Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Postige, mis teie suurim unistus - ja rääkige sellest lähemalt?

Minu oma on, et saada kosmosesse/kuule.

Mingi 2/3 ajast mis vaatan kuud mõtlen, et see nii müstiline, ja see kosmose pimedus jms.

Et tahaks näha kõike sealt kus keegi teine ei näe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minna kuhugi soojale saarele, kus turiste ei ole, kus kohalik rahvas üli chill oleks kogu aeg, kus oleks külm õlut, naisi ja avar meri kus supelda. Ja sinna jäädagi, kohustuste vabalt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kohtuda Adam Youngiga ja veeta temaga koos üks päev.

 

kes see on:?

 

aga endal,naq ikka ,igal tavalisel inimesel,sooviks rikkaks saada:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minu unistuseks on minna Austraaliasse elama&tööle ja pärast keskkooli seda ma ka teen. Kes tahab, lööge kampa! Aasta-kaks sinna veel aega, kuid mis see segab. :D

 

Mina ei ole küllalt vana, kuid mida tegema?

 

Sa oled ise naine ?? või siis on sull midagi korrast ära ? :D

 

.... Kas naistel midagi viga sinu jaoks vä, las ta olla kes ta on, suva sellest, imo normaalne kui mõni liige siit ongi naissoost isik.

Ei ütle, et tema on, kuna ei saa olla liiga kindel.

Ära tüütavad need kommentaarid: "Mingi naine oled vä?" "Mingi eit?" " Mingi tuss oled vä?"

Sušš

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suurim unistus oleks vast välismaale ülikooli minna(UK;Taani) - mõned aastad on veel aega õnneks.

 

Ärge arvake, et ma mingi räme nohik olen, kellele õppida meeldib, vaid ilma hariduseta pole raha, ja ilma rahata pole elu.

 

 

tahaks new yorki elama minna :D:D

 

Ega puhtalt tõuksi sõitmisega sa NY'i elama ei saa.

 

Eks praegu kõik unistame, et kunagi oleme pankade direktorid jne, siiski mu unistus on lihtne, ning ma loodan läheb ka täide


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui lasen oma mõtte vabaks kõigest, millest sõltun: ajast, ruumist, riigist, inimestest, rahakotist, siis jäävad vaid ebareaalsed unistused.

Jään selle juurde, et suurimad unistused ei kuulu avalikustamisele!


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.