Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

WooX16

Soovitatud postitused

to yo ma ei arutanud vanust mind kiskus rohkem tema kooli värk ?? loe ta 14 ja alustas 2008-2011 ? 3 aastaga maxed acc + mdea mida veel ? ilge nolife peab olema esiteks ja teiseks see vend ei käinud koolis vms :D ? see huvitas mind ^^.

 

idikas ta sai 2008 memberiks mitte ei alustanud, 6pi lugema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis teha kui 14a kidil pole muud teha.

, ma olen suht kindel et ta sinust vanem , kui sa tuled siia rääkima inimesest keda sa ei tea , siis ma arvaks et sina oled siin 14 ..... , ja ma arvan ka et mis vahet sel on kui vana inimene on , eks me kõik ole 14 olnud .....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wooxil on hea muusikamaitse. enamustel ta videodel mõnusad lood taga, mitte mingid pasad heavy-metalid nagu enamus pk-reid tavatsevad endale toppida videodele. igakord pean heli maha keerama, kui mõnda vidi vaatan, aga wooxi omadel ei pea

 

Muusika on küll viimane asi, mida runescape videode juures vaielda. Igal ühel oma maitse ja sina ei saa seda muuta. Sama võin rääkida träna kohta, et sama pask 4 minutit järjest, kuid milleks?

 

See oli glitch ja flash korraga. 1 prayer punktiga ei ole kohe kuidagi võimalik terve jad vastu pidada. Muidugi skilli võtab aga no glitchita võimatu.

Jad on nii ära reostatud juba, nüüd võiks nex ette võtta:D. Aga super, arvatavasti parim Jad tapja ruunis. Tal oli vahepeal üle 50 fire cape ka juu, ei tea kas alles on aga mingi aasta või 2 tagasi tegi panga video, seal oli mingi 56 fire cape vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muusika on küll viimane asi, mida runescape videode juures vaielda. Igal ühel oma maitse ja sina ei saa seda muuta. Sama võin rääkida träna kohta, et sama pask 4 minutit järjest, kuid milleks?

 

See oli glitch ja flash korraga. 1 prayer punktiga ei ole kohe kuidagi võimalik terve jad vastu pidada. Muidugi skilli võtab aga no glitchita võimatu.

Jad on nii ära reostatud juba, nüüd võiks nex ette võtta:D. Aga super, arvatavasti parim Jad tapja ruunis. Tal oli vahepeal üle 50 fire cape ka juu, ei tea kas alles on aga mingi aasta või 2 tagasi tegi panga video, seal oli mingi 56 fire cape vms.

muusika just kõige esimene. mis sa arvad, et ma pole su runescape pk videosid vaadanud? täis pask muusika igal videol taga, see ongi ainuke põhjus, miks ma pole ühtegi su video lõpuni vaadanud.

 

aga jah. tahaks ka nii osata flashida nagu woox, pohh, et ma rsist quited

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.