Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Olete rahul vahvel.net kasutajate suhtumisega jms?

Olete rahul vahvel.net-iga?  

40 liiget on hääletanud

  1. 1. Olete rahul vahvel.net-iga?



Soovitatud postitused

Olete rahul vahvel.net kasutajate suhtumisega jms?

Olete rahul sellega kuidas saate siin midagi postitada ja teha?

Olete rahul kuidas teisse suhtutakse kui teete mingi normaalse teema?

Olete rahul vahvli enda olemusega?

 

 

 

 

OFFTOPIC: Saan aru, et A-T-T polnud mu parim pingutus, kui tõesti, vahvel ei ole enam see koht mis ta oli vanasti.

Vabandan ka selle A-T-T rühma eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ootaks administratsioonilt natukene rohkem pingutusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See anti troll värk on täielik bullshit, no offence Jonathan, kuid see ei aita midagi, teete mingi "organisatsiooni", mis peaks kaotama kõik trollid vahvlist või vähemalt trollimist pidurdama? Vale, see pigem aitab kaasa just sellele, hakataksegi mõtlema, et huvitav, mida see ATT teeb kui ma ütlen näiteks seda või seda. Loodan, et said aru.

 

 

//Isegi ma pole rahul sellega, vanad moded/adminid olid 5+, ma ei ütle, et praegustel midagi viga on, kuid nad oskasid ehk rohkem korda hoida


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt teeb lihtsalt nii, et filtreerime vabast ajast kõik tardid siit välja ja raporteerime juhtkonnale kui nad ise oma tööga hakkama ei saa. Millestki peab ikka alustama.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks rohkem pingutada.

Spämmeritega rangem olema.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olete rahul vahvel.net kasutajate suhtumisega jms? - Ei ole.

Olete rahul sellega kuidas saate siin midagi postitada ja teha? - Ei ole.

Olete rahul kuidas teisse suhtutakse kui teete mingi normaalse teema? - Ei ole.

Olete rahul vahvli enda olemusega? - Ei ole.

 

Ootaks uusi aktiivseid moderaatoreid siia, kes korra majja tooksid ja trollid igaveseks siit banniks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kenti suund on õige, aga kas see pisut lapsik ei ole vastata trollidele samaga? Löögirühm vs A-TT? Pisut loll ei ole sõda alustada? Aga raporteerimis koha pealt nii palju, et kasutage julgelt. Ma küll ei tea kas see töötab ja kas moderatsioon sellega tegeleb, aga tasub proovida ja kasutada siiski.

 

Ma kaldun arvama, et Superman andis vale eeskuju ja palju kukkusid sellesse. Trollimine levis nagu nakkus haigus, rohtu sellele on, aga mitte väga võimsat.

 

Vahvlis on umbkaudu olnud ~17 moderaatorit, kui ma ei eksi. Neist 5 on alles ning 1 on tõusnud kõrgemale positsioonile. Et mis viis 11 moderaatorit nii kaugele, et nende õigused võeti või lahkusid ise?

 

 

Mida ma veel eriti olen tähelepannud on see, et foorumlased aina kurdavad ja kurdavad, aga tulemust ei paista tulema.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See anti troll värk on täielik bullshit, no offence Jonathan, kuid see ei aita midagi, teete mingi "organisatsiooni", mis peaks kaotama kõik trollid vahvlist või vähemalt trollimist pidurdama? Vale, see pigem aitab kaasa just sellele, hakataksegi mõtlema, et huvitav, mida see ATT teeb kui ma ütlen näiteks seda või seda. Loodan, et said aru.

 

 

//Isegi ma pole rahul sellega, vanad moded/adminid olid 5+, ma ei ütle, et praegustel midagi viga on, kuid nad oskasid ehk rohkem korda hoida

 

Kui vaevuksid muud lugeda, nägid, et lõpetasin selle jama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui vaevuksid muud lugeda, nägid, et lõpetasin selle jama

 

Sina tõesti, aga teised nähtavasti mitte. Ma ei ütle, et nad peaksid selle lõpetama ning, et see on vale, aga ma kardan, et sellest ei saa asja. Teeks asja võibolla hullemakski.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
karmimad karistused, paar warni max, et perm ban saada(warnide puntkisüsteem maha, asemele näiteks 3 warni ja perm ban) ja tasuline liitumine

see loll tasuline liitumine on siit 10x läbi käinud ja seda ei tehta teoks. ja hui liituks keegi, kui maksma peaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.