Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Kuidas jääda laksult täis.

Soovitatud postitused

VIP

Tuleb lihtsalt juua, et täis jääda.LIHTSALT JUUA.Kui raha pole, et juua korraliku jooki, mitte õli, siis tuleb vahele jätta.Ma arvan, et igaüks kes ikka pudel viina ära paneb on suht olekus juba.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange põlema !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see toiduõli teema on selleks, et " laksult " täis jööda või midaigganes taolist ..

 

lihtsalt õli klammerdub su maksale .. tekitab sinna mingi mulli vms sita peale, siis kaani sinna alkoholi niipalju sisse, kuipalju tahad - see ei jõua su verre = joo palju tahad, purju ei jää.. ja siis, kui võtad lonksu vett .. läheb õlimull katki ja kogu see alkohol sööstab sekunditega sulle verre ja oledki " laksult täis " mina ütleks sellepeale, et oled surnud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui te olete alaealine Siis ärge seda Ilma vanemate loata järgi tehke!

 

Tahad öelda, et +50% Vanematest lubavad alaealisel pojal/tütrel juua nende nähes? Võibolla 5%

Sellega tahan öelda, et see on väga idiootne lause :D Põhimõtteliselt ,et kõik joovad siis pohhuilt kodus.

Ma usun, et õli on väga rõve juua, ennem osta paar 10 pudelit õlut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.