Lehekülg 5 5st Esimene ... 345
  • Mine lehele:

Teema: Modeeraator Tanel - LAIM

Tulemused 41 kuni 47 47'st

Tanel on puhas ärimees, head asja ta odavalt ära ei oleks müünud - see on fakt
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Dumby, mida sa üldse mölised? Korja oma pasad kokku ja kobi tagasi Rune24 foorumi. Kuradi lollakas moderaator võtab vahvli võimu üle. Mul oleks sulle negatiivne tehing, aga see kaduks ühe sekundiga ära.

Ma arvan, et teema autor on ikka ise süüdi, isegi tegi proovsõitu ka veel.

0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: Dumby

Päris hea. Amichie kohapealt ma ütleks, et me suhtleme suhteliselt minimaalselt niiet palun ära targuta kui sul õrna aimugi ei ole.
    Oma öelduga ei saavutanud sa muud kui pikendasid just ilgelt palju oma e-peenist. Ma loodan, et sa oled selle üle uhke, sest no ausalt ma ei oska midagi muud öelda.
    Nagu mainitud sai pole mul sellest jamast ei sooja ega külma.

On topic: Teema suletud, sest siin nad küll nendele probleemidele lahendust ei leia.
    Pigem sa näitasid seda, et sa siiski oled nõrk.
    Kui ma oleksin enda e-peenist vms pikendanud, siis ma oleks ikka väga sõimanud, ma pigem ütlesin sinu kohta enda arvamuse välja.
    Sa küll ütled, et sind ei huvita, kui see ei ole nii.
    Sa poleks nii vastanud.

Pigem sa pikendasin ise enda e-peenist vms, kui sa ütlesid nii Taneli kohta, enne temapoolset vastust asjale.

Ja üleüldse, kui see teema sind ei huvita, mis topid ennast siis siia?

Sulgesid teema kuna kardad, et keegi julgeb veel sinu kohta midagi öelda?
    0 Not allowed!
    Tanel, teema nime muutmine, et jätta mulje nagu sulle tehtaks liiga? Tuimalt moderaatori koha ära kasutamine, not cool.

Imo suurem probleem on see, et sa ei maininud enne tehingu toimumist (enne kui ta kohale tuli) masina vigasid korralikult ära, see on ikkagi scammimine põhimõtteliselt. (nagu ntx ruuni kasutaja müümine ja mitte mainimine et on 10 blackmarki, perm muted ja 5. omanik kuni on juba liiga hilja)
    (&dumby, teema lukustamine pole cool ka, aga teema tanelist niiet sellese pole mõtet süveneda)

Just my two cents.
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: Amaranth
    Tanel, teema nime muutmine, et jätta mulje nagu sulle tehtaks liiga? Tuimalt moderaatori koha ära kasutamine, not cool.
    .
    Leian, et see on laim.
    Mida teemat üldse. Iga päev müüakse sadu rollereid ja autosid. Müüakse paljusid autosid, mis vaevu vaevu sõidavad. Roolid tehakse üle, et jääks hea mulje. Vahetatakse esituled ära, et hea mulje jätta autost. Keritakse mitusada tuhat km spidosid, varjatakse igasuguseid vigu. Ma ütlesin kõik vead ära, mis ma teadsin ja ikka on häda. Lasin 120 EUR alla - ikka häda.
    RSN: Sir Tanel
    Clan chat: Da Chunky
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus aprill 2010
    Postitusi 1,087
    Tsitaat Esialgu postitas: Tanel
    Leian, et see on laim.
    Mida teemat üldse. Iga päev müüakse sadu rollereid ja autosid. Müüakse paljusid autosid, mis vaevu vaevu sõidavad. Roolid tehakse üle, et jääks hea mulje. Vahetatakse esituled ära, et hea mulje jätta autost. Keritakse mitusada tuhat km spidosid, varjatakse igasuguseid vigu. Ma ütlesin kõik vead ära, mis ma teadsin ja ikka on häda. Lasin 120 EUR alla - ikka häda.
    Ma ei tea kuivõrd laim see oli. Pigem näitab kasutaja oma meelehärmi ja on pettunud. Ära saa valesti aru, ma olen selles teemas täiesti erapooletu. Inimese oma viga kui põrsast kotis ostma läheb. Ka mul vedeleb kuuris roller ja mul pole õrna aimu ka mis tal viga on ja enda teadmistega rollerite kohta ei suudaks ma kõiki vigu isegi parima tahtmise juures välja tuua. Teema algataja tundus jällegi teadvat millest räägib.

Proovi ka aru saada sellest ,et osad poevad sulle ja teine pool poeb Dumbyle. Praegu antud juhul on siin rahvas see kes vaenu õhutab minuarust.

EDIT///

Läbilugedes tundub ka mulle ,et post on natuke Taneli poolt olev aga kinnitan teile, ma üritan asjas erapooletuks jääda
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus jaanuar 2010
    Postitusi 2,423
    1 vs 1 ja kõik kurat, ega Tanel sp rollerit tagasi ei võta. Teema kinni minu arvates, mis mõtet on seda hala kuulata?
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale