Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oled täis , Oled Ülbe ka Siis ?

Et , mul oli ss selline teema , et olin tüdrukuga koos , ja ss ütlesin talle et mul läheb

9minuti pärast buss

mingi vend ütles : ime lahti mulle

ma: mis asja ?

vend tuli tõukima alguses ei tõukind vastu , vaatasin vend tahab lüüa

tõmbasin näo eest ära , vend lõi mööda võtsin peast kinni panin paar korda sisse talle

Lõpuks läksin bussijaama

ja vennad tulid 3-me kesi järgi mulle ( mis teha kui üksi hakkama ei saa )

Siis hakkas see sama vend lööma mind kes alguses üritas sai ühe liti vastu pead

lõin vennale paar pauku lõuga panin veel veits vastu pead talle hakkas teine vend ka peale tulema

mingi paksu , hakkasin toda ka lööma vaatasin et kolmas ka tuleb , läksin ära bussi sõitsin koju

Suht haige ?

On teil midagi sellist ka varem olnud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul oli ükskord nii,et tulin baarist ss tuli üks tüüp üle tee ja 2 tema sõpra jäid sinna .

olid ka väiksed joogid sees ja jäin just oma rahvast korra maha ka

hakkasime seletama ,kohe sain aru,et vend lihtsalt tahabtüli norida ja siis lampi hüppas mulle käega kõrrri kinni

ma siis panin ühe korraliku tutsu vastu hambaid ja KO .

siis hakkas ta sõber kohe üle tee jooksma minu poole ,ma kohe jooskin vastu ,hüppasn jalad ees talle jalaga makku ,kukkus perseli ja hakkas vabandama ,sest nägi,kuidas mu sõbrad juba jooksid minu poole jooksid

mul oli suht savi juba lükkasin sellele paar korda vastu hambaid ja siis see 3 kolmas tüüp,see jooksis ka minema :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

normaalne mul lendas 3 tükki lõpus peale üks oli mingi fat , ei oleks neid kolme ära löönud tulid phm korraga :D prst tegin kõne tuttavatele , üks sai põlvega näkku teine ei julgend taskust välja tulla nuttis seal ise mingi 17-18a vana ja nuttis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oli hirmunud ja kartis :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma arvan, kui mul mingi 3 õlli sees siis veel suudan kakkelda :D rohkem siis ma väga ei kontrolli oma liigutusi :D mingi loll jutt aind jookseb...aga ei tea, minuga küll keegi pole norima tulnud ..:/ ja need kes õlaga tänavapeal sisse kõnidnud need paluvad tavaliselt vabandust kui vaatan taha, ega väga üksi linnas ei liigu kah :D mingi 3 mekesi tavalt mitte vähem :P üldse ei saa aru vendadest, kes kaklevad täispeaga...pärast saad roosi kelleltki või üldse nuga ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled täis , Oled Ülbe ka Siis ?

Et , mul oli ss selline teema , et olin tüdrukuga koos , ja ss ütlesin talle et mul läheb

9minuti pärast buss

mingi vend ütles : ime lahti mulle

ma: mis asja ?

vend tuli tõukima alguses ei tõukind vastu , vaatasin vend tahab lüüa

tõmbasin näo eest ära , vend lõi mööda võtsin peast kinni panin paar korda sisse talle

Lõpuks läksin bussijaama

ja vennad tulid 3-me kesi järgi mulle ( mis teha kui üksi hakkama ei saa )

Siis hakkas see sama vend lööma mind kes alguses üritas sai ühe liti vastu pead

lõin vennale paar pauku lõuga panin veel veits vastu pead talle hakkas teine vend ka peale tulema

mingi paksu , hakkasin toda ka lööma vaatasin et kolmas ka tuleb , läksin ära bussi sõitsin koju

Suht haige ?

On teil midagi sellist ka varem olnud ?

cool story bro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
cool story bro.

 

ei meeldi midagi ? Tõmba nahuj siit teemast ss.

 

---------- Post added 12-05-11 at 10:35 ----------

 

ma arvan, kui mul mingi 3 õlli sees siis veel suudan kakkelda :D rohkem siis ma väga ei kontrolli oma liigutusi :D mingi loll jutt aind jookseb...aga ei tea, minuga küll keegi pole norima tulnud ..:/ ja need kes õlaga tänavapeal sisse kõnidnud need paluvad tavaliselt vabandust kui vaatan taha, ega väga üksi linnas ei liigu kah :D mingi 3 mekesi tavalt mitte vähem :P üldse ei saa aru vendadest, kes kaklevad täispeaga...pärast saad roosi kelleltki või üldse nuga ...

ma olin mingi 1õlle ära joonud vist :D see vend oli elu putsis lõi jalaga kukkus maha :D

Tartu on selline linn no :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei meeldi midagi ? Tõmba nahuj siit teemast ss.

 

---------- Post added 12-05-11 at 10:35 ----------

 

ma olin mingi 1õlle ära joonud vist :D see vend oli elu putsis lõi jalaga kukkus maha :D

Tartu on selline linn no :)

 

Keegi usub ka su paska mis sa kirjutad? Hakka kirjanikuks maimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma arvan, kui mul mingi 3 õlli sees siis veel suudan kakkelda :D rohkem siis ma väga ei kontrolli oma liigutusi :D mingi loll jutt aind jookseb...aga ei tea, minuga küll keegi pole norima tulnud ..:/ ja need kes õlaga tänavapeal sisse kõnidnud need paluvad tavaliselt vabandust kui vaatan taha, ega väga üksi linnas ei liigu kah :D mingi 3 mekesi tavalt mitte vähem :P üldse ei saa aru vendadest, kes kaklevad täispeaga...pärast saad roosi kelleltki või üldse nuga ...

ma olin phm 1 õlle ära joonud aind

aga see vend kes löömat alustas oli ühest walterist täis naq mulle öeldi :D

vend lõi jalaga kukkus koguaeg maha ,

 

---------- Post added 12-05-11 at 10:38 ----------

 

Keegi usub ka su paska mis sa kirjutad? Hakka kirjanikuks maimu.

 

oleks mina sina ss sõidaks peaga vastu seina :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled täis , Oled Ülbe ka Siis ?

Et , mul oli ss selline teema , et olin tüdrukuga koos , ja ss ütlesin talle et mul läheb

9minuti pärast buss

mingi vend ütles : ime lahti mulle

ma: mis asja ?

vend tuli tõukima alguses ei tõukind vastu , vaatasin vend tahab lüüa

tõmbasin näo eest ära , vend lõi mööda võtsin peast kinni panin paar korda sisse talle

Lõpuks läksin bussijaama

ja vennad tulid 3-me kesi järgi mulle ( mis teha kui üksi hakkama ei saa )

Siis hakkas see sama vend lööma mind kes alguses üritas sai ühe liti vastu pead

lõin vennale paar pauku lõuga panin veel veits vastu pead talle hakkas teine vend ka peale tulema

mingi paksu , hakkasin toda ka lööma vaatasin et kolmas ka tuleb , läksin ära bussi sõitsin koju

Suht haige ?

On teil midagi sellist ka varem olnud ?

 

im-a-chikin-lol.jpg

 

---------- Post added 12-05-11 at 16:46 ----------

 

mul oli ükskord nii,et tulin baarist ss tuli üks tüüp üle tee ja 2 tema sõpra jäid sinna .

olid ka väiksed joogid sees ja jäin just oma rahvast korra maha ka

hakkasime seletama ,kohe sain aru,et vend lihtsalt tahabtüli norida ja siis lampi hüppas mulle käega kõrrri kinni

ma siis panin ühe korraliku tutsu vastu hambaid ja KO .

siis hakkas ta sõber kohe üle tee jooksma minu poole ,ma kohe jooskin vastu ,hüppasn jalad ees talle jalaga makku ,kukkus perseli ja hakkas vabandama ,sest nägi,kuidas mu sõbrad juba jooksid minu poole jooksid

mul oli suht savi juba lükkasin sellele paar korda vastu hambaid ja siis see 3 kolmas tüüp,see jooksis ka minema :D:D

 

im-a-chikin-lol.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled täis , Oled Ülbe ka Siis ?

Et , mul oli ss selline teema , et olin tüdrukuga koos , ja ss ütlesin talle et mul läheb

9minuti pärast buss

mingi vend ütles : ime lahti mulle

ma: mis asja ?

vend tuli tõukima alguses ei tõukind vastu , vaatasin vend tahab lüüa

tõmbasin näo eest ära , vend lõi mööda võtsin peast kinni panin paar korda sisse talle

Lõpuks läksin bussijaama

ja vennad tulid 3-me kesi järgi mulle ( mis teha kui üksi hakkama ei saa )

Siis hakkas see sama vend lööma mind kes alguses üritas sai ühe liti vastu pead

lõin vennale paar pauku lõuga panin veel veits vastu pead talle hakkas teine vend ka peale tulema

mingi paksu , hakkasin toda ka lööma vaatasin et kolmas ka tuleb , läksin ära bussi sõitsin koju

Suht haige ?

On teil midagi sellist ka varem olnud ?

 

images?q=tbn:ANd9GcTzlp1wk9c6twv6L76ow4ooHEc7gh00PyRxmniG2ojv58Mk4TpZbA&t=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht närvi ajavad mingid täispeaga ülbitsejad jah...Ma tavaliselt ei tee neist väljagi senikauaks kuni pole füüsiliselt midagi teinud.Tühja peaga ei tasu juua!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selline viga suht paljudel ,kes palju joonud

joovad ennast mikiks ära siis nii kõvad vennad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Joovad ennast härjaks, muud midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.