Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer samara.juustpea@hotmail.com

Soovitatud postitused

Nagu näha , siis meie seas on järjekordne pettur . Ta tundus usaldusväärne oma 9 tehinguga , kuid kasutaga ka väikeste tehingutega alati MM-i .

Kui keegi ütleks kuidas ma saaks välja võtta messingeri vestluse ajaloo , siis toon proofid esile .

Summad ei ole üldse suured , aga siiski hoiatan teid liikuva scammeri eest .

 

paremat ,

remi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta hoiatas tont !


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

scrimitle sa oled ikka paras nahaal , sa tead , et lasid mult selle pisikese summa üle ja nüüd pole sul julgust seda ülestunnistada .

Kuskil mu arvutis on see messingeri vestluse ajalugu , ainult ma ei tea , kus seda leida , kui keegi oskab mind aidata , siis saatke PM , palun .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
scrimitle sa oled ikka paras nahaal , sa tead , et lasid mult selle pisikese summa üle ja nüüd pole sul julgust seda ülestunnistada .

Kuskil mu arvutis on see messingeri vestluse ajalugu , ainult ma ei tea , kus seda leida , kui keegi oskab mind aidata , siis saatke PM , palun .

 

Mida sa ajad tont, kes sa oled yldse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi idioodid olge reaalsed miks peaks üksinimene hakkama niisama lambist kedagi süüdistama "kes on täiesti süütuke ja kellel pole isegi aimu kes teema tegija on" Putsi mõelge peaga mitte persega allakäinud ühiskond vahvlis kõik aind vaatavadki kuidas saaks kellegil perset lohkutõmmata. Menti värdjad. Kindlasti pole see scrimitle puhaspoiss ja mingi tumba postitab ka ,et usaldusväärne vend endal negatiivne tehing. Soo smd scrimitle kindlasti lasknud üle mina täitsa kindel pohh ,et proofi pole ja remifips msn salvestab logid my recived files alla;) sealt võid selle ka leida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

nii , nüüd on , kes ma üldse olen , ma peale kooli panen siia vähemalt PM-id mis mulle saatsid ja siis vaatame , kas küsid veel kes ma olen :)

 

---------- Post added 02-05-11 at 07:40 ----------

 

Lugupeetud Scrimitle. Pole vaja kohe siin teisi sõimama hakata. Saab asja ka rahulikult arutada. Igastahes.

Mis siin toimus? Palju ta sult varastas / kui üldse varastas. Pole mingit õigust teist osapoolt sõimama hakata kohe. Ehk ta eksis?

 

Nagu ma ütlesin summad pole suured , leppisime messis kokku , et teeme pool ja pool , algul 2,250M ja siis annab ta ühe pure siis järgmine osa maksust , samuti 2,250 ja tema annab teise pure . Rahasid sai tema 2,250M - mis pole mitte midagi . Asi ongi selles , et ta siit puhtana ei pääseks , et mingi märk jääks külge , et ta võib veel nii teha , et olge ettevaatlikud ja kasutage temaga MM-i .

 

---------- Post added 02-05-11 at 07:40 ----------

 

Lugupeetud Scrimitle. Pole vaja kohe siin teisi sõimama hakata. Saab asja ka rahulikult arutada. Igastahes.

Mis siin toimus? Palju ta sult varastas / kui üldse varastas. Pole mingit õigust teist osapoolt sõimama hakata kohe. Ehk ta eksis?

 

Nagu ma ütlesin summad pole suured , leppisime messis kokku , et teeme pool ja pool , algul 2,250M ja siis annab ta ühe pure siis järgmine osa maksust , samuti 2,250 ja tema annab teise pure . Rahasid sai tema 2,250M - mis pole mitte midagi . Asi ongi selles , et ta siit puhtana ei pääseks , et mingi märk jääks külge , et ta võib veel nii teha , et olge ettevaatlikud ja kasutage temaga MM-i .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuradi idioodid olge reaalsed miks peaks üksinimene hakkama niisama lambist kedagi süüdistama "kes on täiesti süütuke ja kellel pole isegi aimu kes teema tegija on" Putsi mõelge peaga mitte persega allakäinud ühiskond vahvlis kõik aind vaatavadki kuidas saaks kellegil perset lohkutõmmata. Menti värdjad. Kindlasti pole see scrimitle puhaspoiss ja mingi tumba postitab ka ,et usaldusväärne vend endal negatiivne tehing. Soo smd scrimitle kindlasti lasknud üle mina täitsa kindel pohh ,et proofi pole ja remifips msn salvestab logid my recived files alla;) sealt võid selle ka leida.

Ma arvan, et vähesed saavad sinu tekstist midagi aru, veel vähem keegi sellest midagi õpib!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida sa ajad tont, kes sa oled yldse?

 

Vajad meeldetuletust , palun väga !

gdfjhnjfdnbdug.jpg

 

1) Küsin purede hinda , päev ennem tehingut

2) Scrimitle vastab

3) Kirjutan ta müügi teemasse , et ostaks 4,5M eest ära pured .

4) Scrimitle vastab

5) Ennem tehingut saadetud PM .

 

Scrimitle sa oled ikka ürpis fail :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.