Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas teenida raha ostu & müügiga. 15 € @ 2011

Soovitatud postitused

VIP

[align=left:2n2xe91s]Kuidas teenida raha ostu & müügiga

Eelmine aasta sai seda tehtud ja paljud olid rahul. Nüüd on küsitud kuna tuleb järgmine seanss. SIIN TA ON!

PILT1.png

 

Millised on parimad kohad & tarnijad kus saada head & kvaliteetset & odavat kaupa?

Mis kohtades on kaupa müüa?

Mis on nipid, et saada palju suuremat kasu?

 

Miks ma peaksin sellist asja jagama?

Ma olen tegelenud teinud seda "kerget" äri, ma arvan, et juba paar aastat. Kliente on olnud kuskil 200, kes on ostnud reaalselt midagi.

Miks ma peaksin müüma, sellist asja odavalt, kui ise rohkem teenida?

Minul pole lihtsalt paljude asjade jaoks aega ja tulevad uued asjad peale. Samuti on kindlasti hea kui on veel inimesi kes teeniksid kergesti.

Väike tõestus :

Raha.bmp

 

 

Mitu konsultatsiooni ma müün?

Ma müün 5 konsultatsiooni.

Konsultatsioon & õpetuse hind on 15 € [ Konsultatsioon toimub läbi Msn / Skype + mul on mikrofon ]

 

Ma garanteerin, et te teenite esimese nädalaga, või maksan KOGU raha tagasi!

Samuti, tuletan kohe meelde ära, kõik kes ostavad, hoiavad asjad endateada. Tegemist ei ole illegaalse asjaga! KÕIK ON LEGAALNE!

See garantii ei kehti juhtudel kui sa isegi ei tee katset internetiäris läbi lüüa.

 

Kõik spamm & teemakõrvaline jutt kustutatakse!

 

 

PM minule, kui on huvitatud @ MSN. [email:2n2xe91s]Muenzo@hotmail.com[/email:2n2xe91s][/align:2n2xe91s]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

4 koolitust alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hei Burton, tooted on reaalselt olemas. Ei ole virtuaalsed & software.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas see on muidu mingi, et ostad hiinast või kuskil kaupa ja müüd Eesti turul?

Põhimõtteliselt olen isegi huvitatud sinu konsultatsiooni ostmisest, vaja raha kokku ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ostsin ka kunagi, alguses oli huvitav ja paljutõotav. Sellega läheb aga kaua aega ja palju jamamist + minul ei tulnud esimese korraga sealt kohe asjad ka kohale ja siis jäin mingi 1000EEK miinusesse ja otsustasin mitte enam tegeleda. Kellel aga viitsimist, see saab hakkama.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ostsin ka kunagi, alguses oli huvitav ja paljutõotav. Sellega läheb aga kaua aega ja palju jamamist + minul ei tulnud esimese korraga sealt kohe asjad ka kohale ja siis jäin mingi 1000EEK miinusesse ja otsustasin mitte enam tegeleda. Kellel aga viitsimist, see saab hakkama.

Kui tahtmist & aega on, saab igaüks hakkama;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kõik spamm & teemakõrvaline jutt kustutatakse!

3 koolitust alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.