Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Modeeraator Tanel - LAIM

Soovitatud postitused

Selline lugu, et ostsin temalt rolleri. Ise elan Tlns ja tema Tartus ning enne sõitmist sai küsitud vigade kohta, mis masinal on. Vigadeks pidi olema vaid spido, mis ei toiminud üldse ja mõned kriimud küljepeal. Kohale jõudes, aga hakkas neid veidi rohkem välja kooruma: veepump vaja vahetada, starteri pendiks viimaseid päevi nägemas, väga kehvasti värvitud gondlid, pagassi tross katki. Igatahes tühja ei tahtnud ka sõita ja sai ta ikka ära ostetud, vead polnud nii väga sõitu häirivad. Igatahes kui hakkasin temaga sõitma Tallinnas, oli tunda et kas raam või esihark nässus, sest kiskus jubedalt (alguses ei saanud aru sellest, arvasin et Aeroxid ongi sitemad juhitavuselt kui AP-d ja lõpuks tuli välja, et raam siiski kõver, mitte esihark). Lisaks oli variorihm täielik pulber, sidur täiesti läbi, teatud gaasiga kiirendades käis ilge värin läbi masinast, gondlikinnitused puuklotsidest (WTF), reduktor ajas õli läbi, esiamordi simmerid täiesti õhtul, amordiõli praktiliselt null sees, tagumine klots vilises + muu mis hetkel meelde ei tule (lisaks hulgaliselt pisivigu). Eks ise olin ka veidi loll, et ei uurinud üksikasjaliselt kõiki asju üle, suuresti ka sp et oli vaja kiirelt tsivilisatsiooni naasta. Hiljem selgitusi küsides, et miks ei rääkinud, tuli vastuseks et sain masina niigi odava hinnaga ja endal oli ta juba kallimalt müüa veidi. Küsisin vaid närused 12,5 eurot (pool raha, et esihark korda teha), aga ei olnud ta ka seda nõus maksma ja üleüldse oli tal suht savi kogu asjast ja põhjendas ennast vaid ühe argumendiga- sain niigi odavalt (?). Ei oota talt enam mingit raha, kuid siiski tema poolt väga inetu käitumine ning minupoolt miinus temale. Kuna ta on mode, siis võib see teema siit kiirelt kaduda, kuid siiski hoiatan ette, et tuleb suhtuda ettevaatlikult temaga tehniliste vidinatega kaubeldes. Usun, et siin runepede mille vms müües on tegemist ausa kutiga (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisid ise järel? Kui jah siis on sinu viga kui sa ei kontrollinud ja ei küsinud proovisõitu. Paljuga ostsid? Suht imelik, et roller on ikka nii õhtul nagu sina rääkisid.

 

Mis ajast Tartu ei ole enam tsivilatsioon? Lollakas tallinnlane kes arvab, et Tallinn ainuke tsivileeritud koht Eestis, edu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Taneli poolt on see väga alatu tegu, et ta ei andnud täieliku informatsiooni masina tehnilisest olust. Igaljuhul sellise käitumisega inimene ei vääri moderaatoristaatust. Seda enam veel, et ta pole nõus sentigi raha tagasi maksma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas proovisõitu enne ostmist ei teinudki? Enamus suured vead oleksid kohe välja tulnud ju.. enda viga ikka ka natuke. Kui nüüd Tanelit kaitsta, siis ega ta tegelikult ju ei valetanud.. lihtsalt jättis 'paar' asja mainimata :D, kuid alatu temast tõesti.

 

Mis hinnaga sa sellises korras Aeroxi üldse ostsid?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju, et Eestis "Lemon law'i" ei ole(kes ei tea mida tähendab siis, http://www.google.ee). Aga enne kui Tanelit hukka mõistate, ootaks äkki tema kommentaari selle teema kohta ära?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See teema ei kao siit kuskile.

Ootame Tanel sinu selgitust selle kohapealt miks sa nii suured asjad mainimata jätsid ja enam vigade eest nõus raha tagastama ei ole. Respect sinu kohta kadus täielikult. Ei oleks uskunud, et sa selline vend oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis hinna eest sa said selle masina? Mis aasta on?

Kui mingi 700 euir eest said mingi 2000 aasta masina siis loodad, et masinal k6ik tip top korras? ei.

Pmst see nüüd küll vale koht kuhu halama tulla.

Vbla tanel ei teadnudki neid vigu ja ootan su hinna ja masina aasta 2ra :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida fucki ...kust kurat Tanel pidid teadma , et masinal midagi viga ? Aga jah need vead oleks sa pidanud leidma ennem ostmist, või Tanel blockis ? et tee ruttu, mul kiire, ära proovisõitu tee, bena niigi vähe...Mina enda rolleri maha müüsin, olin sellga 2 a. sõitnud ...mul polnud aimugi, mis seal töötab ja mis mitte...masin liikus ja sellest piisas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

isegi tavaliikmetelt võetakse negatiivne tehing ära, ja seda korduvalt (eku'lt ja muudelt loomadelt) niiet, vahvel on korrupeerunud, ei tasu siit väga loota midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
isegi tavaliikmetelt võetakse negatiivne tehing ära, ja seda korduvalt (eku'lt ja muudelt loomadelt) niiet, vahvel on korrupeerunud, ei tasu siit väga loota midagi.

 

+1! selle poolt.

 

Kui asi lahendust ei saa soovitan võsa petsi. 54 54 10 10 on ta number


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te poete nüüd Tanelile. "Kust tema pidi teadma, et roller katki on?" Kõverat raami ja esiharki pole lihtsalt võimalik mitte tähele panna. Kõvera esihargi tunneb isegi rollerit lükates ära. Ja tõesti okei, ostja oleks pidanud ise ka pilgu peale heitma, kuid Tanel ei maininud enne mitte midagi? Tüüp pidi Tallinnast Tartusse sõitma selleks, et avastada kui perses see masin omadega on.

 

Ma ei saa väita, et üks osapool on rohkem süüdi kui teine.. Kuid eks see värk jääb mõlema südametunnistusele.

 

@ Graffit - Makstes 700 euri (~10 000 krooni) 11 aastat vana masina eest oleks täiesti normaalne eeldada, et see on enamvähem korras.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorri kui spam.

 

Mina olen Taneli poolt, sest alati, kui müüakse tskileid, autosid, rollereid ja muud sellist kraami, siis tehakse masin enne müüki võimalikult sõidukõlbulikuks, et jätta mulje masina tehnilisest korrasolekust. Alati enne ostu tuleb teha proovisõit, amorte ja muid taolisi asju logistada ja kõik tuled ja viled üle proovida.

Kui masin on ostjale sobiv, siis vormistatakse ostu-müügi leping (http://www.mnt.ee/index.php?id=11929 "müügilepingu näidis") ja kirjutatakse VIN-koodid, Raaminumber ja kõik muu selline sinna dokumenti üles.

 

Minu arvates pole selle kohta ostjal midagi enam tagantjärgi nõuda. Kõik need vead tuleks kohapeal üle kontrollida ja veenduda, et sulle see roller meeldib.


30t2ve0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorri kui spam.

 

Mina olen Taneli poolt, sest alati, kui müüakse tskileid, autosid, rollereid ja muud sellist kraami, siis tehakse masin enne müüki võimalikult sõidukõlbulikuks, et jätta mulje masina tehnilisest korrasolekust. Alati enne ostu tuleb teha proovisõit, amorte ja muid taolisi asju logistada ja kõik tuled ja viled üle proovida.

Kui masin on ostjale sobiv, siis vormistatakse ostu-müügi leping (http://www.mnt.ee/index.php?id=11929 "müügilepingu näidis") ja kirjutatakse VIN-koodid, Raaminumber ja kõik muu selline sinna dokumenti üles.

 

Minu arvates pole selle kohta ostjal midagi enam tagantjärgi nõuda. Kõik need vead tuleks kohapeal üle kontrollida ja veenduda, et sulle see roller meeldib.

 

 

kle kui sa oled vähegi aus inimene siis ikka tavaliselt mainid selliseid asju.. näiteks kui ma oma auto maha müüsin siis andsin kll 1 kuu garantiid kaasa et kui midagi läheb perse, siis maksan kinni.. nii oligi.. tagumine amort lendas ainukesena laiali ja maksin kinni nii nagu peab.. aga pmst kui sa müüd asja. .ja oled ise veel kuskil foorumis mod/trusted member.. siis sa peaksid ikkagi sellepeale mõtlema enne et kui mingit sitta müüd siis võid saada suht sita maine endale juure ning kaotada ka oma positsiooni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endiselt võiks Tanel oma vastuse ja oma arvamuse siia kirjutada. Mina ning ostja ei ole ainukesed huvilised, kes ootavad sult vastust. Poleks uskunud, et tüüp, kes ise neti"maailmas" nii tuntud foorumis kui vahvel.ee nii usaldataval kohal on... :/ -1 Tanelile ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, tra te peote tanelile, kurat kuidas ei ole võimnalik aru saada, et esihark on kõver või siis kiirendades mootor võpatab jne? -1 Tanelile, minu arvates tuleks ta eemaldada moderaatori kohalt, ning anda talle banni teenus peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, tra te peote tanelile, kurat kuidas ei ole võimnalik aru saada, et esihark on kõver või siis kiirendades mootor võpatab jne? -1 Tanelile, minu arvates tuleks ta eemaldada moderaatori kohalt, ning anda talle banni teenus peale.

 

Ei hakka kellegile disrespecti jagama. Lihtsalt tahaks teada, kuidas modereerimine ja vigase sõiduki müük seotud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.