kuulub Jagexile. Lihtsalt mängusiseselt liikus raha ühelt kasutajalt teisele.

Mulle lihtsalt põhjendati see peensusteni ära.

Ise politseiga rääkides mõtlesin sama asja peale. Kuid otseselt ju ikkagi keegi rahalist kahju ei saanud, sest see raha ei kuulu kannatanule.

 

Kui aga sult varastataks ära Interneti pokkeris raha, siis oleks see karistatav. Sest see raha kuulub otseselt sulle.

Runescape raha kuulub ju ka sinule, kui see kuuluks jagexile siis tal oleks õigus see üks puha millal ja miks ära su kontolt eemaldada, ent tal pole seda õigust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Runescape raha kuulub ju ka sinule, kui see kuuluks jagexile siis tal oleks õigus see üks puha millal ja miks ära su kontolt eemaldada, ent tal pole seda õigust?

 

(Näide)Siin foorumis on modedel õigus bännida, kui tuju tuleb. Samuti võib teha RuneScape seda mida ta tahab. Kuid see ei oleks ju ärile kasulik... Jagex on kasumi peal väljas...

Rollbackid ju resetivad kasutaja raha (1 coini peale).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
(Näide)Siin foorumis on modedel õigus bännida, kui tuju tuleb. Samuti võib teha RuneScape seda mida ta tahab. Kuid see ei oleks ju ärile kasulik... Jagex on kasumi peal väljas...

Rollbackid ju resetivad kasutaja raha (1 coini peale).

 

Rollbackid toimuvad siis kui kasutad keelatud programme, mis sinu eest mängivad


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga otseselt ei saa ju isik kahju, kui rsgp kuulub Jagexile. Lihtsalt mängusiseselt liikus raha ühelt kasutajalt teisele.

Mulle lihtsalt põhjendati see peensusteni ära.

Ise politseiga rääkides mõtlesin sama asja peale. Kuid otseselt ju ikkagi keegi rahalist kahju ei saanud, sest see raha ei kuulu kannatanule.

 

Kui aga sult varastataks ära Interneti pokkeris raha, siis oleks see karistatav. Sest see raha kuulub otseselt sulle.

 

Samas ei saa isik kahju ka siis kui irl raha scammitakse.

Sest raha kuulub ju Eesti riigile...


SUHT SÕLTUVUSES VAHVLIST

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidugi tehakse midagi mendis kui lähed, see on ju tegelt raha...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Muidugi tehakse midagi mendis kui lähed, see on ju tegelt raha...

 

Kui sult lastakse ainult RSGP'd üle ja mitte ühtegi senti päris raha, siis politsei ei sekku.

Kui aga sult lastakse päris raha üle, siis on juba kriminaalmenetlus või mis iganes selle selle asja nimi on + kui summa on piisavalt suur, siis võib olla isegi kuuldakse sind ära, aga siis peab olema jällegi tõestusmaterjali.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kaks osapoolt on omavahel kokku leppinud, et selle sama virtuaalse jura müümise eest saab vastu reaalset raha ning kui sellest kinni ei peeta, võidakse piisava tõendusmaterjali korral tõepoolest menetlus alustada


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kaks osapoolt on omavahel kokku leppinud, et selle sama virtuaalse jura müümise eest saab vastu reaalset raha ning kui sellest kinni ei peeta, võidakse piisava tõendusmaterjali korral tõepoolest menetlus alustada

Nõustun sellega.

Isegi kui summa oli väike, ajad oma tahmist taga ja nad peavad alustama uurimist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui kaks osapoolt on omavahel kokku leppinud, et selle sama virtuaalse jura müümise eest saab vastu reaalset raha ning kui sellest kinni ei peeta, võidakse piisava tõendusmaterjali korral tõepoolest menetlus alustada

 

Seda ma tahtsingi öelda teile :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegu on siiski pettusega ja on karistatav.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MA lihtsalt veits n2rvis t2na.

Kaks korda juba scammi saand t2na suht 60€ v22rtuses rsgpsid.

 

 

Palun mine uksetaha, tee video, sa oleksid 1. inimene vahvli ajaloos kes kunagi scammeri uksetaga on käinud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin reaalselt politseis sellise asja pärast. Nimelt minult varastati 900M. Pidin selle eest saama reaalselt 300 eurot, aga jäin sellest ilma.

Pöördusin politseisse, tegin avalduse, lubati tagasi helistada. Järgmine päev helistatigi tagasi ja öeldi, et kahjuks ei saa väga midagi teha, kuna Runescape.com reeglites on kirjas, et rsgp müümine on keelatud. Öeldi vaid, et pöördute personaalselt inimese juurde, aga politsei ei aita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.