Teema: Modeeraator Tanel - LAIM

Tulemused 11 kuni 20 47'st

Respect Tanelile . Ega kõikidel kah nüüd kõik asjad meeles ei ole. Mõtles et ohh saabgi täna raha joomise kaoks ja unustas vigade mainimise ära. Ja ise oled kah osaliselt süüdi. Enne kontrolli siis maksa LMAO !
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Mis hinna eest sa said selle masina? Mis aasta on?
    Kui mingi 700 euir eest said mingi 2000 aasta masina siis loodad, et masinal k6ik tip top korras? ei.
    Pmst see nüüd küll vale koht kuhu halama tulla.
    Vbla tanel ei teadnudki neid vigu ja ootan su hinna ja masina aasta 2ra
    0 Not allowed!
    mida fucki ...kust kurat Tanel pidid teadma , et masinal midagi viga ? Aga jah need vead oleks sa pidanud leidma ennem ostmist, või Tanel blockis ? et tee ruttu, mul kiire, ära proovisõitu tee, bena niigi vähe...Mina enda rolleri maha müüsin, olin sellga 2 a. sõitnud ...mul polnud aimugi, mis seal töötab ja mis mitte...masin liikus ja sellest piisas...
    0 Not allowed!
    isegi tavaliikmetelt võetakse negatiivne tehing ära, ja seda korduvalt (eku'lt ja muudelt loomadelt) niiet, vahvel on korrupeerunud, ei tasu siit väga loota midagi.
    0 Not allowed!
    Tsitaat Esialgu postitas: M i h k e l
    isegi tavaliikmetelt võetakse negatiivne tehing ära, ja seda korduvalt (eku'lt ja muudelt loomadelt) niiet, vahvel on korrupeerunud, ei tasu siit väga loota midagi.
    +1! selle poolt.

Kui asi lahendust ei saa soovitan võsa petsi. 54 54 10 10 on ta number
    0 Not allowed!
    See on tõesti valekoht halamiseks ise olid loll...Mine autoturule seal määritakse sulle tõeline ront ka sellise kullapähe kaela. Ja pärast ei koti seal kedagi
    0 Not allowed!
    Mida te poete nüüd Tanelile. "Kust tema pidi teadma, et roller katki on?" Kõverat raami ja esiharki pole lihtsalt võimalik mitte tähele panna. Kõvera esihargi tunneb isegi rollerit lükates ära. Ja tõesti okei, ostja oleks pidanud ise ka pilgu peale heitma, kuid Tanel ei maininud enne mitte midagi? Tüüp pidi Tallinnast Tartusse sõitma selleks, et avastada kui perses see masin omadega on.

Ma ei saa väita, et üks osapool on rohkem süüdi kui teine.. Kuid eks see värk jääb mõlema südametunnistusele.

@ Graffit - Makstes 700 euri (~10 000 krooni) 11 aastat vana masina eest oleks täiesti normaalne eeldada, et see on enamvähem korras.
    There are many obstacles in life, I'm one of them
    0 Not allowed!
    0 Not allowed!
    Sorri kui spam.

Mina olen Taneli poolt, sest alati, kui müüakse tskileid, autosid, rollereid ja muud sellist kraami, siis tehakse masin enne müüki võimalikult sõidukõlbulikuks, et jätta mulje masina tehnilisest korrasolekust. Alati enne ostu tuleb teha proovisõit, amorte ja muid taolisi asju logistada ja kõik tuled ja viled üle proovida.
    Kui masin on ostjale sobiv, siis vormistatakse ostu-müügi leping (http://www.mnt.ee/index.php?id=11929 "müügilepingu näidis") ja kirjutatakse VIN-koodid, Raaminumber ja kõik muu selline sinna dokumenti üles.

Minu arvates pole selle kohta ostjal midagi enam tagantjärgi nõuda. Kõik need vead tuleks kohapeal üle kontrollida ja veenduda, et sulle see roller meeldib.
    0 Not allowed!
    Taneli litsid vms?
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees