Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cemty.ee-st natukene.

Soovitatud postitused

Kõikk on mulle alatti rääkinud et Cemty.ee-d ei saa usaldada ja nii mida mina ei uskunud. Aga näed kõikk minu töö ja vaev läks raisku kuna tegin seda mis pole keelatud ! Kandsin täna raha ära kui see läks kah raisku ! Ehk Cemty.ee on paarkuud sõber ja siis hakkab näkku nussima mulle just tundus et cemtyga hakkan paremini läbi saama aga ei. Saadsin kirja et lepingus pole seda kirjas.. Aga wholaa me juba kustutasime sinu failid. Ei no jah tore arvake ära kas enam rendin sealt kunagi ?


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No näete : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei tea võibolla tuleb furien peale suve tagasi ma olin kõikk pluginit muutnud non-steamiks ja ma olin niipalju vaeva näinud... aga ei midagi..

 

Milline host on eestis kõige parem koos sms scriptidega.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

igal hostil on omad + ja -

minu arvates on kõik hostid võrtsed peale cf.ee .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise tahtsid petta ,nüüd ära virise

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah see on küll õige jutt aga kus kohas on lepingus kirjas et nii ei tohi teha mina ei leia ?

 

You kiddin', right?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rando tahad teada kust ma neid muutsin :D . Sinu enda cpanelist .. Sa pole vist seda aukku märganud . Ma ei ole häkkinud ega midagi. see ei ole minu viga et cpanelist saab neid ju muuta anna mule mingi server cpaneli kasutajatega kontrolli et ma ei muuda ftp passi ja ma teen seu serveri 12 slottiseks.

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:10 ----------

 

Ja kui teid huvitab ma olen 15

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:12 ----------

 

Pane cpaneli siis slottide kohale et ära muuda ! Või võta need üldse sealt ära


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei sa aru milles see point sellel teemal

ise proovid petta ja siis tuled siia teda maha tegema?

eriline vend oled ikka,mida sa loodad sellega saavutada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui ma palun cemtyt tooma välja selle koha siis ei tooda aga jah saatsin täna sinna raha ta ütles et on võimalik saada sama ip tagasi kui räägin kuidas seda tegin ja luban et enam seda ei tee loodan et saas siis ikka tagasi.

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:25 ----------

 

Huvitav milleks siis 32 slotine kordades kallim on? Kas sa ikka tõsiselt ei saa aru, millega sa hakkama said? Paneel otseselt ei võimalda serveri slotte muuta ja server kontrollib neid väga tihti saates adminnidele emaili ja muutes neid ka automaatselt tagasi. Oli reaalselt võimatu, et sa ei saaks aru enda tegevusest ja ilmselgelt oli see kuritahtlik tegu.

 

See on vale jutt "Paneel otseselt ei võimalda serveri slotte muuta" ,sest ma tegingi seda läbi paneeli .

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:26 ----------

 

+kaua mul server 32 slottine oli ? eile päeval tegin ta nii suureks ... aga jah eks ma siis järgminekord tean.

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:28 ----------

 

Rando kas ma võin terve meie vestluse siia panna et näitata kõigile kuidas sa eirad lepingus selle koha näitamist ? Vähemalt minuarust sest ma küsisisn 2 korda aga ei ole näinud võibolla isegi 3.

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:31 ----------

 

Kui ma palun cemtyt tooma välja selle koha siis ei tooda aga jah saatsin täna sinna raha ta ütles et on võimalik saada sama ip tagasi kui räägin kuidas seda tegin ja luban et enam seda ei tee loodan et saas siis ikka tagasi.

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:25 ----------

 

 

See on vale jutt "Paneel otseselt ei võimalda serveri slotte muuta" ,sest ma tegingi seda läbi paneeli .

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:26 ----------

 

+kaua mul server 32 slottine oli ? eile päeval tegin ta nii suureks ... aga jah eks ma siis järgminekord tean.

 

---------- Post added 08-06-11 at 21:28 ----------

 

Rando kas ma võin terve meie vestluse siia panna et näitata kõigile kuidas sa eirad lepingus selle koha näitamist ? Vähemalt minuarust sest ma küsisisn 2 korda aga ei ole näinud võibolla isegi 3.

 

Leping on siin: https://cemty.ee/lepingud/M%c4NGUSERVERITEENUSE%20LEPING.pdf

Lisan ka minu kopeeritud osa:

1
MÄNGUSERVERITEENUSE OSUTAMISE LEPING
1. Lepingus kasutatavate mõistete definitsioonid
Klient – Teie, füüsiline või juriidiline isik;
Teenuse osutaja– Cemty OÜ, registrikood 11510323, aadress Kadaka 5 Keila 76609;
Pool – kas Klient või Teenuse osutaja;
Pooled – Klient ja Teenuse osutaja koos;
Füüsiline Server – Teenuse osutaja valduses olev Kliendile Teenuse osutamiseks rakendatud 
server ning selle juurde kuuluv riist- ja tarkvara, millele Kliendil on juurdepääs talle Teenuse 
osutaja poolt antud autoriseerimiskoodidega;
Mänguserver - Kliendi poolt läbi administreerimispaneeli administreeritav Füüsilise Serveri 
piiratud ressurss;
Teenus –Teenuse osutaja poolt Kliendi kasutusse antav Mänguserver vastavalt Kliendi poolt 
valitud paketile. Täpsemat infot Teenuse osutaja  poolt osutatava Teenuse (ja teiste teenuste) 
omaduste kohta on võimalik saada Teenuse osutaja veebileheküljelt [url]www.cemty.ee[/url]. 
Leping  – Kliendi ja  Teenuse osutaja vahel Teenuse osutamiseks käesolevatel tingimustel 
sõlmitud kokkulepe;
Käesolevaga lepivad Klient ja  Teenuse osutaja kokku  Teenuse osutaja poolt Kliendile
Teenuse osutamises vastavalt käesolevas Lepingus toodud tingimustele.
2. Lepingu eesmärk
2.1. Lepingu eesmärgiks on reguleerida Teenuse osutaja ja Kliendi vahelisi õigussuhteid, mis 
on aluseks ja mis tekivad seoses Teenuse osutaja poolt Kliendile Teenuse osutamisega.
3. Poolte kinnitused
3.1. Klient kinnitab, et:
a) tema poolt Lepingu sõlmimisel Teenuse osutajale esitatud andmed on õiged ja ta on 
Lepingu sõlmisel teovõimeline (sh füüsiline isik täisealine või alaealine, kellel on 
seadusliku esindaja nõusolek käesoleva Lepingu sõlmimiseks). Juhul, kui Klient 
sõlmib Lepingu esindaja kaudu, kinnitavad Klient ja tema esindaja, et esindaja on 
teovõimeline ja tal on volitused käesoleva Lepingu sõlmimiseks;
b) ta on Lepingu sõlmimise eelselt tutvunud soovitud Teenuse kirjelduse ja Lepingu 
tingimustega, sh hinnaga ning teadvustab, et pakutav hind kehtib kuni selle 
muutmiseni;
c) Lepingu sõlmimine ei riku temale õigusakti, haldusakti või kohtuotsusega pandud ega 
suhetest kolmandate isikutega tulenevaid kohustusi.
3.2. Teenuse osutaja kinnitab, et:
a) tal on olemas vahendid ja oskused Kliendile Lepinguga ettenähtud Teenuse 
osutamiseks;
b) Lepingu sõlmimine ei riku temale õigusakti, haldusakti või kohtuotsusega pandud ega 
suhetest kolmandate isikutega tulenevaid kohustusi.
4. Lepingu sõlmimine
4.1. Leping loetakse sõlmituks, kui Klient on täitnud Teenuse osutaja koduleheküljel paikneva 
liitumisvormi (avanud konto) ja Teenuse tellimisel kinnitanud, et nõustub Käesoleva Lepingu 2
tingimustega ning Teenuse osutaja on selle aktseptinud, saates Kliendile sellekohase teate eposti teel. Leping jõustub sõlmimisel.
4.2. Kliendi esitatud tellimusele annab Teenuse osutaja vastuse ebamõistliku viivituseta.
4.3.Teenuse osutajal on õigus Kliendi tellimus tagasi lükata, teavitades sellest Klienti. 
4.5. Teenuse osutaja jätab endale õiguse keelduda Lepingu sõlmimisest juhtudel, kui Klient
on Teenuse osutajale või kolmandatele isikutele võlgu, rikub/on rikkunud Teenuse osutaja või 
kolmandate isikute pakutavate teenuste tingimusi ja Interneti kasutamise häid tavasid, või 
muul Teenuse osutaja jaoks mõjuval põhjusel.
5. Kliendi taganemisõigus
5.1.  Kliendil on  õigus Lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates Lepingu 
sõlmimisest.
5.2.  Lepingust taganemiseks teeb Klient Teenuse osutajale kirjalikku taasesitamist 
võimaldavas vormis taganemisavalduse.
5.3. Kui Klient lepingust taganeb, tuleb Teenuse osutajal talle Kliendi poolt tasutu tagastada 
viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul Lepingust taganemise teate jõudmisest 
Teenuse osutajani.
5.4.  Klient kannab kuni Lepingust taganemiseni saadud teenuse eest tavalised kulud, välja 
arvatud juhul kui osutatud Teenus ei vastanud tellitule.
6. Teenus
6.1. Teenuse osutaja osutab Kliendile Teenust vastavalt Poolte vahel Lepingus kokku lepitule. 
Teenuse osutajal on õigus Teenust (sh Teenuse osutamiseks kasutatavaid tarkvaralahendusi) 
muuta, teatades sellest Kliendile vähemalt 14 kalendripäeva ette. Edasilükkamatutel juhtudel 
(turvaprobleemide ilmnemine jne) on  Teenuse osutajal õigus viia muutused sisse Kliendile 
ette teatamata. 
6.2. Juhul, kui muudetud Teenus Klienti ei rahulda, on tal õigus Leping lõpetada, teavitades 
sellest Teenuse osutajat Lepingus ettenähtud korras. 
6.3. Klient teadvustab endale asjaolu, et tulenevalt Teenuse iseloomust ning erinevatest 
Teenuse kasutamise eelduseks olevate teenuste iseloomust ei saa  Teenuse osutaja tagada 
Teenuse kättesaadavust igal ajahetkel (riistvara rike, küberrünnak serverile; tarkvara 
uuendused).  Teenuse osutaja annab endast mõistlikult parima, et Teenus oleks Kliendile
kättesaadav võimalikult pidevalt.
7. Kliendi õigused, kohustused ja vastutus Teenuse kasutamisel
7.1. Kliendil on õigus Teenuse raames kasutada Mänguserverit vastavalt Teenuse kirjeldusele.3
7.2. Klient on vastutav tema poolt hallatava Mänguserveri sisu eest ning tal on käesoleva 
Lepinguga kaasnevad õigused ja kohustused talle eraldatud Mänguserveri 
administreerimiseks.  Teenuse osutaja ei taga, et Teenust kasutades ei ole Kliendil võimalik 
minna vastuollu rakendamisele kuuluvate õigusaktide ning kolmandate isikute õigustega.
7.3. Klient on kohustatud informeerima  Teenuse osutajat koheselt Teenuse kasutamisel 
tekkinud probleemidest.
7.4. Klient saab Teenuse kasutamisel abi  veebiaadressilt  [url]https://www.cemty.ee/contact.php[/url]
või telefonilt +372 604 4454.
7.5. Klient teeb Mänguserveris hoitavatest failidest endale vajadusel varukoopiaid.  Teenuse 
osutaja ei garanteeri Mänguserverisse paigutatud failide säilimist.
7.6. Klient kohustub mitte kasutama oma Mänguserveris tarkvara, skripte, programme või 
muid rakendusi, mis koormavad, häirivad või kahjustavad Füüsilise Serveri sihipärast tööd 
ning kõrvaldama need 12 tunni jooksul peale Teenuse osutaja poolt vastavasisulise märgukirja 
saamist.
7.7. Klient hüvitab kahju, mis tekkis seoses tema poolt kasutatava tarkvara või rakenduse 
poolt Füüsilise Serveri kahjustamisega või  Teenuse osutaja tegevuse muul moel 
ebaseadusliku takistamisega, kui Teenuse osutaja on teda sellise tegevuse eest eelnevalt 
hoiatanud. Juhul, kui Kliendi tegevus Füüsilise Serveri kahjustamisel on tahtlik, vastutab ta 
sõltumata Teenuse osutaja poolsest hoiatamisest.
7.8. Klient kohustub hüvitama lisaks Käeoleva lepingu punktis 7.7. nimetatud kahjule ka 
õigusabi jms kulud, mis on Teenuse osutajale tekkinud seoses Kliendi ebaseadusliku 
tegevusega. 
7.9. Klient tagab, et tema tegevus Teenuse kasutamisel ei lähe vastuollu kehtivate 
õigusaktidega.
7.10. Klient kohustub mitte avaldama Mänguserveris selliseid materjale või osutama selliseid 
teenuseid, mis on vastuolus Eesti Vabariigis kehtivate seadustega, muude õigusaktide ja heade 
tavadega, samuti kolmandate isikute õigustega.
7.11.  Klient kohustub hoidma saladuses  Teenuse osutaja poolt Mänguserveri 
administreerimiseks antud autoriseerimiskoode.
7.12. Juhul, kui Kliendi mitteõiguspärase tegevuse tulemusena (sh kolmanda isiku ees võetud 
kohustuse mittetäitmisel) pööratakse kolmandate isikute nõuded  Teenuse osutaja vastu,
hüvitab Klient Teenuse osutajale sellega seoses tekkinud kahju.
7.13.  Kui Klient võimaldab Teenuse kasutamist kolmandatele isikutele, siis jääb nende 
tegevuse eest Teenuse osutaja ees vastutavaks Klient.
7.14. Klient vastutab iga serveris mängiva inimese eest.
7.15. Klient kohustub mittekasutama Mänguserveri failide tarbeks mõeldud Füüsilise Serveri 
ruumi muul otstarbel.4
8. Teenuse osutaja õigused, kohustused ja vastutus Teenuse osutamisel
8.1.  Teenuse osutaja on vastutav Teenuse osutamiseks rakendatud Füüsilise Serveri ning 
tarkvara toimimise eest ning tal on käesoleva Lepinguga kaasnevad õigused ja kohustused 
Teenuse osutamiseks.
8.2.  Teenuse osutaja kohustub tagama Kliendile võimalikult stabiilse Teenuse osutamise, 
sealhulgas Füüsilise Serveri võimalikult suure töökindluse (mõistlikel asjaoludel).
8.3.  Teenuse osutaja teavitab Klienti Füüsilise Serveri uuendamisest tingitud häiretest 
vähemalt 5 kalendripäeva ette.
8.4.  Teenuse osutaja kõrvaldab Füüsilise Serveri rikked hiljemalt 3 kalendripäeva jooksul 
alates rikke ilmnemise päevast.
8.5. Teenuse osutaja ei avalikusta Kliendi autoriseerimiskoode kolmandatele isikutele, välja 
arvatud seaduses ettenähtud juhtudel.
8.6. Teenuse osutajal on õigus jälgida, et Klient ei rikuks Teenuse kasutamisel rakendamisele 
kuuluvaid õigusakte ja Lepingut, sealhulgas ei kasutaks Füüsilist Serverit mittesihipäraselt 
koormavaid rakendusi.
8.7.  Teenuse osutajal on õigus kõrvaldada 12 tunni pärast peale vastavasisulise märgukirja 
saatmist ning sellele Kliendi poolt mittereageerimisel Kliendi poolt kasutatav tarkvara, 
skriptid või muud rakendused, mis põhjustavad Füüsilisele Serverile häireid ja mittesihipärast 
koormust ning mis takistavad Teenuse osutajat Teenust osutamast.
8.8.  Teenuse osutajal on õigus teha Kliendile kohustuslikke ettekirjutusi Teenuse 
kasutamisega seonduva ebaseadusliku tegevuse lõpetamiseks, või ebaseaduslike või heade 
kommete vastaste materjalide kõrvaldamiseks Mänguserverist, samuti selliseid materjale ise 
kõrvaldada, vajadusel kuni Teenuse osutamise peatamiseni või Lepingu lõpetamiseni välja.
8.9.  Teenuse osutajal on õigus peatada Teenuse osutamine Kliendile koheselt ning ette 
hoiatamata juhul, kui Kliendi poolt kasutatav tarkvara, skriptid või muud rakendused on 
põhjustanud Füüsilisele Serverile ülekoormusest tingitud tark- ja riistvaralisi rikkeid.
8.10.  Juhul kui Mänguserveri töös esineb pidevaid probleeme, kohustub Teenuse osutaja 
pakkuma Kliendile Mänguserveri uuesti installeerimist. 
8.11. Teenuse osutaja ei vastuta kahju eest, mis tekib seoses:
a) Kolmandate isikute tegevusega;
b) Teenuse osutaja kontrolli all  mitteolevate (sh andmeside pakkujale kuuluvate) 
sideliinide riketega;
c) Teenuse osutajast sõltumatult tekkinud elektrikatkestustega;
d) Kliendi tegevusega Mänguserveri haldamisel, sh Kliendi poolt Mänguserveris 
hoitavate ning avaldatavate materjalide sisuga;
e) Teenuse osutaja poolt mitteloodud (sh Kliendi poolt kasutatava) tarkvara 
probleemidega;
f) Viiruste levimisega;5
g) Teenuse mittevastavusega Kliendi vajadustele;
välja arvatud, kui selline vastutus lasub tulenevalt seadusest  Teenuse osutajal ning kahju 
tekitatakse tahtlikult või raske hooletuse tõttu.
9. Teenuse eest tasumine
9.1. Klient maksab  Teenuse osutajale Teenuse osutamise eest kokkulepitud tasu.  Teenuse 
osutajal on õigus Teenuse eest makstavat tasu ühepoolselt muuta, teavitades sellest  Klienti
vähemalt 30 päeva ette. Alates Teenuse osutaja poolt saadetud teates sisalduvast ajast kuulub 
Teenuse eest tasumisele uus hind.
9.2.  Kui  Klient ei nõustu  Teenuse osutaja poolt Teenuse hinna muutmisega, on tal õigus 
vastavalt Lepingus ettenähtud korrale Leping üles öelda.
9.3. Teenuse osutaja esitab Kliendile Teenuse eest arved  vastavalt kokkulepitud sagedusele.
Arve esitatakse sõltumata sellest, kas Klient on Teenust reaalselt kasutanud. Teenuse osutaja 
poolt esitatud arved edastakse Kliendile e-posti teel, samuti on arved nähtavad Kliendi 
kontolt.
9.4. Klient tasub Teenuse eest esitatud arved arvel näidatud tähtajaks.
9.5. Teenuse osutajal on õigus peatada Teenuse osutamine koheselt juhul, kui Klient viivitab 
arve tasumisega rohkem kui 7 kalendripäeva üle ettenähtud tähtpäeva.
9.6.  Teenuse eest tasutakse ettemaksuna. Ettemaksu ei tule tasuda juhul, kui selle 
mittetasumises on eraldi kirjalikult või e-posti teel kokku lepitud.
10. Teated
10.1.  Käesolevast lepingust tulenevad Kliendi ja  Teenuse osutaja vahelised teated ning 
märgukirjad peavad olema esitatud kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (sh  e-posti 
teel), välja arvatud  juhtudel, kui teate iseloom on üldinformatiivne ning see ei mõjuta 
kummagi Poole õigusi ja kohustusi.
11. Konfidentsiaalsus
11.1. Pooled on kohustatud hoidma teise Poole äri- ja muid saladusi juhul, kui need satuvad 
Teenuse osutamise käigus Poole valdusse, välja arvatud juhul, kui andmete avaldamise 
kohustus tuleneb seadusest.
11.2. Ülaltoodud säte jääb kehtima ka pärast Lepingu lõppemist.
12. Kontaktandmed
12.1. Lepingu sõlmimisel loetakse Poolte kontaktandmeteks Lepingu sõlmimise käigus teisele 
Poolele edastatud andmed. Pool kohustub informeerima teist Poolt koheselt oma nime, 
asukoha/elukoha aadressi muudatustest kirjalikult taasesitatavas vormis.6
12.2. Kliendi poolt Teenuse osutajale valeandmete esitamisel või muutunud andmete mitte 
edastamisel võib Teenuse osutaja käesoleva Lepingu lõpetada vastavalt Lepingu punktile 
13.5.
13. Lepingu tähtaeg, selle muutmine ja lõppemine
13.1. Leping on sõlmitud tähtajatult. 
13.2. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt Lepingu tingimusi muuta, tulenevalt muudatustest 
õigusaktides, kohtupraktikas, haldusorgani ettekirjutusest, samuti Teenuse osutamisega 
seonduvalt muude oluliste asjaolude ilmnemisel.  Teenuse osutaja avaldab uued tingimused 
oma koduleheküljel  [url]https://www.cemty.ee/terms.php[/url] vähemalt 30 päeva  enne nende 
rakendamist. 
13.3. Kliendil on õigus uute tingimustega mittenõustumisel Leping üles öelda.
13.4.  Poolel on õigus põhjusi esitamata öelda  Leping üles, teatades sellest teisele Poolele 
kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis  ette 30 kalendripäeva. Käesolevas punktis 
sätestatud etteteatamistähtaja järgimata jätmisel on teisel Poolel õigus nõuda rikkumises 
olevalt Poolelt leppetrahvi summas 30 eurot.
13.5.  Pool võib Lepingu üles öelda etteteatamistähtaega rakendamata, kui teine Pool rikub 
Lepingut.
14. Vääramatu jõud
14.1.  Lepingust tulenevate kohustuste mittetäitmist või mittenõuetekohast täitmist ei loeta 
Lepingu rikkumiseks, kui selle  põhjuseks olid asjaolud, mille saabumist Pooled Lepingu 
sõlmimisel ei näinud ette ega võinud ette näha (Vääramatu jõud).
14.2.  Käesolevas Lepingus mõistetakse Vääramatu jõuna ülestõusu, üldstreiki, massilisi 
rahutusi Poolte asukohas või Lepingus ettenähtud Territooriumil, sõda, õigusakti, mis oluliselt 
takistab käesoleva Lepingu täitmist või muud Lepingus loetlemata asjaolu, mida mõlemad 
Pooled aktsepteerivad Vääramatu jõuna.
14.3.  Pool, kelle tegevus lepingujärgsete kohustuste täitmisel on takistatud Vääramatu jõu 
asjaolude tõttu, on kohustatud sellest koheselt kirjalikult teatama teisele Poolele.
14.4.  Kui Vääramatu jõu asjaolud kestavad üle 90 päeva, loetakse, et käesolev Leping on 
lõppenud täitmise võimatusega. Sellisel juhul ei ole kummalgi Poolel õigus nõuda teiselt 
Poolelt Lepingu mittetäitmise või mittekohase täitmisega tekitatud kahju hüvitamist.
15. Kohaldatav õigus, vaidluste lahendamine 
15.1. Lepingu tõlgendamisel ja rakendamisel kohaldatakse Eesti seadust.
15.2. Pooled lahendavad omavahelised vaidlused läbirääkimiste teel. Kokkuleppe 
mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused seaduses ettenähtud korras.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ma ei tea kas on tõesti raske välja tuua seda kohta . Või küll enda vanemad kaasa tuua. Või äkki räägime telefoni teel ?


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma mitte teises CF teemas ei öelnud, et omad vitsad peksavad?

 

Just!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sMog. - ise oled loll. :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis mõttes loll mõned räägivad et sellepärast et serveri tegin 32 slottiseks ja teised et üldse cf.ee-st renttisin .. muidu mul pole midagi muud cemty.ee vastu ainult see et nad ei tea ise mis on lepingus kirjas. Mul on lepingujärgi õigus saada raha tagasi 14 päeva jooksul siis kui küsisin lasi servrei slottide hindu alla ja ütles et viga pole nendepoolne aga nojah ei hakkand jamama sellega.. nüüd ta ei või tuua üht teadud kohta lepinkust välja.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cemety pane ennast PÕLEMA ja head PEDERAARIAT SULLE.

 

vana sa oled`?

 

Just!

 

k2ska ära palun üldse kommeteeri

just,ongi jne jne ,targemat ei oska õelda ,ole parem vait

 

smog ,kui aus olla eriline tainas ,sest sulle ei jõua kohale midagi ,et iga asi ei pea olema sõna sõnalt kirjas ja kasuta siis oma emme abi ,kui sa ikka veel aru ei sa...

peaks nagu loogiline olema ,et ise endale slotte juurde ei lisa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cemety pane ennast PÕLEMA ja head PEDERAARIAT SULLE.

Idikas oled?

 

sMog , sa ise süüdi ju, samamoodi rendin endale mingi auto vms ja ettenähtud on 12 tundi aga mina kasutan seda 32 tundi

pmst sama teeb välja, see ju vargus, iga slot maksab midagi, sina võtad lihtsalt 20 slotti juurde, vargus ju . TROLL .


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vana sa oled`?

 

 

 

k2ska ära palun üldse kommeteeri

just,ongi jne jne ,targemat ei oska õelda ,ole parem vait

 

smog ,kui aus olla eriline tainas ,sest sulle ei jõua kohale midagi ,et iga asi ei pea olema sõna sõnalt kirjas ja kasuta siis oma emme abi ,kui sa ikka veel aru ei sa...

peaks nagu loogiline olema ,et ise endale slotte juurde ei lisa

 

mida sa m6lised?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõlisen?

ma ütlen sulle,ütle midagi targemat ,kui ainult just,ongi jne jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.