Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Dungeoneering

Küsimus

Kuna ma ei ole rsi väga kaua mänginud ja nüüd vaikselt hakkan mängima, ei saa ma aru sellest skillist, kas siis ongi nii, et ma panen koos nende tüüpidega kellel ma partyl olen lihtsalt enda skillid proovile, tapame lõpuks bossi ja selle eest xp? Kuidas siis endale seda armorit teha, keegi võiks lihtsalt, üldiselt ära kirjeldada, kellel viitsimist, et kuidas see värk ikkagi käib kuna minu silmis on see veel selgusetu.. või on probleem selles, et ma teen seda skilli low level purega?

 

Oleksin väga tänulik. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Pmselt dungeoneering on kokkuvõttev skill kõigest ruunis olevatest skillidest. ( Minu arust) .

Sa võid teha dungeoneeringut teiste inimestega kui ka üksinda. See, et kas sa teed low lvl puredega koos või mainidega ei loe. Xp Peaks ikka olema sama nagu mainidel probly. Purega on raske dungeoneerida kuna paljud mainid ei võta teami ning kui võtavad siis koletised ulatuvad 120+'teks ning purena on neid väga raske tappa, ilma et prayerit kasutama peaksid. Dungeoneeringus dropivad npc money jne. Dungeoneeringu ruumides võib olla ka oresid mida just sina saad kaevandada. Kuid skillimine Vist ei anna Boonus xp. Xp saad põhiliselt ikka selle eest, et palju sul on ruume lahti ja kas teete "small", "Med" või "Large" dungi. Üksinda dungeoneerides et saa LARGE dungeonit teha. Kui sul on aga maximum floorini ( nt. kui sul dung 83 ja tehtud Floorid 1 kuni 43 ) siis pead Korraks dungeonist väljuma ning uuesti uue party tegema ning Kas enne party tegemist Resetima floorid. Ning siis alustate uuesti Floor 1'st vms. Floore ei pea järjest tegema võid ise valida mis floori teed( nende hulgast mida sa saad teha ning mis on sul unlocked ).

British kui sa viitsid siis võime kunagi koos dungida ning seletaks sulle ka siis täpsemalt kuida mis ja kes. Kui sul mingi pure siis dungiks suuga suurima hea meelega kuna endal kah pure.

Lisa mind : ITI Fin ITI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.