Teema: Modeeraator Tanel - LAIM

Tulemused 21 kuni 30 47'st

Tsitaat Esialgu postitas: RoTaX
    Sorri kui spam.

Mina olen Taneli poolt, sest alati, kui müüakse tskileid, autosid, rollereid ja muud sellist kraami, siis tehakse masin enne müüki võimalikult sõidukõlbulikuks, et jätta mulje masina tehnilisest korrasolekust. Alati enne ostu tuleb teha proovisõit, amorte ja muid taolisi asju logistada ja kõik tuled ja viled üle proovida.
    Kui masin on ostjale sobiv, siis vormistatakse ostu-müügi leping (http://www.mnt.ee/index.php?id=11929 "müügilepingu näidis") ja kirjutatakse VIN-koodid, Raaminumber ja kõik muu selline sinna dokumenti üles.

Minu arvates pole selle kohta ostjal midagi enam tagantjärgi nõuda. Kõik need vead tuleks kohapeal üle kontrollida ja veenduda, et sulle see roller meeldib.

kle kui sa oled vähegi aus inimene siis ikka tavaliselt mainid selliseid asju.. näiteks kui ma oma auto maha müüsin siis andsin kll 1 kuu garantiid kaasa et kui midagi läheb perse, siis maksan kinni.. nii oligi.. tagumine amort lendas ainukesena laiali ja maksin kinni nii nagu peab.. aga pmst kui sa müüd asja. .ja oled ise veel kuskil foorumis mod/trusted member.. siis sa peaksid ikkagi sellepeale mõtlema enne et kui mingit sitta müüd siis võid saada suht sita maine endale juure ning kaotada ka oma positsiooni
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Endiselt võiks Tanel oma vastuse ja oma arvamuse siia kirjutada. Mina ning ostja ei ole ainukesed huvilised, kes ootavad sult vastust. Poleks uskunud, et tüüp, kes ise neti"maailmas" nii tuntud foorumis kui vahvel.ee nii usaldataval kohal on... :/ -1 Tanelile ..
    0 Not allowed!
    No, tra te peote tanelile, kurat kuidas ei ole võimnalik aru saada, et esihark on kõver või siis kiirendades mootor võpatab jne? -1 Tanelile, minu arvates tuleks ta eemaldada moderaatori kohalt, ning anda talle banni teenus peale.
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus aprill 2010
    Postitusi 1,087
    Tsitaat Esialgu postitas: Burn Trop1Cal
    No, tra te peote tanelile, kurat kuidas ei ole võimnalik aru saada, et esihark on kõver või siis kiirendades mootor võpatab jne? -1 Tanelile, minu arvates tuleks ta eemaldada moderaatori kohalt, ning anda talle banni teenus peale.
    Ei hakka kellegile disrespecti jagama. Lihtsalt tahaks teada, kuidas modereerimine ja vigase sõiduki müük seotud on?
    0 Not allowed!
    Kui juba ära ostsid siis on see küll juba sinu mure. Aga noh ega sa kohapeal rollerit juppideks ka võtma ei hakka, et vigu näha. Kahe poolega asi, obv tahtis tanel oma rondist lahti saada ja see tal ka õnnestus.
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: Burn Trop1Cal
    You sure are a fucking idiot.
    Alustuseks kuulaks äkki Taneli versiooni ära? Siia võib ükskõik kes tulla ja mingit suvalist teemat puhuda. Võibolla sõitis üldse ise sodiks selle ja tahtis Tanelilt raha remontimiseks, Tanel ütles, et unusta ära ja teine ärritus selle peale?

"Success is the best revenge"
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus jaanuar 2010
    Postitusi 2,423
    Issand jumal, see on vabaaja foorum, mida te halate siin? Ega kedagi ei koti ikka see roller juhtkonnast, on müüdud ja kõik. Ega ta sellepärast banni siin ei saa nüüd. Ise olid veidi loll, kui ostma läksid, vaatasid oh 2 ratast ja mootor ka peal, ah sitta võtan ära.
    0 Not allowed!
    Minu arust ka, selle koha ei tehta midagi.
    See on enda süü, et rohkem ei uurinud kohapeal ja lolli peaga ära ostsid.
    ise olid loll ja rumal, nüüd kahetse.
    Tee kindlaks, et need vead sinu tekitatud pole peale ostu.
    rääkida võib igaüks.
    0 Not allowed!
    Mis kuradi "ise olid loll", Tanel oleks pidanud täiesti kindlalt ära ütlema, et see roller on perses. Alguses kui tehagi ntks väike tiir, ei pruugi see kohe välja ilmneda, et raam kõver vms.
    Autoturul ja igal pool sa võid loomulikult endale mingi käkeridse osta, kui tõstad tõstuki peale hakkab vigu nagu seeni peale vihma välja ilmuma. Natuke teemast välja kuid tean sellist juhtumit, kus mingi vend tõi volvosi rootsist eestise mis olid taksod olnud, putitas enam vähem üles ja müüs maha, kuid ühe müügiga läks vähe perse, müüs kantpeadele ja need seda asja nii ei jätnud, pärast ei oleks mõtet nutma hakata kui sulle omakohut tehtakse - see oli jutu mõte.
    -Yep sa sobid ainult pinnide müümiseks ja oskad tehinguid koguda endale, mõistus sul puudub.
    0 Not allowed!
    Sina oled meil, see kõige targem ja see, keda peaks kartma igaüks.
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale