Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane isik, väidetavalt on ta Burn Trop1Cal

Soovitatud postitused

Tere!

 

Nimelt selline lugu, et [email:274qtcnq]karlalvin1@hotmail.com[/email:274qtcnq] lisas mind msnis sõbralisti ja kirjutas et soovib pinni osta.

Tahtsin et tüüp ikka enne tehingu tegemist mulle PM saadaks vahvlis. Läks mingi üle 5 minuti mööda ja tüüp ütleb msnis, et ma ei saa vahvlis PM saata, kuna ta TUMM staatusega... Ütlesin talle, et ta annaks mulle oma profiili lingi, ise aga samal jälgisin oma P2P müügi teemat, et kes seda teemat vaatab sel hetkel. Ta andis mulle Burn Trop1Cal profiili lingi, aga minu teemat jälgis KoeraKutsikas kasutajanimega isik, kellel on 1 post,hiljuti liitunud ja 0 tehingut. Hakkasin koheselt kahtlustama, et tegemist on mingi scammeriga. Ta hakkas ka jahuma mulle, et tal ei ole raha, et kohe maksta mulle seda raha membu eest, et kui ta membuks teen siis ta müüb membus paar asja maha ja annab raha. No siis ma olin enam kui kindel et tegemist on potentsiaalse scammeriga. Ültesin talle, et ta ütleks mulle oma isikuandmed. Kui ta oli need ära öelnud, siis kontrollisin, et kas Burn Trop1Cal-il samad andmed. Ainult elukoht klappis ja nendele andmetele pääsesid ligi kõik inimesed.

Hakkasin tellima läbi Skype pinni (3min oma). Kuulasin kõne ilusti lõpuni, märkisin pinni üles ja asusin kohe regama. Muidugi vahepeal enne regamist kirjutasin talle msni ka et asun tegelema sellega. Sain siis pinni sisestatud ja viimase lehe laadmisel jäi valge leht ette, siis ütlesin talle, et ta läheks kontrolliks kas on member, et logiks p2p worldi. Ta ütles, et ei ole p2p. Palusin siis koheselt tal logida f2p worldi, et saaksin msni chatis näitada teistele, et ma ei ole scammer ja et ma ei ole ta parooli ega midagi muud ära muutnud. Ma kirjutasin talle, et järelikult ma ei jõudnud õigeaegselt pinni sisestada ja raha läks tuulde. Aga õnneks ta ei olnud mulle raha ette andnud ega midagi, niiet selle kohapealt oli kõik korras. Siis mõne hetke pärast kirjutas msni, et tal rsgp, ruunid jne läinud kasutaja pealt. Kuigi jutu alguses väitis et tal ei olegi raha ega midagi, et maskta mulle p2p eest ette, et tal ainult membu asjades need. LÕPETUSEKS TAHAS ÖELDA, ET TEGEMIST ON VÄGA KAHTLASE TÜÜBIGA JA EGA TA SIIS JÄRELIKULT ILMAASJATA EI SAANUD ENDALE FOORUMIS TUMM STAATUST!

HOIDKE EEMALE KASUTAJAST Burn Trop1Cal JA MSN-IST: [email:274qtcnq]karlalvin1@hotmail.com[/email:274qtcnq]

Proofid ka:

pilt1.jpg

pilt2.jpg

pilt3.jpg

pilt4.jpg

pilt5.jpg

pilt6.jpg

pilt7.jpg

 

EPT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasuta alati mm mees.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kasuta alati mm mees.

 

Tean, aga sel hetkel kui ta rääkis seda mulle ja andis isikuandmed ja googeldasin ja kõik klappis, siis mõtlesin et tõesti normaalne tüüp, aga tuleb välja, et järjekordne scammer. Tal oli tehinguid ka rohkem kui mul. Sp arvasingi juba et kõik nii klappis, aga nüüd ei tasu enam kedagi usaldada. ALATI MM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ept aga hetkel tegelt oled sina see scammeri rollis siin ju.. kuna tal rsgp ja asjad läinud..ja jutt on kh nagu oli plaanis ta üle lasta..

 

Jutt on kh nagu oli plaanis ta üle lasta?....

- Tulete lihtsalt laimama ja kust kohapealt see jutt tundub, et minul oli plaan ta üle lasta? paluks seletust.

 

Ja inimesed tehke asjalikke poste, millel tõepõhi või kinnitus taga, mitte lihtsalt kirjutate seda, mida sülg suhu toob!

 

EPT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jutt on kh nagu oli plaanis ta üle lasta?....

- Tulete lihtsalt laimama ja kust kohapealt see jutt tundub, et minul oli plaan ta üle lasta? paluks seletust.

 

Ja inimesed tehke asjalikke poste, millel tõepõhi või kinnitus taga, mitte lihtsalt kirjutate seda, mida sülg suhu toob!

 

EPT

 

noo alguses oli ilus tore et teed p2p ine.. aha siis juba logisid ta kasutajasse sisse.. ja pärast olevat keegi kasutajas sees, aga sina see polnud.. no kes veel? ja peale seda oli accil asjad läinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noo alguses oli ilus tore et teed p2p ine.. aha siis juba logisid ta kasutajasse sisse.. ja pärast olevat keegi kasutajas sees, aga sina see polnud.. no kes veel? ja peale seda oli accil asjad läinud

 

nagu öeldi tal polnudki asju`?

accil ainult p2p asjad, aga p2p polnud so yea

 

EPT on 100% trusted vana


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
noo alguses oli ilus tore et teed p2p ine.. aha siis juba logisid ta kasutajasse sisse.. ja pärast olevat keegi kasutajas sees, aga sina see polnud.. no kes veel? ja peale seda oli accil asjad läinud

 

Kas sa seda tegevus järjekorda lugesid ka? Nimelt ma käisin korraks sees ja ainult lobbys, sest vaatasin tema IP-d ja iplocatoriga otsisin kuhu ip vastse leiab, leidis tallinn.

Ja ma kui ma ütlesin talle, et proovige memb logida, siis ta ei saanud p2p sisse, aga f2p sai. Ta oli ise juba f2p sisselogitud ja loogiliselt võttes vahetab iga inimene oma pw koheselt ära, kui on öeldud, et p2p tehtud või et proovi logida sisse. Niiet öelge mis valemiga sain ma kasutajasse sisse minna, kui tema oli sees ja arvatavasti ka pw oli vahetatud?

 

EDIT: Ära tule siia inimesi maha tegema, kui ise asjast täpselt ei tea! Ja pole vaja PC-da ka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, nüüd on mul tumma teenus maas ja aeg on sind paika panna. Esiteks msnis sa ütlesid, et logisin acci selleks, et näha kas olen member või ei ole, aga seda sa näed ka lobyst aga ei sa logisid mängu. Ma küsin miks ? Siis olin ma kõrval sees oma teise acciga ning nägin, et sa ei olnud sees "korraks" vaid olid paar minutit, nii, et mida sa sitt end siin õigustad, valus scammer oled, muud ei midagi. Ja tra ma ei õelnud, et mul rsgp ei ole, ma ütlesin, et ma tasun p2p asjades, sest mul ei ole freees seda kümmet milli nagu hind oli. Nii, et käi PERSE!

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rahu, ta banned


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.