Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Kuidas jääda laksult täis.

Soovitatud postitused

Vajalikud asjad:

*Viin

Lauaviin.jpg

 

*Toiduõli

Toiduoli.jpg

 

Mida Teha?

Joo umbes pool tassi Toiduõli, ning selle peale Viina (1-2 pitsi oleks Hea, kui sa just väga suur joomamees ei ole).

Proovi mitte liigutada 2-3 minutit.

Kui õli ja viin on kenasti alla läinud hakka liigutama (hüppama, tantsima- ise tead)

Gratz- oledki Purjus!

Kui te olete alaealine Siis ärge seda Ilma vanemate loata järgi tehke!

 

(P.S Olen ise järgiproovind, ning töötab päris hästi!)


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah päris poolt pudelit ei pea ära jooma, aga siin arvatavasti 12-14 aastased lapsed, piisav 2 pitsist kah. ise tegin mingi 6 pitsiga ja laksis kenasti.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Õliga on sp parem, et sa ei tunne maitset sel hetkel kui jood viina:D

 

Täpselt! Ja noh suht huvitav kogemus on ka see, et oled kaine ja järsku Täiesti täis.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojah päris poolt pudelit ei pea ära jooma, aga siin arvatavasti 12-14 aastased lapsed, piisav 2 pitsist kah. ise tegin mingi 6 pitsiga ja laksis kenasti.

 

Nice, ise oled 13.

 

Anyway, mõttetu õpetus minu silmis. Juuakse, et saaks juua, mitte et mingi toiduõli abil end täis juua.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui ei taha viina maitset tunda, siis võta viina,ära neela alla,võta pealekas shake ära suus ja neela alla ei ole mingit viina maitset :D

 

Kui sul viin suus, siis tunned ikka maitset? :D

Aga muidu õli läheb ülirõvedalt alla...pigem pool pudelit Mõrnajat vms ja korras :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sul viin suus, siis tunned ikka maitset? :D

Aga muidu õli läheb ülirõvedalt alla...pigem pool pudelit Mõrnajat vms ja korras :D

 

No seda küll jah,aga siis läheb viin alla,mul on nii näiteks kui ei loksuta siis ei lähe alla ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti pointless.

 

Jood selle õli ära, siis tekib makku nö kile ümber. Jood viina, aga see ei saa mõjuda, kuna see õlikile on ees vms. Ja kui sa hüppama vms hakkad, siis see kile puruneb ja hakkab mõjuma. Samapalju aega võib ikka sellega minna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mega kasulik õpetus.. 95% on alaealised :D

 

Alaealistele on vaja ainult 2 pitsi viina ja nad juba ropsivad kõik kohad täis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mega kasulik õpetus.. 95% on alaealised :D

 

Alaealistele on vaja ainult 2 pitsi viina ja nad juba ropsivad kõik kohad täis..

 

no see on sul ikka väga vale arusaam :) " Alaealistele on vaja ainult 2 pitsi viina ja nad juba ropsivad kõik kohad täis "

räägid nq ilge peovend :D ..

aga see 2pitsi jutt sul küll väga vale :)

ise olen 16 ( alaealine ) ei jää päris 2 pitsist viinast nii täis et ropsin kõik kohad täis :D


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma leian, et viina ja alko joomisel on ainult 1 mõte - jääda täis. Need inimesed on minu arust üsna lollid enesemõnitajad, kes üritavad nö võimalikult kaua vastu pidada. Ise joon ainult punamütsikest (aka laudur, kui mõni alakas ei taju) ja puhtalt enamasti. See nõuab ofc harjutamist neil, kes harjunud midagi peale jooma, aga see on seda väärt. Täis oleku järgmine level :D


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma leian, et viina ja alko joomisel on ainult 1 mõte - jääda täis. Need inimesed on minu arust üsna lollid enesemõnitajad, kes üritavad nö võimalikult kaua vastu pidada. Ise joon ainult punamütsikest (aka laudur, kui mõni alakas ei taju) ja puhtalt enamasti. See nõuab ofc harjutamist neil, kes harjunud midagi peale jooma, aga see on seda väärt. Täis oleku järgmine level :D

 

Edu sulle siis, kui sa 40 oled. Ehk juba haiglas uut magu ootamas? :D

 

---------- Post added 09-04-11 at 15:33 ----------

 

Mega kasulik õpetus.. 95% on alaealised :D

 

Alaealistele on vaja ainult 2 pitsi viina ja nad juba ropsivad kõik kohad täis..

 

Võin kihla vedada, et Eestis on mõni 12 aastane, kes kannatab isegi rohkem, kui sina. Kaasaarvatud mina.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mai tea kas siin teemas öeldud, aga pmst nagu kui teed 6lu allanurka mingi augu , ja siis lihtsalt paned suu alla ja neelad , j22b ka kiiresti purjuks :D Parem kui 6li tbh .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvatavasti pakkiksin selle toiduõli joomise peale nii et nty :D, väga rõve asi juh. Pigem lihtsalt mingi 0,5ne viin ära juua.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.