Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nokia N8

Soovitatud postitused

Minu arust on Nokial väga kehva puutetundlikusega ekraan. Oman ise Samsungi nutitelefoni ning kui olen huvi pärast esinduses näppinud mõnda Nokia telefon, siis jätab ikka soovida küll see Nokia. Nokia aktsiad ka langevad, hakkab vist vaikselt välja surema. LG on ka oma lipulaeva telefoni puutetundlikust parandanud kõvasti (~7500.- EEK vist oli), kuid neid odavaid LG omasid samuti ei soovita, sest halb puutetundlikus. HTC on täiesti OK firma ning arvatavasti paari päeva jooksul soetan omale HTC. Samsungil väga hea puutetundlikus ning väga hea kvaliteediga, n.ö. Samsungi lipulaeval Galaxy S II -l on minuarust väga mage disain ning Samsung Wave -i loeksin mina hoopis lipulaevaks kuna tal ilus metallkorpus ja korralikud andmed ka. Soovitaksin siis võtta Androidi põhine telefon (Samsung, HTC või kui raha on siis LG lipulaev P990 Optimus X2), sest Androidile tekib järjest uusi appe ning Androidil on kindlasti tulevikku.

Edu endale uue telefoni valimisel! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise soovitaksin ka mõnda Android telefoni. Mul mingi 4kuud olnud juba ning, kui esinduses N8 proovisin, siis tundus see puutetundlikus palju sitem, kui minu telefonil(Zte blade) ning see süsteem üldse kahtlane. Ainuke asi, millepärast ma N8 võtaksin ongi kaamera.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle hinna eest saab tõesti midagi targemat osta, nt. android.

 

Täpselt android on piisavalt hea, et ownida Nokia.

Vaata just sellist Samsung Galaxy'it.

Nokia N8 välimuse kohta ei ütleks ühtki halba sõna,

aga sisu on punkt, mis punkt.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enamvähem telfa, puutetundlikkus on nii nagu ta on, iFööniga ei võrdle, kuid hinna kohta täitsa korralik luts, disain ka enamvähem, samas iFöönist ilusamat telefoni veel leidnud pole. Samsung Galaxy2 tundub käes küll nagu väike pedemajakas.

 

Eniveiz symbian imeb, seega soovitaksin hoopis Iföön4 osta.

Ise oman 5800XM, puutetundlikkus on nagu ta on, kiita pole, ning kvaliteet sama.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iföön lihtsalt üks ülesse haibitud asi ja minu jaoks mitte midagi erilist... Ma ei saa aru, kust sellel telefonil selline hind võetakse, kui seda toodab odav hiina tööjõud. Sellega olen nõus, et Samsung Galaxy S I ja II disain on väga mõttetu. Kuid siiski, Iföön ei ole kohe kindlasti telefon, mis oleks kõikide nutitelefonide lipulaev. Disain ka minu arust selline rubustne, tundub nagu kirve töö oleks.

 

Ärge näkku lööge, aga siiski igal inimesel oma arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iföön lihtsalt üks ülesse haibitud asi ja minu jaoks mitte midagi erilist... Ma ei saa aru, kust sellel telefonil selline hind võetakse, kui seda toodab odav hiina tööjõud. Sellega olen nõus, et Samsung Galaxy S I ja II disain on väga mõttetu. Kuid siiski, Iföön ei ole kohe kindlasti telefon, mis oleks kõikide nutitelefonide lipulaev. Disain ka minu arust selline rubustne, tundub nagu kirve töö oleks.

 

Ärge näkku lööge, aga siiski igal inimesel oma arvamus.

 

Mis vahet sel on, kas sinu iphone on valmistatud piluka poolt või nt. negru poolt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis vahet sel on, kas sinu iphone on valmistatud piluka poolt või nt. negru poolt?

 

Asi on lihtsalt selles, et neegrid telefone ei tooda. :D

 

---------- Post added 03-06-11 at 07:00 ----------

 

Asi on lihtsalt selles, et neegrid telefone ei tooda. :D

 

 

 

--

Või eksisin? :O


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Android on telefonite tulevik , hiljuti lisati ka eestile uus appe sinna , nüüdsest ka sellised mis maksavad , mida 2-3 kuud tagasi polnud.

 

Ainuke asi mis veel puudu on , et saaks kõneaja eest neid appe osta , hetkel ainult pp-ga , aga tulevikus võiks paymobile või keegi seda ka pakkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nokia n8 sobib rohkem inimesele, kes tegeleb pidevalt omaäriasjadega ja ei taha sülearvutit kaasas kanda.

ise kui nokia n8-t torkisin, ütlen otse, jätis külmaks. kui siis ainult kaamera, kuid veeb ja muu selline ei ole hinnaklassiga just väga paigas. oleks android peal, oleks tegu parema telefoniga.

 

soojalt soovitan, kui tahad osta nokia n8-t või xperija arc-i siis võta ennem arc, puutetundlikus parem, kaamera on parem ja telefon on ka kiirem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Galaxy S 2(dualcore, ekraan täitsa mõnus), LG Optimus 2X (Maailma esimene dualcore telefon, parem GPU kui galaktika s2-l), LG Optimus Black (Parim ekraan siiani, kõige õhem android telefon) või kui tahad SE-d siis SE Arc (Pole väga hea)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.